Unexpected sativa club-vertical scrog by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.380
2.598
Pa da,ustvari puno bolje izgledaju na slikama nego uzivo.......nepretjerujem,Arijan danas izgleda isto kao i prije ispiranja i stvarno mislim da nista od njega.Sutra bi trebali dobiti full dozu Blooma tu sam u dilemi 1/3 1/2 ili full....nekakav lik na nekom stranom forumu kaze da Nevil nikada ali nikada nesmije primiti full dozu,nebitno o kojem je gnojivu rijec.Sve se ustvari zakompliciralo ja sam tek prekjucer saznao sta imam u boxu.Silvera cu sutra razvaliti sa Hesijem,mrcina je i prima bez problema Nevil ce dobiti 1/2 preporucene Bloom i to je to.Arjan me brine i tu sam glup ko noc.....kompliciram stvar...flush...full doza,logicno...................ali nemam muda. pozdrav ekipi. Marco ja sam mislio da su te nekakvi medvjedi oteli negdje u Generalskom stolu.sad cu ici spamat tvoj dnevnik................................................................................................................................................................. Natura Positiva:ljulj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Blade

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
opa cupa je napisao(la):
Pa da,ustvari puno bolje izgledaju na slikama nego uzivo.......nepretjerujem,Arijan danas izgleda isto kao i prije ispiranja i stvarno mislim da nista od njega.Sutra bi trebali dobiti full dozu Blooma tu sam u dilemi 1/3 1/2 ili full

Dosad je super išlo, al tako je to u simbiozi čovjeka i prirode - nekad priroda na..be :)
Al ništa nije bez razloga, ima još do kraja sad malo više zato sad treba pokazat strpljenje...slažem se sa ekipom da nije propalo.
Biljke su sad poput nogometaša slomljenih nogu ;) paše im strogi odmor nakon tuširanja i previjanja - preporučam zacijelivanje od tjedan-dva samo na vodi.
Drž' se!
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
opa cupa je napisao(la):
. Marco ja sam mislio da su te nekakvi medvjedi oteli negdje u Generalskom stolu.sad cu ici spamat tvoj

ma kakvi care...slabo se putovalo ovo ljeto...uskoro će godišnji...i to će da se promjeni :)
he he...ne spamas ti nikad...evo bio je harvest pa izaberi si hed...poslat ću ti po medvjedu :ludak
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Jesi gnojio arjana danas? Nisam prije vidio post ali ako nisi ni nemoj jos 4 ili 5 dana. Nakon toga ga opet flushaj sa 1/3 doze. Ali 15 litara napravi sa 1/3 doze znaci digni vodi vrijednosti sa gnojivom.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Sviđa mi se ovo..možda vas u 12 mjesecu pocastim indoor dnevnikom na ovu foru..... by Blade....o strejnovima još razmisljam ali bit ce 6 biljkica ....rep+
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.380
2.598
Blade je napisao(la):
Sviđa mi se ovo..možda vas u 12 mjesecu pocastim indoor dnevnikom na ovu foru..... by Blade....o strejnovima još razmisljam ali bit ce 6 biljkica ....rep+

Blade bas mi drago da ti se svida...ja cu na jesen 4 biljke ali cu nesto drugacije iskombinirati vezano za posude i zemlju.poz
Bizzarius je napisao(la):
Jesi gnojio arjana danas? Nisam prije vidio post ali ako nisi ni nemoj jos 4 ili 5 dana. Nakon toga ga opet flushaj sa 1/3 doze. Ali 15 litara napravi sa 1/3 doze znaci digni vodi vrijednosti sa gnojivom.

Vec jesam i to bas sa 1/3 i za sada izgleda ok.vidjet cu u jutro i ja sam razmisljao da pricekam par dana ali sada sta bude.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Opa cupa eto baš cjeli dan razmišljam o posudama...za zemlju lako...nešto mislim da bi sve rasle iz iste 80lit velike posude...al vidjet cemo..da ti vise ne sherem po dnevniku ovo super...bravo
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.380
2.598
Blade je napisao(la):
Opa cupa eto baš cjeli dan razmišljam o posudama...za zemlju lako...nešto mislim da bi sve rasle iz iste 80lit velike posude...al vidjet cemo..da ti vise ne sherem po dnevniku ovo super...bravo

Bravo Blade upravo tako neku shemu imam u planu.Gledao sam u Bauhausu ili kako se pise ima fenomenalna posuda.... ustvari tri velicine 60l 80l 110l .....a visina im je 35cm savrseno.malo su skuplje ...ova 0d 60l 38o kn..pozdrav
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.380
2.598
Pozdrav ...Tu se sada kod mene svasta izdogadalo,recimo da sam prekrsio jednu od growerski zapovjedi sto se tice uzgoja..a to je presadivanje biljke koja je usla u cvjetanje....ne jedne nego tri.Nekako mi se to cinilo kao dobro rjesenje.Znam da ce trebati vremena da sve krene ,korijen ce uhvatiti maha i sponzoruse ce vjerovatno malo zaboraviti na cvjetanje a posvetiti se korijenu,ok............. sada sam zaglavio i ovo ce biti najduzi dnevnik od svih. Uglavnom jucer mi je Blade malo nalozio vatru kada je spomenuo zajednicku poosudu ,80 litara zemlje i tako to....ja sam vec negdje imao u planu nesto poduzeti u vezi kolicine zemlje u boksu jer mi ovo sa 4-5_6 litara stalno bilo prezivljavanje pa Hesi pa Plantela ....isperi,posoli,ovo ,ono i pomalo sam se poceo gubiti u tome pa reko idem malo olaksati i sebi a i biljkama....jednom sam na ovom orumu procitao jedan post koji je napisao Zlo...izmedu ostalog je pisalo" 6l zemlje je dovoljno za 4 tjedna "znaci samo 4 tjedna bez kemijanja. pa mi je palo na pamet da Opa Cupa njima da 120 litara Terramagme.....reko nece koja litra viska skoditi................Uglavnom pregnojene biljke sam isprao sa 20l svaku .ph idealan u zadnjih par litara sam ubaci Peroksid. 4ml na litru i bez stresa ,znaci kao kirurg presadim sve tri u 120l. Evo par slika .Inace posudu sam napravio od Zice ,oblozio sa crnim najlonom koji sam oprao iako je bio novi.U sredini napravio rupu da mogu instalirati CT ,Boks sam morao produbiti za35cm.Ventilatore za upuh sam podigao i to je to.Ako mi ove propadnu necu biti razocaran .....puno ,nema veze uglavnom na jesen motam Himalayu....jednu u 120l bar 2,5m.pozdrav
DSC04319.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04320.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04322.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04321.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04329.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04325.jpg
[/URL][/IMG]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and natura

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ti si doktor...Ja se vrtim po tvom dnevniku,učim i neću ništa da komentarišem...A i šta bih mogao prokomentarisati.

Evo da te makar častim jednom pesmom,pošto gore videh Jim Morrison-a.

[video=youtube;de7hzCzGV2g]http://www.youtube.com/watch?v=de7hzCzGV2g&feature=related[/video]

Usput,kakva je njegova uloga tamo? ;)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.380
2.598
Hook ta slika je iz ploce i povlacila mi se po zidu vec pun k... vremena i nekako mi presla u naviku tako da evo i nakon 20 i vise godina Jimbo je i dalje na zidu.Jebi ga ako ga skinem dole kao da prekidam tradiciju ....on i Starke zauvjek.Pozdrav Bluzeru.Hvala ti sto si mi ukrasio dnevnik svojim komentarom i pjesmom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
neka si je presadio, slusaj svoju intuiciju, nekog ionako moras da poslusas da bi doneo odluku :thewave:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
direktore svaka cast...nabaviti ,napraviti ovo sve i presaditi heben trud... :) super si to izveo i drzim fige da ti vrate za sav trud i daju ooogromne vrhove :vb_wave:
 
07.12.2011
34
3
8
34
malo sam se kasno ubacio u dnevnik al svaka čast na svemu ... i baš me zanima kak će ispast sve nakon presađivanja jer meni je zbog tog već 2-3 put sve oslo u *****...
sve u svemu odličan grow za sada sam tak nastavi
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
opa cupa je napisao(la):
Bravo Blade upravo tako neku shemu imam u planu.Gledao sam u Bauhausu ili kako se pise ima fenomenalna posuda.... ustvari tri velicine 60l 80l 110l .....a visina im je 35cm savrseno.malo su skuplje ...ova 0d 60l 38o kn..pozdrav

lol nedam 380kn za hebenu teglu...kupiš banjicu za kupati bebe i eto ti tegle ...hahah...skoro pa da su badava...boja kakvih hoceš plavih zutih zelenih rozih...hahha...samo rupe izbušiš i to je to...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.380
2.598
Banjica za kupat bebe ....fuck#$%$#&%....kako se nisam sjetio:ludaci_lol: pozdrav Blade ...................... Creative nadam se i ja ali....Huge head ja sam se potrudio, ali skroz da korijen ostane netaknut....sada kako bude ,vidjet cu .poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Bogami si se ti ovdje naradio :) Trebalo ih je rasplesti iz mreže i vratiti nazad, to je bio podvig :) "Tegle" izgledaju odlicno i ideja je perfekcija jedino sto je to sad teško kontam u kompletu kad vadis van? U svakom slucaju perverzija :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Bizzarius je napisao(la):
Bogami si se ti ovdje naradio :) Trebalo ih je rasplesti iz mreže i vratiti nazad, to je bio podvig :) "Tegle" izgledaju odlicno i ideja je perfekcija jedino sto je to sad teško kontam u kompletu kad vadis van? U svakom slucaju perverzija :)

Mislim da ih je nemoguce vise izvaditi van da ih ne polomis...nije ih pleo van nego je samo izvukao kaljeve i presadio ;) a vadenje...pa profesionalni je vozac,garant ima kran parkiran iza kuce :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.380
2.598
Creative je napisao(la):
Mislim da ih je nemoguce vise izvaditi van da ih ne polomis...nije ih pleo van nego je samo izvukao kaljeve i presadio ;) a vadenje...pa profesionalni je vozac,garant ima kran parkiran iza kuce :)

Nisam ih vadio iz zice iako mi je i to palo na pamet..............sada ih nemogu vuci van ali jos uvijek mogu zarotirati sve za puni krug,kao i prije:) Bizz sad si ti na potezu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.