Ukidanje shouta/chata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ukidanje shouta/chata?

  • Da ukinite shout.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
ja bi isto mogao odvojiti koju kunu, ili eurić,ipak,koliko mi je radosti donio ovaj forum,to je najmanje što mogu učiniti...
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
A mozda da postavite neki chat kao sto ima ICMagazin? Bolje se mozemo socijalizovati, postavi se limit, npr. na ICMag-u mozes pristupiti chat-u tek nakon 75 postova. Chat je strasna stvar, razmislite o tome. :D
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa SHOUT i jeste jedna vrsta CHAT-a (tj. za chatanje....), al' ako "koči" tj. pravi probleme, onda nek je ukinut jer nema koristi od njega (mislim za razvijanje vutra organizacije, niti bilo šta vezano za vutru...) rijetko, riiiijetko ko da započne neku temu, koja je gotova u dva - tri odgovora ....
Btw: Onda je najbolje rješenje instalirati TeamSpeak server (na server :)) tu otvoriti sobe i nek raja chata... tj. još bolje da fino pričamo :) (ko ima mikrofon, a vjerujem da 99% raje ima, oni koji nemaju, imaju da kupe slušalice sa mic. ili jednostavno njega samog, koji je jeftin kao i miš sa kuglom (Prodaje li se ti miševi jos????? hehehhe?)
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ma ima onih chat dodataka za forume, obicno ih odrade u flashu ili javi, nekada i kombinacija. Funkcionira slicno obicnom IRC chatu, samo sto je jedna soba u pitanju.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
TeamSpeak je najbolje .... mislim, nije nikakav dodatak (s obzirom da je sajt trenutno hostiran na privatnom kompu, pa se moze instalirati svasta) te samim tim neće uticati na forum (nema prepravke coda i sl.)
a prednost TeamSpeak-a je sto isto se mogu kreirati sobe (dodati password na njih, tako da ne moze uci ko hoce...) mozemo pricati, tipakti i sl. mislim da je dobra stvar i posto je odvojen od foruma, nece praviti nikakve probleme njemu. Mi koji hocemo koristiti, skinemo klijent-a i to je to....

@Lowrider - HEhehehe, ima raja još uvijek miseve sa kuglom ispod (vjeruj mi, cak i na COM prikljucak.... znam jer dosta ih vidjam, kad ovako popravljam nekom komp...)
 

Rade

Aktivan Član
10.11.2006
445
549
93
Ispraznile mi se baterije na bezicnom misu pre tri meseca, pa sljakam sa kuglicnim...
Nema mu ravnog.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eh, to za RAM ne znam, vjerovatno.... al ne bi bio npr: u sklopu foruma, i tako nebi "štopao" forum, dok ovaj se integrise u forum, i komplet forum stopa i oni koji nisu na prvoj stranici.... drugi host njemu dodjeliti i vozdra... ipak bilo bi dobro pročaskati... :), ne znam odlučite kako god.... To je bio moj prijedlog...
Bezze su neke chat skripte (lično mislim) ... ako vec ide tako nesto ja sam za TS
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Pa realno ako je na istom serveru nema veze da li je integrisano u forum ili ne (pogotovo ako je samo na prvoj stranici foruma), a novca jedva imamo i za ovaj server :)

Ako se nekome ćaska ima Skype, ionako se svi skupljamo tamo
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
jebo skajp
mi rokamo pajp
napravi nam
programeru virtualni spajp
da moze da pričamo duvamo i vičemo
daj moj ortak može pored što me gleda
da pošalje dimić svoga dobrog heda
onako preko reda......
da mi pravi dreda
na čelavoj glavi
ja sam spajper pravi.
 

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K