uzgoj i njegovanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.05.2012
3
0
0
39
pozdrav svima...
imam nekoliko biljcica i s jednom sam uradio nesto za sto nisam siguran da je sasvim ok
sasjekao sam joj sve listove i ostavio samo vrh, ali nakon sto su grane vec pocele da izlaze i izrasle po dva para listova.Visoka je oko 35 cm i izgledala je ovako kako izgleda na mojoj slicici...sada je znaci samo stablo i vrh i male grane 5-6 cm sa po 2 para listova...inace biljka se odlicno ponasala i jako lijepo razrasla, ali sada ne znam sta ce da se desi.
Dali je OK to sto sam uradio, ako ima neko da mi baci par rijeci po tom pitanju.Hvala
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Da ti netko sjekirom prst osječe kako bi ti bilo? Eto tako je biljci. Ubuduče koristi pretragu foruma i ne otvaraj teme pogotovo bez slika. Pročitaj pravilnik foruma.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
ne kontam cemu te gluposti, sta si time uopste hteo da dobijes, ajd' skontajte da biljci trebaju listovi, oni imaju svoju funkciju i nisu tu zbog ukrasa, pogotovo kod mlade biljke
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Vidiš frend ovdje ti ekipa pomalo osijetljiva na namjerno i nestrućno masakriranje drage nam biljke ( ukljućujući i mene )....a ovi šta ti imaju zelenu znaćku i natpis Moderator oni su ti osijetljivi još i na otvaranje nepotrebnih tema....tako da vidiš di je problem.
Aj budi nam dobar,dobrodošao na forum,naći ponešto,proćitaj i tako to,nemoj više da masakriraš biljke i nemoj biti totalno lud.....
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ne znam gde da bacim pitanje pa cu ovde :)
naime odlucio sam vegetaciju raditi na terasi i malo u boksu pa se pitam dal ce
to prirediti stres, biljke se suncaju na terasi do pola 6 popodne na direktnom suncu a kasnije
ih prebacim na 2, 2 i po sata u boks a posle 8 idu na terasu na spavanje?
da nastavim da radim to ili da samo budu na terasi ili u boksu,
inace bilje su stare 6 dana?
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Pa najbolje da se odlučiš ili terasa ili boks,s ovim svakodnevnim šetanjem samo im radiš stres,ieko se to možda ne primjecuje ali im ne paše baš to često mjenjanje mjesta.Ne govorim iz osobnog iskustva al več je bilo takvih pitanja a dani odgovori na njih su bili takvi kakav sam i ja tebi dao.Ako imaju 8 ili više sati direktnog sunca na terasi ja bi ih ostavio tu ak situacija dozvoljava..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
imaju svetlo direktno od pola 9 do pola 6, to je tacno 9 sati.
ok od sutra cu ih ostaviti na terasi, pa kad postanu vidljive idu u
box malo 18/6 pa na 12/12. Ja mislim da je to ispravno?
hvala na odg :)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ali koja ce korist biti ako ih stavi pod svijetlo 9/13? Pa pocet ce mu cvjetat.
Ustvari, lol, nece, posto su u sjeni.

I zasto jos niste stavili delete opciju, samo se blamiram po forumu. :vb_wave:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
weed4life je napisao(la):
imaju svetlo direktno od pola 9 do pola 6, to je tacno 9 sati.
ok od sutra cu ih ostaviti na terasi, pa kad postanu vidljive idu u
box malo 18/6 pa na 12/12. Ja mislim da je to ispravno?
hvala na odg :)

brze ce ti rasti u boxu na direktnih 18h svetla sve zavisi sta ti hoces manje,vece ti im krois sudbinu

pozz

ovo gore za sakacenje bolje da nekazem nista dosta je receno!