Tutankhamon Auto by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Nesto za zemljom ne valja. Imao sam takav slucaj sa zelenom Terra Brill. Korijen full razvijen a biljka na 2 listica 2 tjedna.
Ak se nije do sada makla, vjerojatno ni nece. Izvadi van, ocisti korijen kolko mozes, presadi u neku normalnu zemlju, zalij i drugi dan ces vidjet caroliju :)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
probat ću tako,mada me strah da ne strgam korijen,ako je skroz do dolje otišao...al opet,isti mi vrag,ili strgao korijen ili je ostavio da se pati u ovoj zemlji. :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Ako je kolko tolko suha zemlja, ide sa prstima ali ce ti trebat dosta dugo jer moras bit super pazljiv.
Ako je mokra, probaj sa tušem i mlakom vodom isprat zemlju.....
kolko ide ide. ja kad sam presadio, drugi dan su vec pocele novi kat terat jer je korijen ogroman za tu velicinu biljke.
Nema veze ako koji mali korjencic pukne...al probaj da se to ne desi :)
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.303
258
Uzmi malo jači kist za slikanje ili tako nešto i kako ti @Stipe veli nježno skini zemlju, pokušaj je ne povlačit van nego čeprkat laganini. Sretno ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
evo,mislim da sam uspio sa presađivanjem...prvo sam sa žlicom izvadio svu zemlju oko korijena i onda sam tušem lagano isprao oko korijena...zemlja je bila ajme meni...oko korijena se nabila u ogromne grumene koji nisu dozvoljavali da se korijen dobro razvije...korijen je bio manje od 10 cm razvijen,jako slabo,pa nije ni čudo da je bila takva kakva je...uglavnom,sad sam je stavio u Teramagmu koja je ipak puno rahlija i prozračnija od ovog škarta zvanog Substral Univerzal koji nikad neću više koristiti...sad mi preostaje da se molim bogovima growanja (za koje mislim da su se u zadnje vrijeme urotili protiv mene :D ) da mi pomognu da se biljka trgne i da malo živne.

pošto je u novoj zemlji i pošto je ovo do sad bila jedna velika nula,od danas ću joj početi računati kao da joj je prvi dan. :D


free photo upload

javim se večeras sa,nadam se,boljim vijestima.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
dobro si napravio što si je presadio u TM :thumb:. Trenutno završavam užasni grow sa istom substralom koji si i ti koristio, i nikad više ta zemlja. Šteta menki,struje i truda koji sam uložio, a trebao sam poslušati Stipu kad mi je savjetovao da ih presadim odmah na početku.:djede:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
odg278-2.jpg

clear.png
Ne slažem se x 1
Olaf
Aj' Olafe prije nego nekom drugom pukneš palac dole...razmisli malo :thumb:

A što se tiče auto Tutankhamona,farmeru. Možda mu je i do genetike.Meni je npr. sjemenka Tutankhamona dala 2 klice. 2 klice znači i 2 biljke.Od njih 2 jedna je poput te tvoje jako teško krenila.
No,do kraja je ispalo fino.Stavio sam ti sliku gore poviš ;)
sjeme.JPG 2klice.PNG 2biljke.PNG blizanke.JPG doduše,kod mene je ispod noktiju teramagma :)
Uglavnom,razdvajao sam te 2 biljke,tj presađivao ih kao i ti.Pa sam taj puta i vidio korijen,tako da znam šta pričam :)
Ta slabija biljka,koja je jedva krenila,bla,bla,bla ... sama je potjerala 2 vrha.Bez topiranja,znači.Ima tu vjerovatno malo i nestabilne genetike ;) tutankhamon_home.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Paranoja Man