Unutrasnji uzgoj sa CFL by Ćiro

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
i stav u boks casu vode i u nju gurni krpu pamucnu da strsi van al da je cjelo vrijeme mokra da ti se digne vlagau boksu .
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
WEEDetix je napisao(la):
i stav u boks casu vode i u nju gurni krpu pamucnu da strsi van al da je cjelo vrijeme mokra da ti se digne vlagau boksu .

To vec imam i kad mi se krpa osusi ponovo natocim vode u casu.
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
Treba mi brz odgovor.

Kako da sacuvam poruku, jer je trenutno ne mogu poslati privatno, a veceg je sadrzaja pa mi se ponovo ne pise? Pa izbrisite ovo jer je pitanje van teme.
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
ventilator je napisao(la):
Ok,pitaj druge jel valja...Ne zelim te obeshrabrit ali meni ti neizgleda nimalo dobro,i pregnojene su flushaj sad odma sa 3 puta vecom kolicinom vode nego sto imaju tvoje posude,stavi hidrogena 3ml po litri,ph na 6.5 i flushaj jer ovim tempom ja mislim da nece dozivit cvijetanje...
Dozivi biljcica cvjetanje!Sta kazes,nista hidrogen,flush,samo ljubav i želja za uspjehom?!
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
Racunar mi je bio u kvaru pa sam bio odsutan neko vrijeme.
Biljke su dva mjeseca na cvjetanju ali ne vidim bas da je vrijeme za berbu.Jedna mi je sprzena ona stara sto je dozivljavala i ranije dosta stresova,druga je odlicna.
Ovu staru cu da stavim za dan dva nekih 48h u potpuni mrak pa sijecem i susim pa sta bude,bude.Svakako na njoj nemam nekog uroda,a i ova druga ce dobiti vise svjetla do kraja jer ce ostati sama u boxu.Brzo cu da ubacim i slike.
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
Evo obecanih slika.

Ovo je stara biljka slikana juce, a veceras vec na susenju. Rano sam je posjekao, ali nisam mogao vise cekati jer je sprzena i nije bas nesto. evo kako je izgledala.









A u ovoj kutiji je susim sa samo jednim kulerom (ventilatorom) sa ispuhom, a na drugoj starni kutije je samo otvor tako da pravi blago strujanje zraka. Ima li ovaj nacin susenja smisla? Grancice vise okacene na kanapi postavljene duz vrha kutije.





Ovo je mladja biljka i ona je vrh. Odlicno izgleda sto mozete i sami vidjeti, s obzirom da mi je ovo prvi grow, moja sreca je neopisiva. Samo mi treba pomoc i sto preciznije procjene kad da oberem, da ne napravim gresku na kraju. Vise je ne namjeravam gnojiti i zelim da bude sto prirodnija a to mi je i bio cilj, pa nisam mnogo gnoio, tek minimalno.















Evo glavnog vrha za uporediti.

 

glavonja

Aktivan Član
30.10.2012
167
11
0
49
covek zasluzuje nagradu neki HPSic kad ovako radi pod CFL :D
bravo ova mlada na slikama bas deluje zdravo
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Svaka čast na trudu, strpljenju a i rezultatima.da mogu, stis'o bih ti 2x rep...Uživaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
Hvala na pohvalama ali nemam nikakvih odgovora na pitanja kad da oberem sto preciznije da se ne za***** na kraju,kad da ispirem zemlju,kako da na kraju usavrsim?O susenju sam dovoljno proucio to ce ici,samo da oberem u pravi dan.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.089
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ćiro;238760 je napisao(la):
Hvala na pohvalama ali nemam nikakvih odgovora na pitanja kad da oberem sto preciznije da se ne za***** na kraju,kad da ispirem zemlju,kako da na kraju usavrsim?O susenju sam dovoljno proucio to ce ici,samo da oberem u pravi dan.


ovako to ti je pred kraj jedno gnojenje jos i onda 2 tjedna flushanja samo vodom cekas da ti vecina fan listova po zuti i da su dlacice vecinom tamne ,kad vec nemas mikroskop da pratis trihome
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
Evo ipak sam jos malo gnojio sa 1/3 plantele mada vise nisam konto jer sam gledo da sto prirodnija bude al hajd neka jos ovo pa ispirem do kraja.Mislim ipak da joj nece trebati jos pune dvije nedjelje!?
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
koliko ti je imala ova starija kad si je skinuo? tocno 2 mjeseca? eh... tako sam se i ja sjebao prvi grow... skinuo tjedan dana prije, dan noc je razlika... al ajd :)
imas ovu odlicnu, samo je mazi pazi i pusti da odradi svoje do kraja... biti ces i vise nego zadovoljan :)
samo polako :)

peace out !
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
DJFlyHigh je napisao(la):
koliko ti je imala ova starija kad si je skinuo? tocno 2 mjeseca? eh... tako sam se i ja sjebao prvi grow... skinuo tjedan dana prije, dan noc je razlika... al ajd :)
imas ovu odlicnu, samo je mazi pazi i pusti da odradi svoje do kraja... biti ces i vise nego zadovoljan :)
samo polako :)

peace out !

Da tacno mjesec ali sam je morao sjeci jer nije bilo vise svrhe drzati skoro je sva bila suha,sprzena nije joj nesto godilo sad je na susenju.
Probao sam je vec pusiti i nije nesto,teska je za pusit,para grlo al mozda nesto i bude valjalo kad je osusim do kraja.Al ne zalim jer ova druga je jos jedra i konstantno bujaju hedovi.
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ma nemoze ni bit dobra kad se nije ni osusila jos... mora to jos odradit par bioloskih procesa u sebi da bude finija... meni je isto ispalo tako zeleno sve i doslovno prozirni kifovi xD mogo si vidjet kroz njih... inace moraju biti kompaktni i tvrdi (normalno) xD ... ali tu smo da ucimo i napredujemo... nemoze uvijek sve biti savrseno onako kako mi zelimo :) imas ovu drugu, ispast ce ti bomba :)
 

ciro

Aktivan Član
04.06.2012
73
13
0
38
Dva mjeseca i 10 dana kako biljka cvjeta.ne vidim jos da ce skoro kraj,listovi ne zute a nove pistile konstantno izbijaju i mali broj je promijenio boju.
Imam neku lupu,ne znam bas koliko puta uvecava ali mi se cini da su trihonomi vise providni nego mlijecni.Nemam predstavu koliko ce jos potrajati sazrijevanje mozda je neka vrsta kojoj malo duze treba,ne kontam?
Nisam nestrpljiv cekat cu ja ali ko da ce potrajati malo vise?
Prije 4 dana sam isprao biljku,a danas sam je i zalio prvi put poslije ispiranja i do kraja ide samo vodom.Slike nemam potrebe jos ubacivati jer biljka je skoro ista kao i na proslim samo su hedovi bujniji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.