Vanjski uzgoj Domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
206
1.896
183
33
all around the globe
VenloNL pokazale su svih pet spol i sve su cure al sad oce sve do krajaja dogurat to je pitanje, dosta imaju problema sa kukcima dobro su ih osakatili al sad sam ponovo nasprico bijelim lukom i naprasio neo-pitroidom, pognojio 2 puta nekim mineralnim gnojivom nije bas pouzdano al posluzit ce dok ne nabavim novo.

Ganjarolerica hvala ja se nadam :) :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganjarolerica

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
206
1.896
183
33
all around the globe
Momci evo iso ja danas u poljuprivrednu apoteku da uzmem plantellu list, a kaze prodavacica da nema i uvali mi ovo: IMAG0500.jpg IMAG0501.jpg kaze da je to istoo... E sad me zanima dali je ima tko iskustva sa ovim gnojivom i dali mi moze objasnit kako se koristi(predpostavljam prskanjem po listovima) i kolika kolicina. Hvala :)
 

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
VenloNL pokazale su svih pet spol i sve su cure al sad oce sve do krajaja dogurat to je pitanje, dosta imaju problema sa kukcima dobro su ih osakatili al sad sam ponovo nasprico bijelim lukom i naprasio neo-pitroidom, pognojio 2 puta nekim mineralnim gnojivom nije bas pouzdano al posluzit ce dok ne nabavim novo.

Ganjarolerica hvala ja se nadam :) :)
Mikri drug, da li si siguran da su baš sve cure? Na jednoj od slika (subota) može se naslutiti muškić. Da možda uslikaš macro preflowering pa da ostali pogledaju?
343489349349.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MikriMausInThaHouse

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
206
1.896
183
33
all around the globe
Ahhh, nista slikat cu bolje u srijedu pa cu stavit da budemo sigurni slikat cu i ostale da se nisam jos negdje zaj***, al dobro imam ja jos jednu na lageru pa cu je tamo odnjet samo sto je manja, a od ove ako se uspostavi da je mska bit ce bar solja caja :p
 

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
206
1.896
183
33
all around the globe
pozdrav, jajan skinut :( i moguce da ima jos koji al nisam siguran. Slike: IMAG0517.jpg moze mi tko potvrdit da je bar ova zenka? :D

IMAG0515.jpg Sumljam i na ovu da je musko :(

Tako da sam se ja dobro zaj*** oko spolova. Ostale su jos cetri biljke 2 se jos nisu jasno pokazale, jucer obavljen jos jedan toping i pognojene.
 

Prilozi

  • IMAG0519.jpg
    IMAG0519.jpg
    403,3 KB · Pregleda: 52