Vec me predugo drzi-pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.09.2013
12
7
0
Malo je tema zastarela al aj da pustim komentar...I ja imam isto takvo iskustvo...Jednom zarivao i sad prvih 10 min nista,samo se klatim kasnije pocnu usta da mi se suse..jao boze sta je ovo cu da umrem ovde hitna da me vodi,kasnije osetim bije meni srce u p**** materinu...Ma daj reko sebi ne tripuj se to je normalno...Dodjem sednem negde i gledam neke sijalice(reflektore) ma ono svetlo postade veliko...sta mi bi bre...ja mislio da ce da me opije ko 3-4 piva ovo je previse za 0.5g koliko sam ispusio.I ja tako pocnem da panicim.Cujem sam sebi srce bam bam bam...I gledam se sa frendom i on pocne da prica neke viceve(vicevi glupi u p.m.) ali kad sam poco da se smejem...jbt nzm sta mi bi...I kasnije posle 1h me popusti malo jebote preziveh to..I od te paronoje sam rekao ne vise...Ali o5 cu da uzmem zato sto me vuce...I zato sto znam da je to normalno svaki put...I kad dodje neko slavlje ima pred svima da zapalim :D
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
meni marihuana otvara vidike ka poslu zanimaciji izradi,voblera,lakiranje, varenje,proizvoda kojih još NEMA A BIT ĆE.kolega mi je snimio reklamu za taxi i ljudi su ostajali bez teksta a sve napušeni.daje mi ambiciznost kad nešto radim da se sav unesem u to što radim. A 20 -30 grama mi je preubijanje probo samo nije mi to furka jel te zatuca ko budalu da nemoš razmišljat.
 
23.09.2013
12
7
0
đokson je napisao(la):
meni marihuana otvara vidike ka poslu zanimaciji izradi,voblera,lakiranje, varenje,proizvoda kojih još NEMA A BIT ĆE.kolega mi je snimio reklamu za taxi i ljudi su ostajali bez teksta a sve napušeni.daje mi ambiciznost kad nešto radim da se sav unesem u to što radim. A 20 -30 grama mi je preubijanje probo samo nije mi to furka jel te zatuca ko budalu da nemoš razmišljat
Hah...Ja sam prvi put doziveo paranoju drugi put nzm sta cu :D Mozda postanem milioner kad mi se otvore vidici :ridinghorse:
 
09.05.2012
10
2
0
44
Čisto za svu ekipu koja se previše razbije, a i za nas kojima je to nepoznanica ;) ali bi se nekad na brzinu htjeli razbistriti... Naime, kad se u krvi iznenada stvori prevelika koncentracija thc-a, naš živčani sustav nekada pretjerano reagira na to (ubrzan rad srca, glupe misli, treskavica, blijedost i slično). Tada je potrebno jednostavno pojesti par agruma, dakle naranči, mandarina ili limunada i dobro se ispišat poslje toga. Naime, vitamin C je diuretik, a velika većina THC-a se luči kroz mokraću. Konzumacijom agruma podižemo razinu šećera u krvi i uzimamo vitaminsku bombu, a s druge strane pojačano filtriramo krv, što nas posljedično trijezni brzo, jako kvalitetno i zdravo.

Zapamtite ovo ako ćete raditi kolače ili konzumirati biljku u bilo kojem jestivom obliku, naravno isto vrijedi i za pušenje...

:maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
[member='Phaze'] neznam kako je tvoj živčani sustav povezan sa tvojim mislima i bljedošću, ali to što veliš je dobro samo u slučaju alkoholnog mamurluka, što se tiče vutre nema veze s vezom jer po tvojoj logici ja se nebi mogao napušiti jer sve što pijem zadnjih mjesec dana su samo diuretici. I kad smo kod diuretika, prirodni sok od brusnice, ostali mu nisu ni do koljena :thumb: .
 
09.05.2012
10
2
0
44
No Joke je napisao(la):
[member='Phaze'] neznam kako je tvoj živčani sustav povezan sa tvojim mislima i bljedošću, ali to što veliš je dobro samo u slučaju alkoholnog mamurluka, što se tiče vutre nema veze s vezom jer po tvojoj logici ja se nebi mogao napušiti jer sve što pijem zadnjih mjesec dana su samo diuretici. I kad smo kod diuretika, prirodni sok od brusnice, ostali mu nisu ni do koljena :thumb: .
Aloha! :)

Recimo da je moj CŽS (centralni živčani sustav) povezan sa mojim mislima na jedan vrlo izravan način, mozgom, koji je sastavni dio CŽS-a a također i mjesto gdje nastaju misli... Osim ako ne vjeruješ u nešto drugo, u tom slučaju ne bih kometirao. U mozgu se, nevjerovatno, nalazi i najviše receptora za kanabinoide...
:pilot
Nadalje, vjerujem da je CŽS na neki način povezan i sa našim krvotokom, jer nešto u našem tijelu upravlja sa krvlju i "routa" je tamo gdje je najpotrebnija... tako uz određene uvjete nastaje i blijedost - koja implicira da je nešto ozbiljno u banani, ili da naš šef CŽS-a (to bi bio mozak) pretpostavlja da je nešto u banani pa čuva toplinu i zagrijava organizam, povlačeći krv sa površine tijela u unutrašnjost. To je jedna od češćih nuspojava konzumacije kanabisa, osobito kada pretjera, što ste vjerujem do sada više puta vidjeli ili na sebi ili na svojim prijateljima... "blijed ko krpa" je standardan izraz...

To što si ti trenutno na diureticima, nema apsolutno nikakve veze s tim kako pomoći nekome tko se previše razbio. To samo znači da ti je tijelo kronično žedno (na staničnoj razini) i da ti je krv vjerovatno gušća od prosječne, što opet znači da se tvoji filteri (u ovom slučaju mislim konkretno na bubrege) puno više zamaraju od standardnih. Ne znam zašto si trenutno na diureticima, ali u svakom slučaju želim ti da otkloniš razlog zbog kojeg si na njima što prije i nadam se da piješ dovoljno tekućine da kontriraš efekt (osobito prije spavanja).
:ludak

Što se tiče voća, i ja ga jedem također svaki dan, ali ujutro za doručak, već godinama i stvarno mi godi. Čini mi se da me naranče bolje razbistre od kave ujutro, a bez nepotrebne kofeniske nervoze (kofein je također diuretik op.a.). Mislim da bi sličan efekt u slučaju kada se pretjera sa marmahunom imali i sa drugim voćkama ili prirodninm sokovima, ali također mislim da su agrumi u isporuci potrebnih vitamina i šećera (množina) najbrži i najbolji a meni i najukusniji... :D

Naravno, sve što gore navodim ne implicira da se ne možeš napušiti ako piješ puno tekućine i ako redovito pišaš, ali odgovorno tvrdim, iz iskustva, da ako se netko previše razvali, da se taj netko najlakše i najbrže rastrijezni do "prihvatljivog" stanja, sa par naranača i čaša vode, pogotovo u slučaju konzumacije kanabisa probavnim putem.

:maryjane:

ps. Tuš je također često vrlo efikasna metoda ubrzanog triježnjenja, ali nije uvijek dostupan...
:konjo
 

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
zasto bi se uopce htjeo vratiti :D ak se razvaljujem odlucio sam se razvaliti do kraja... obicno me uvijek san pretekne ali da bi htjeo vratiti se nekim shemama....


svasta covjek danas moze procitat