Ukidanje shouta/chata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ukidanje shouta/chata?

  • Da ukinite shout.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Naravno, i ja podržavam 100% ovu ideju.... mislim mi koji smo ovdje ono radi "gušta" i razmjene iskustava i ostalo.... ok za korisnike koji svrate svakih 15-tak dana.. al' meni je komp online znao biti po 3-5 dana (u to citavo vrijeme sam bio prijavljen na forum)...

Kad bi se uvela članarina, mogao bi se "dograditi" server... kao što reče Torca, ako neko nemoze da izdvoji nekih mizernih 10€ (ne bitno) onda nije mu ni mjesto ovdje
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma ok je. Hvala vam na podrsci ali za sad stvarno nema potrebe da skupljamo priloge od clanova. Imamo dovoljno za hosting do daljnjeg a i stvarno ne znam kako bi prikupili lovu od svih clanova. Malo je zapetljano. Dok ne dodje paypal u nase drzave mozemo sljakat i ovako. Skupit cemo jos nekoliko sponsora i bice to vise nego dovoljno.


Posto ste stvarno super ako zelite mozete dobiti vutra.org email? Recite ako ste zainteresovani. [email protected] ili [email protected] hehe


:email:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Tuspas mene... :) prviii sam...
Znao sam da server gura linux masina (SuSE?) i webserver i mail server :) extra....
evo ja se prijavljujem!!!
na PM detalje....
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ovako mi se shout nije nikada blesirao...nemogu skoro ništa napisati, samo nestane, i ako želim ponovno nešto staviti uvijek F5 jer piše posting in progress :p

Ma ukinite ga :D

:maryjane:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Upravo i to se meni desava.... ono, napišeš našto i treba mu godina da "odradi", ako tipkaš nešto drugo, kao što Glos kaže, "Posting in progress" (prijašnja poruka)....
Zato mislim, da bez 1gb server - nije server (ok za kuću i sl.)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja nemam tih problema...tako da neznam sto da vam rechem. Sve mi sljaka lijepo.


Posting in progress mi se obicno pojavljuje kad ima nekoliko ljudi na shotu pa svi postaju u isto vrijeme e onda moras sacekati jebiga...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
heehehhe, :icon_lol: pa i čudilo bi me da imaš, ipak ti si "prvi" korisnik, (jedino ako si na istom kompu, gdje je server...)
Ne znam, meni pravo puno treba vremena nego prije da posta, i na kraju (kad mi dokurči više....) kliknem na neki link i rega ga otvori odmah....
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ma dajte ovo nema smisla, od kada se shout vratio ljudi imaju problema koji jos uvijek traju...i to ako ni nema nikog na shoutu, shteka jakoooo guta recenica, blokira...ne meni osobno, meni nekim cudom radi sve ok ali drugi mi se zale...

koja je korist od shouta koji ne radi dobro? ne mos ni razmjeniti par recenica sa nekim ako tom nekom zajebaje shout...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Onaj chatroom je bezveze, mora se imati otvoren dodatni prozor za njega, ljepota shoutboxa je to sto je na glavnoj stranici foruma i svima vidljiv. Ipak je SHOUTbox da te svi cuju ako imas nesto pametno viknuti, ili opaliti smajlic, da se zna da si bio tu, da se ostavi trag... Ako ne volis shoutbox, ne koristi ga, ako ti je ruzan i ne mozes ga gledati, zatvori ga. Ne biti zlocesta i oduzeti ga nama koji ga volimo. To bi trebalo biti jasno nekome tko se 'bori' za legalizaciju...
:nana::nana:
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Red bi bas silom da nam se ukine shout. ne kuzi nas nocne ptice koji bi bili hendikepirani u tom slucaju. :sad2:
 

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K