Unexpected sativa club-vertical scrog by opa cupa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Uff, dobro je biti tvoj prijatelj. S kakvim se ja lijenčinama družim :icon_smile:.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
otpetljavati ćeš ih 3 dana kad dođe vrijeme berbe.

najbolje da ih odsiječeš i sve sa mrežom staviš na sušenje i kasnije po malo čupkaš kako budeš pušio... :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
51.dan kako cvjetaju...pola puta je proslo dan,dva.Zalivene su poslije slikanja sa 12l vode stavio sam F+skoro pa punu dozu a i Bloom negdje 1,5ml po litri.Veceras cu vidjeti kako su reagirale ali mislim da ce biti ok.Sinoc sam razgovarao sa Arijanom i njegova ideja je bila ...malo ovo malo ono.Nemam intuiciju ali imam instikt kao vuk pa sam siguran da nisam pogrijesio (evo izazivam rogonju..fuck,stari) Uglavnom mislim da je sa rastom gotovo osim mozda Silver.evo i slika.
DSC04719.jpg
[/URL] A ova mala je cudo .Ovo je iz profila slika ] a ovako izgleda kada ju pogledas u oci...
DSC04663.jpg
[/URL] a ovo je divljakusin cvijet.
DSC04710.jpg
[/URL]pozdrav
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Špricanje iz dupeta! Eto tako. Nisi pretjerao sto se tice gnojiva, jedino mi nije jasno sto kemijas brate? :p :D
 
30.08.2012
12
0
1
53
Rep + od mene.
Vertikal sam video samo u Nasinim projektima i sličnim dokumentarcima. Bravo za dnevnik.
Ovo je tema koja me je stvarno privukla. Ovde je svaki lumen iskorišćen.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
58.dan cvj.Zadnji put kada sam zaljevao dodao sam F+punu dozu i Bloom 1ml i nesto na litru i to mi se pokazalo jako dobro.Sinoc sam ih ponovo zali svaku sa 3l ciste vode i odlicno napreduju u cvjetanju su full i bas sam zadovoljan sa njima pa reko da to podjelim sa vama.Mala divljakusa i nije vise tako mala i ona je u cvjetanj dobila je punu dozu Blooma i F+ reagirala je odlicno tako da uzivam i u njoj....pozdrav
DSC04738.jpg
[/URL][........] [........] [.....:bananica
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
jasno mi je da su haze-ovi u pitanju ali zar ne bi trebali ti cvjetovi biti malo deblji za 60. dana cvjetanja?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
metalmaniac je napisao(la):
jasno mi je da su haze-ovi u pitanju ali zar ne bi trebali ti cvjetovi biti malo deblji za 60. dana cvjetanja?

To su sponzoruse Maniac....paze na liniju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Imale su prepreka koje su morale preskociti. Tesko je tocno reci koliko ali ocigledno je da su nazadovale i onda se oporavljale. Cinjenica je jedina da su dobro i da sada piče dalje :) Samo peglaj dalje bolesno izgledaju brate!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Oprah je napisao(la):
Imale su prepreka koje su morale preskociti. Tesko je tocno reci koliko ali ocigledno je da su nazadovale i onda se oporavljale. Cinjenica je jedina da su dobro i da sada piče dalje :) Samo peglaj dalje bolesno izgledaju brate!

Ha,ha bile su pod skarama,zive su samo zahvaljujuci pojedincima kojima cu se zahvaliti na kraju onako kolektivno...Bizz idem sa tvojom shemom flushanja ,mislim na divljakusu .Sada je vec trci put dobila Hesi ovaj treci put full doza pa sam mislio sada malo po tvome...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Tako sam ja radio cijelo vrijeme. 3 pune doze i onda flush. I tako skroz do zadnjih 20 dana biljke kada sam svakih 4 dana radio flush :) btw nadam se da nije offtopic ali evo gustam pljugu u napisao sam smoke report slucajno opisujuci sam sebi sta mi se dešava

3 dima i ja gotov. pocne tlak rokat u ocima i onda mozak na 100 / 100
onda te podere po tjelu na maks
a mozak i dalje na 100 / 100
i onda odjednom mozak padne na 10/100
tek toliko da radi
a tijelo bi islo ali nemoze
:D
sjedio sam sat vremena maloprije zedan nije mi se dalo ustat
ali onako mrtvački žedan
ne preporucam pusenje preko dana
nikako
totalno te uzme
ajmeeee to je dakle jedna od onih, pazi se, najebat ćeš?
je bogami
a kad pusis s nekim
i taj netko ode
nastavljas dalje rokati u glavi
kao da je tip tu
samo nemas kome reči
ako si ostao sam jel
ma čudo
ako stavis malo veču količinu u pljugu
odmah te zakuca i ne pušta 2 sata na maks
onda počne puštat
ali jos 2 sata si njezin
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
3 dima i ja gotov. pocne tlak rokat u ocima i onda mozak na 100 / 100
onda te podere po tjelu na maks
a mozak i dalje na 100 / 100
i onda odjednom mozak padne na 10/100
..............................................................................................................................................i onda shvatis da ti je ostalo pola pljuge i budes sretan zbog toga kao klinac kada dobije Play station.Pa ti odma zatim prodje kroz glavu da ustvari imas hebene zize pun k...c pa te tek onda boli k....a negdje u sobi stoji boks ko ispod cekica,sjaji i ceki ekipu...kako ovaj zivot zna bit do jaja,majku mu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
Btw stigla je i zadnja stavka sa liste. Sada sam spreman. Dok radi sunce temp mi je 29, dok je ugaseno 22. Ventilatori su na 12 V ipak i na 50 % snage na potenciometru. Cuje se kao singerica :)



Uzeo sam si i :) Pozdrav

 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
76.dan cvjetanja.sada mi vec pomalo postaje jasno da cure i neuzimaju previse iz terramagme...razumljivo,logicno.korijen je toliki koliki je i ono nesto sto se iscjedi na njega to je to ...siguran sam kada bude gotovo da korijen nije uzeo nista nove zemlje..znaci presadjivanjem u novu zemlju nisam dobio mnogo ali sam dobio dovoljno da prezive.Da su vegetirale u 120 l vjerovatno bi sve drugacije izgledalo.Uglavnom nedostatak svega sam primjetio kod sva tri Haze-a 130 dana su stare i sve mi je teze izlaziti sa njima na kraj u svakom slucaju su izazov i ponekad pomislim kako nikada vise u boks sa Haze-ima ali vec sada znam da cu ih imati sljedeci grow,ili sa dva o hebiga..Silver je jaka i izdrzljiva biljka i svakako ju preporucujem za uzgoj ako izuzmemo sitnicu da cvjeta 90 dana...bio sam nedavno u Silverovom dimu i nadam se da ce i moj biti takav,ustvari moja.Arijan je prava cmizdrava pickica...pikicu,kakicu....fuck.Ali sam skuzio kako mala brije i srest cemo se opet.Nevil vise lici na lijepu katu nego na Sativu...nije toliko cmizdarava kao Arijan Haze ali nije ni daleko od nje...uglavnom dobre su to cure,svakao ...Divljakusa je spremna za pod 250wHps jer vani vise sunca nema koliko joj treba...pozzz
DSC04877.jpg
[/URL][/IMG]
DSC04857.jpg
[/URL] napominjem da su biljke zedne.Pustit cu ih da se isuse i ide Hessi bomba pa kud puklo da puklo .Bizzo pozdrav tebi od mene i kumica...
 
26.09.2012
15
0
0
47
:ridinghorse:jedva cekam berbu da vidim koliko ce ispast iz togA.... evo ti rep+ za odlican grow :ludak
 

ventilator

Aktivan Član
22.09.2012
52
9
0
33
Iskoristi hidrogena 3ml na l vode dok budes hranio da malo kisika das tom korijenu,biljke su krasne ali mrsave,po meni premrsave,ja bi na tvom mjestu to odmah isflaso a tek onda dao hrane kad se zemlja isusi...Koliko sam primjetio listovi otpadaju i zute sto govori da nadolazi kraj,ali gornji listovi su pretamni i savijaju se sto govori da imaju viska dusika a to nije potrebno u cvijetanju,dusike je dobar samo ako hoces produzit tjedan dva cvijetanja ali ne da je pregnojeno s njim....HPS 250w si trebo odma stavit ako si imo mjesta...al sta je tu je jos malo i kraj,nadam se dobrom harvestu...Imo sam Silwer i do jaja je high ali ja sam ga skino u 8 tjednu nije mi se dalo cekat....I ako si imao sta novca za investirat mogao si kupit neki boster,jer koliko vidim nisu bas frosty biljke....Toliko od mene pozdrav
 

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
slažem se jedan od najboljih dnevnika:dada,intenzivno razmišljam dali da napravim nešto takvo,i je li uopće dovoljno 1x1 m box za vetrical scrog sa 400 w HPS ovakav kakav ti imaš,ako se odlučim malo ću te stlačit na PM oko nekih detalja nadam se da češ bit dobre volje da ti se da odgovarati:) na glupa pitanja,zasad još mislim da nisam sposoban za to,gledam nešto što je postao član @dede u jednom threadu sa četvrtastim teglama koje imaju svaka svoj scrog(mislim da bi to mogo bit roštilj na koji je dodao jož žice poprijeko i 4 nogice roštilja pričvrstio na 4 ruba tegle i njega čekam da bude online da ga upitam kako je to napravio:)

sorry za offtopic, rep + as usual
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.