VANI-4-6 TJEDANA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.06.2014
4
0
0
Kupio sam sjeme...i svaka mi je uspjela da izadje,ali me zanima samo jedno...od svih nabavljenih sjemenki,bas svaka od njih je proklijala u dvije biljcice...pa me dalje zanima sta da radim?AKO MOZE NEKI FIN SAVJET :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ajd stavi fotku da vidimo dvoglave zadaje :) sta je poenta naslova, ocemo ovo u dnevnike ili probleme tokom uzgoja
 
05.06.2014
4
0
0
Sto se tice uzgoja ja tu nisam PRO i bas zbog tog razloga i postavljam pitanje.


Biljke su vani vec citav mjesec i odlicno izgledaju,ali mi neki "strucnjaci" govore da od toga nema nista,kao navodno sve koje tako proklijaju su muske i to je jedina stvar koja me zanima :)
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Bolje batali ti to ,ako si i uopste poceo growati...jer sam spominjes neke strucnjake,a to znaci da vise ljudi zna za to sto oces da radis..tako da od bezbednosti nema nista,a koliko vidim i ako puno budes slusao te tvoje strucnjake da ce i sa growom ici tesko..:) svakako srecno,jer to kako radis trebace ti sreca...:)
 
05.06.2014
4
0
0
Strucnjaci...svi smo mi strucnjaci :p Trazio sam misljenje o vec navedenom,a ne misljenje "strucnjaka" o mom nacinu rada ili o sigurnosti mog sajta :D
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.620
258
jesi ti siguran da su one tako proklijale,da nisu mozda topirane pa su dvoglave...malo mi zvuci neverovatno da je bas svaka tako proklijala..
daj neke slike da vidimo mi to...
 
11.05.2014
30
10
8
Ja nisam neki strucnjak za ovo, ali od kako sam se poceo baviti ovime procitao sam toliko literature da mi je jednostavno nejasno da je svaka bas tako izrasla, najjednostavnije je da postavis sliku pa da se vidi o cemu je rijec jer nakon 4-6 tjedana se moze lako prepoznati o cemu je rijec ! :smileysex:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dream Master
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.