USA (Florida, New York, Key West) > BAHAMI

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.01.2012
6
14
3
48
USA, slobodna zemlja tj najbolja zemlja koju sam ikada posetio, najbolji lifestyle, tj slobodna, policija nema pravo bez naloga da pipa ikoga, kako god izgledao, trava je legalna u dosta zemalja, a i tamo gde nije opusteno je naci, i niko ali niko vas ne dira..
proveo sam 4 meseca tamo, ni1 incident nije bio, trava ima svakakve, iz ghetta za 120$ 28grama (kao ova nasa malo bolja), purple haze je 20$/gram, medicinskih raznih za 20$ gram, varilo se gde god, zavrsavalo se svuda, na times square-u crci drze natpise tj prose, PLS HELP ME I NEED MONEY FOR WEED(WHY LIE?) pridjete i zavrsite npr(jes da je to najgora veza ali zapocetak, trava je dobra smrdi ceo stan od 0.3gr) :D

Bahami, kad smo seli u taksi, crnju nismo ni pitali nista, samo je rekao, tip me good and ill give you some weed, i dok je vozio srolao 2 cistaka :D
Zemlja raj, ljudi ljubazni(opet zavisi od mesta, bronx naravno da nije miran :D, ceo new york generalno, kao da nije usa vec europe, al americki gradovi narocito manja mesta vrh vrhova) zajebancija najveca na svetu itd itd
IMG_1359.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Turf. and Gagiba