uhvacen moj diler, trebam vasu potporu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.11.2010
21
1
0
34
evo siri se vijest internetom, ali radi se o tome da je moj zvanicni diler uhvacen na svojem sadnom polju s preko 100 stabljika marijuane
sto je i istina sve sam ja to vidio. Sad se ja bojim da me nebi izdao
na koji bi se nacin mogao izvuci od kazne ako me optuze
ja sam od njega svaki tjedan kupovao po 3grama trave svaki put razlicite robe, no i od njega sam uzimao stabljike i koje kakve jace droge
kako bi se mogao obranit ako mi dodu kuci i kazu da sam kupovao. Da naglasim nisam nikad pao s drogom
 

Miovutra

Aktivan Član
29.02.2012
66
6
8
40
Hehe nema on razloga tebe "izdavati" ako se mene pita, u tom slučaju bi ti bio svjedok ........uglavnom besmislice ne da mi se mozak trovati ovime a nemoj ni ti trust me ;)

/chillaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
23.02.2008
1.048
1.455
188
hahahah koji si ti car hahaah

aj razmisli opet, sto bi on tebe druknuo ako je on tebi prodavao,
to je isto ko da sam sebi stavljas so na ranu, aj da si ti pao pa
da se on plasi al ovako ne ide. ne brini se sigurno nece reci kome je prodavao
a to i muriju ne interesuje, njih interesuje prodavac u 97 posto slucajeva :)
bar si me nasmejo :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator
26.06.2012
6
2
3
32
brale, mojih je palo do sad pa lazno je reci ali jedno desetak... ja inace uzimam od povjerljivih dilera vutru i sad recimo da padne neko od njih jedino sto ima jest telefon al sad do tebe je kako se ponasas s dilerima i koje rijeci koristis kad ga zoves... ja kad zovem dilera sve sto mu kazem "taj sam imal cd-ova i gdje si ?" i klik crveno... vutru nikad na telefonu ne spominji... ako si ga zvao u skorije vrijeme i spominjao vutru bukvalno preko telefona moja ti je preporuka da sve sklonis iz kuce sto ima veze s gudrom, ja ti nez dat savjet ako si spominjo kako sam rekao gore gdru na telefonu ali ako nisi i ako nemaju dokaza ne priznaji nista samo reci da ste poznanici al tesko da ce tebe ko sta pitat jer si ti mala riba za njega :D, sretno druze !
 
28.11.2010
21
1
0
34
tko zna sta se moze desit ipak zivim u svijetu droga
al i mene je ovo vase smijanje razveselilo, znaci da sam skoro pa bez brige
 
26.06.2012
6
2
3
32
bez brige si osim kako sam ti napisao gore pripazi se ako si ga kontaktirao u skorije vrijeme i bukvalno pricao u vezi gudre, kod nas se sad sve svodi na telefone :/
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
aj sinko bogati umij se i odi se pomolit u crkvu....koga zaboli za tvog glupog dilercinu!!!????:eek:hno:

a ovo o konzumaciji kojecega i ostalim napisanim drljotinama bolje da se ne izjašnjavam jer cu popit karton dok ceš ti i slicni tebi nastavit trovat ovaj prostor!
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Nich, nisi dovoljno upoznat s Pravilnikom. Ova tema ne smije biti na forumu.

Al kad vec pisem, mogu ti dati i savjet. Nemas ti nikakve veze s time. Ja isto tako mogu reci da ti imas a ti kazes da nemas. Murja ti dode, nemas nista i svi odu svojim putem. "Pada" se samo kada te uhvate s vutrom. Ne mozes "pasti" na temelju necije rijeci. Isto ko da ja kazem da si ti ubio nekog a di su dokazi? Kuzis.

Mirno spavaj i procitaj Pravilnik. I sto tolki info dajes u prvom postu, netko ce saznat tko si.
 
28.11.2010
21
1
0
34
aje sam se rijesio muke, pored svega volio bi da se obrise tema kad vec ima nepravilnosti
a te informacije govore tu sam ali nisam :D
 

WhiteWidow86

Aktivan Član
05.07.2013
61
11
8
44
In smoke :-)
hahaha nevjerujem!!!! nesikiraj se ti nis nece on ni da pomisli da druka nekog ili direktno tebe ima on sad problema preko glave a i kad bi te ili vas spominjao to mu jos puno vise sranja jer svakog kog on spomene da je kupovao odnjega taj moze samo biti svjedok sto znaci da ga on jos vise duva. Pamet uglavu i nadzi drugog to jest posadis sam sebi nezajebavas se sa tim ofirnim ljudima a jako je interesantno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.