Tutankhamon @250W HPS by *ZdravaTrava*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
pa idi samo po redoslijedu i kad dode vrijeme za gnojenje bubnes joj full dozu

na pola puta si bit ce tu jos full doza, neznam di ti se zuri s ovom :D poz
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
ma flushaj, kaj te briga. vidis da je to popularno i na mom dnevniku.

i ne moras trosit leda, ja sam stavila ljepo stolček kraj kade, lagani mlaz iz tusa da ne moram drzat rukama cijelo vrijeme, smotala pljugu i skuhala caj... mozes upalit candy crush sagu ako ti je extra dosadno.... ni ne osjetis da si radio flush.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.619
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
ma flushaj, kaj te briga. vidis da je to popularno i na mom dnevniku.

i ne moras trosit leda, ja sam stavila ljepo stolček kraj kade, lagani mlaz iz tusa da ne moram drzat rukama cijelo vrijeme, smotala pljugu i skuhala caj... mozes upalit candy crush sagu ako ti je extra dosadno.... ni ne osjetis da si radio flush.
Pa nisi valjda flush radila bez korigiranog PH-a ! E sada si se zeznula :p hahah
 

Pink Box

Aktivan Član
23.08.2014
157
1.045
143
nemoj se tak šalit na čovjekovom dnevniku.:djede: naravno da sam pitala stipu i reko je da ne treba. samo zadnjih 5 l kad se ocjede napravis ph i s tim finiširaš. tak daaa... neces razbojice :D :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and t@mara

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
a onaj flush na nacin da potopis u malo vecu teglu u kojoj je voda i tako 2-3 puta?
ja isto neznam kako bi trebao radit flush iskreno. ubit cu se dok to napravim.
mislio sa u kantu koju imam pored box-a (75l) stavit 70l vode i onda time zalivat, al moram def onda kupit pumpicu i onda ispod vaze kantu od 15l i svako toliko nosit praznit u kupatilo kako se puni. da cu bilje nosit u kadu bome necu jer bi slomio i sebe i njih.
lp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Eto nije mi bila namjera pokrenuti ovu raspravicu,samo sam dala svoje mišljenje,ali kada se već desila moram reći da sam ja osobno imala pozitivna iskustva sa fleshom pa sam zato u najboljoj namjeri to i predložila.
Sada dali se meni čini ili ne ali biljka kao da živne nakon toga.
E sada ja se nebi bavila teorijom kako,zašto i zbog čega ali ja osobno koristim 6 vrsta gnojiva,sva su ona od AN-a i dobra su ali mislim da je kroz cijelo to vrijeme growa zemlja već zatrovana sa ostatkom tih gnojiva jer biljka sigurno ne pojede uvijek sve i ostatak toga ostaje u zemlji i kiseli se i da flush može samo koristiti.
Sada bilo bi najbolje kada bi radili test usporedno na dvije iste biljke,kao šta je već netko to i predložio ali do tada ja sam za flush.
Čisto iz tog razloga što se zemlja očisti od svih gluposti i ostataka gnojiva pa krećeš ispočetka.
Ali to je samo moje skromno mišljenje i poštujem svako drugo jer nemora značiti da sam i upravu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pink Box and Nixa86

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.255
10.213
358
nedavno si radio flush, problem se nastavio, e sad već pretpostavljam da si, kao što si i napisao da budeš, napravio još 1 flush
nek se sad zemlja dobro, dobro osuši, da se, između ostalog smanji vlaga,
a samim time dići će se i THC :)
vidim da koristiš hesi bloom, a pretpostavljam i hesi P+
nemoj davati punu dozu blooma i punu dozu P+ ; ma ničega puno
to sam ja napravila i sad mi je žao, jer se problem nastavio
 
12.02.2015
94
244
33
Hvala na podršci ekipa, ma bit će bolje. Lažem sam sebi da neće utjecat na prinos :)
Ima jedan hed saksijo, skroz iza, slikat ću ga ovih dana. Da vidiš zvijezdano nebo, pun kristala od pistila do kraja listića. :drull: A di je još kraj :bocni::
Pratim temu, a uopste mi ne stizu notifikacije. Zapravo, ne stizu ni za jednu od upracenih.

Volela bih da vidim taj zvezdani vrh :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.