uzgajanje vegetacija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.03.2017
1
0
1
27
dakle imam 25 biljki starih oko dva tjedna zatvorene u ormaru pod jednom led lampom od 600w. i sad posto su pod led lampom rastu dosta brze nego inace. i dakle neke biljke su mi se savile. izgledaju zdravo sve je 0k al je stabljika kao guma i savija se i izgleda koda u stabljici nema nista. dakle ja sam samo sad zasjenio svijelto ako je slucaj da je svijetlo prejako al me zanima da li neko mozda zna ili je imao takav slucaj. jel bi mi mogao preporucit neku tekucinu koju da sipam s vodom da stabljika bude jaca. posto sam vec zavezao ih uz dascice al su i dalje mlohave. btw sjemenke sam uzeo u green house-u i RQS i sve su feminizirane i stvarn neznam koj k se savijaju xd
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
16. Zabrana komercijalnog uzgoja
Vutra.org ne podržava uzgoj marihuane u komercijane svrhe. Ako administratorski tim donese odluku da se radi o komercijalnom uzgoju marihuane, znači ako netko uzgaja ili namjerava uzgajati mnogo više biljaka nego se to može smatrati da je za osobnu upotrebu, bit će banovan sa foruma. Vaša stvar je koliko biljaka sadite, ali pošto je ova tačka prilicno delikatno pitanje, zamolili bi vas da na forumu ne prikazujete uzgoj vise od 10 različitih odraslih ženskih biljaka (maksimum, i to nikako više od 5 na istoj fotki). Ovo se pogotovo odnosi na outdoor uzgoj. Računajte da je u zemljama gde je uzgoj legalan dozvoljeno uzgajati 4 do 6 komada, pa nek vam to bude orijentir i neki optimalan broj.