Ukidanje shouta/chata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ukidanje shouta/chata?

  • Da ukinite shout.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa i kod mene, samo napravio bih (kao sto sam na MSN-u) poseban username (tj. mail adresu) i oba imam, isto tako mi je sa skype-om!!! Jedan imam za svoje potrebe, drugi username (od skype-a) je za ostalo :).... i samo prebacim sa jednog na drugi, kad mi treba... :)
 
28.12.2007
6
1
0
37
Odusevljena sam citavom stvari!Ukucas 'dazdevnjak' i pojavi se vutra.org.Dobar fazon.A vi vec stigli da nesto ukinete...mene niko nista nije pitao:sadbanana:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ma ja mislim da trebate vratiti sto prije taj shout box jer ovako je tapija....sta cu ja ako vidim da je neko koga bih jako rado nesto pitao off...bolje nek bude tu taj mini chat i da ako su ljudi u isto vrijeme na forumu da mogu razmijeniti koju informaciju ili makar popricat ako nis drugo...moze bit samo bolje ako forum ima i svoj chat...uzivajte...pis
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Većina korisnika imaju MSN, Yahoo, Skype i sl.
Možete se (dok se ne sredi SHOUT) dopisivati i tako....npr: u MSN-u, u chat prozoru, moze od jednom više korisnika da bude, ne mora biti dvoje samo, isto tako i za skype... i sl.
Al' znam, znam,.... nije to TO....
Radi se na tome, biće biće polako.... strpljenja, a za off ili priču, za sada koristite IM-ove ili PM na forumu
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Super radi...Primetio sam da ima Shout box Archive...Proslo puta je to bilo ukinuto...Neznam kako vi mislite,ali to moze da se zloupotrebi...
Sorry zbog zaljenja veoma sam srecan zbog shouta ali samo da kazem da obratite paznju na pojedine stvari...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
trebalo bi i da radi po defaultu...citam na netu da crackovane verzije shouta nemaju timestamp mada ova nije 100% crackovana jer skinuta direktno sa vbulletin sajta.

Reinstalirat cu sutra pa ce da vidimo.
 

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K