Unutrasnji uzgoj sa CFL by Ćiro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
dok bije nove pistile brzo samo je pusti, malo se strpi dok ti se podgoje hedovi :)
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Dva mjeseca i dvije sedmice kako biljka cvjeta a cini mi se da se jos ne nadzire kraj.Kakva li je ovo vrsta stalno nove pistile a ne zute ni listovi.
Kao da cu morati cekati i tri mjeseca da bude gotova?Sta vi kazete???
Evo i slika da vidite,procijenite i da malo osvjezim dnevnik.















Evo i kako izgleda u boxu.



Od 11.12 je ne gnojim vise i bit ce vremena da je dobro isperem do kraja,a imam i na svoju ruku jednu malo cudnu metodu, povremeno sam je zaljevao i spricao vodom u koju sam prethodno nasjeckao dunje. Uglavnom nije jos skodilo.
Bice bomba :dada a hedovi se pod teretom savijaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

Portgas

Aktivan Član
10.11.2012
71
16
0
33
Svaka cast na growu :D evo sad sam sve procito i fakat respect sta uspjevas sve sa obicnim CFL :D samo nastavi tako, pratim :D
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Sta je reci Power,Weed,ostala ekipa sta kazete?
Nema niko nista da odgovori na predhodni post?Ovoj biljci nikad kraja!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Tesko ti itko moze reci kada da skines tu ljepoticu. Situacija ti je da ces najbolje sa mikroskopom znati kada ju skiniti. Ali ni tada ti opet ne mogu reci kad da je skines jer neznam sta je tebi cilj...Morati ces da upreciziras kojejakve stvari da dobijes konkretan odgovor. U svakom slucaju ovo sto je power rekao, upotrebljiva je sigurno. Samo flushaj ju minimalno 10 dana mozes i 15 pa ces vidjeti kako ce poceti jesti sama sebe :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ne treba ti mikroskop da vidiš jesu li trichovi počeli smeđiti to se može vidjet i golim okom - pogledaj smolu na biljci i ako vidiš da je potamnila onda cepaj... Po meni rekao bi još 10ak dana....
:sun2:
 
26.10.2011
47
1
0
44
jos mesec i kusur treba im vise ali zavidim ti bolja je od moje

mozes i skratiti svetlo na 11-13 u korist mraka da je pozuris
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
meni licno to izgleda odlicno i ako bi neko trazio da po fenotipu gadjam strain, bio bih ubedjen da se radi o super skunku, ako je to nema potrebe drzati u cvetanju vise od 11 nedelja, tj. oko 75~77 dana, eto ciro, kad me vec prozva gore pa da ti dam malo detaljniji odgovor jer si ga verovatno i ocekivao, druze odlicno izgleda, jos malo i nema vise sta, uzivaj
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Vec je flusam vise od 10 dana,prvi put sam zaljevao da prodje dosta vode kroz zemlju,a sad svako zaljevanje malo vise zalijem da prodje po malo vode.Da je dodatno flusham,i tako cu do kraja.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ne bi na tvom mjestu to zvao flush :) Ako nije 15 litara vode nije ni flush. To sto ti radis je malo jace zaljevanje. I nazalost ima razlike :) Ali nema veze samo peglaj dobro je to, bit ce fina za duvanje :)
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.676
163
ĆIRO -devojka ti je mnogo leepa,nemoj opet da je stalno u vodi pa da je na sam kraj s..knjaš,nedelju dana ,mrak obavezno pa na klanje i sve kako treba-znaš sve ,stvarno LEPOTICA !!!! :bong7bp:

ppp
 
26.10.2011
47
1
0
44
kad sazri listovi ce samo da vire iz glavudze imaj strpljenja imao si za vegetaciju pa se strpi i da odcveta svoje
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
PowerSeed je napisao(la):
meni licno to izgleda odlicno i ako bi neko trazio da po fenotipu gadjam strain, bio bih ubedjen da se radi o super skunku, ako je to nema potrebe drzati u cvetanju vise od 11 nedelja, tj. oko 75~77 dana, eto ciro, kad me vec prozva gore pa da ti dam malo detaljniji odgovor jer si ga verovatno i ocekivao, druze odlicno izgleda, jos malo i nema vise sta, uzivaj
Brate ti si kralj,hvala tebi i ostalima koji su dali podrsku da ovo uzgojim.Sjetit cu vas se kad je budem dimio.:rasta1:
Ali danas joj je 76 dan kako cvjeta ali pistile i dalje izbijaju pa cu je ostaviti kao sto kaze Bozga 7 do 10 dana,ali izbacivat cu slike i dalje pa da skupa vidimo.Pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
uf bro, morao sam na pocetak dnevnika da se prisetim koju rasvetu imas (ne pise u naslovu), pa da, posto je cfl u pitanju ne cudi sto ce malo da se oduzi (da je pod npr 250 hps, mogao si vec da skines), ali opusteno furaj i uzivaj, nece se pokvari ;)
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
@ciro-izvini sto ti spammam dnevnik,samo zelim da podelim nesto sa vama,a cini mi se da je ovde dobro mesto,DAKLE-
minimall je napisao(la):
mozes i skratiti svetlo na 11-13 u korist mraka da je pozuris

Iako sam i sam ovo praktikovao(i,iskreno, nisam primetio bitniju razliku),cak sam zadnjih nedelju dana spustio na 9/15,
nasao sam na jednom stranom forumu(i da me UBIJES ne mogu naci link sad,al' potrudicu se) kako lik tvrdi(a da se razumemo,gledao sam njegove dnevnike-deluje kao da ZNA sta govori)da je SPUSTANJE SVETLA ISPOD 12/12 POGRESNO !!

pozvao se na istrazivanje nekog baje,i okacio link za skidanje te knjige/studije,gde se tvrdi da se do 50% MANJE THC-a proizvodi ako se lampe prebace na rezim ispod 12/12..... .(

tako da ne znam,mozda gresimo..ja nemam dovoljno iskustva da kazem 'jeste' ili 'nije' ali ponavljam,tip
ZAISTA deluje da zna o cemu prica...
nacicu link cim pre,okacicu negde...bas me zbunilo to,al' eto-ispada da je majka priroda veca kucka nego sto smo mislili..


jos jednom sry za spamm,lepe biljke ciro,pratim dnevnik dalje!
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Kod mene je islo u vega po starom provjerenom 18/6 a sad 12/12 i tako ce ici i do kraja jer nigdje mi se ne zuri neka biljke jos.
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
37
Evo dodatno sam flushovo biljku sa 4 litra vode u koju sam predhodno stavio nekih 20-30 grama smedjeg secera i sitno nasjeckao jednu dunju ,pa da vidimo kako ce reagovati.
Inace biljci se blizi 3.mjesec kako je u cvatu.
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
ja sam oduševljen... brate ovo što si napravio sa CFL-kama je za Zlatnu knjigu vutre.org
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.