Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

tropic thunder

Banned
Banovan
17.06.2009
8
0
0
42
pa iskenjaj se na njima i gnojidba ce biti vrh.....salim se, pisaj malo na njima....sala, najbolje ti je kravlje mleko direktno iz vima .....").....uzmi neko substralovo djubrivo za cvetanje i cepaj sa tim ako pise dva puta nedeljno ti cepaj slobodno i tri puta,tj na dva dana ja picim tako i sve je profi nema promasaja to sto kenjaju da ces je izgoreti to samo seru oni koji to nisu ni probali pa ne stavljas im kiselinu... sad im hrana i treba, ako slobodno pici svaki drugi dan tacno onoliko koliko pise rastvora i bice sve kako treba....evo pusticu slicice mojih za par dana pa ces videti kako izgledaju,a gnojim ih svaki 2 dan,nema promasaja,mada si trebao jos ranije da krenes sa gnojidbom...pozdrav .....
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
profi nema promašaja suzdrži se dijeljenja savjeta i ne piši gluposti jer ćeš sjebat čoeku biljku
 

tropic thunder

Banned
Banovan
17.06.2009
8
0
0
42
PEri.lee nemoj ti meni da pises da pisem gluposti jer ocigledno je da si ritardinjo....i ne njajke vise pametnice jedna nego svuci glavu u pedu i cuti,ti mi kazes da pisem gluposti,a vidi se kolko si pametan ko *****.....
http://yfrog.com/5gpicture008nyoj
ovo je slika od pre mesec dana,a za par cu pustiti nove pa ces videti,i gnojim svaki 2 dan, a ti se ne pravi pametan ko sto jesi negto cuti i prdi....
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
nabi si tu sliku u dupe kao i sve ostale s kojima ćeš se isfuravat ubuduće jer to što ju nisi zasro je znak da si imo sreće a ne pameti...gnojeru

svaka biljka različito reagira na koncentraciju gnojiva u različitoj fazi rasta neke mogu podnijet veću konc neke će se totalno sjebat

govoriš ljudima da trebaju sipat punu dozu mineralnog đubra svaki drugi dan...jer nije kiselina...moja pepeljara ima veći IQ od tebe

žalibože da te neko posluša i sjebe sav trud i brigu pa te nađe i sahrani te među te tvoje vinograde
i gnoji te svaki dan s 10x dozom đubra...

i pazi kako se izražavaš...nije ti ovo čoban.org
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rope73

tropic thunder

Banned
Banovan
17.06.2009
8
0
0
42
Pa kada bih te zakucao jednom takvog nedopravljenog da znas da bih te posadio(sahranio) medju ove vinograde...mislim mojne batice da se ljutis ali bi te razdzondzao od batina....
 

peri.lee

Aktivan Član
16.07.2008
81
9
0
57
jedino što bi ti mogo da napraviš da mene sretneš je da se napušiš do jaja
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ok ovo se neće brisat
momci dobijaju ban na pola godine
a ako pokušaju da se kloniraju ban expres
 
02.08.2009
0
0
0
33
content.php
 
02.08.2009
0
0
0
33
http://yfrog.com/12081609191535j............
http://img140.yfrog.com/i/081609191518.jpg/.......
:sick:
081609191518.jpg
evo dvi slike, radi se o istoj biljci, sad me zanima jel ovo muska il zenska biljka... ovo je prvi put da sadim, neznam nista ode sam sve naucia, samo nisam moga svatit razliku muske zenske, do ove biljke je jos jedna skupa rastu al nemaju isti vrh... a znam da muska i zenska nesmiju skupa... neki kazu zenska neki kazu muska... nek mi kaze neko ko je 100 posto siguran da zna koja je ovo il muska il zenska... hvala
12081609191535j
 
26.05.2010
38
1
8
43
...dobar dan...evo i ja se reg na forum,vidin da se dosta toga moze nauciti...iman par pitanja u vezi gnojiva..na 1. str pise da se u vegetativnoj fazi koristi gnojivo 20-20-20 a u cvijetanju 10-20-30...ako moze mala pomoc di ga ima kupiti i u kojem je obliku...ima li ga u tekucem obliku ili samo u zrncima,zanima me jos vase iskustvo sa LST...tj.zanima me da li se stvarno moze povecati kolicina uroda na taj nacin...Znan da se o LST pise na drugim str ali da ne odvajam pitanja pa eto...HVALA
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
POZDRAV GROWERI :)
evo i ja da napisem koju, s obzirom da se sticajem srecnih okolnosti izdesavase stvari zbog kojih sam na bas ovoj temi... naime svakojako seme sam bacao po saksijama koja su mi po terasi (ko ce ga znati kad tacno) i posle nekog vremena, pre par nedelja primetim da se razvila stabljicica omiljene biljke :)
dakle danas 4.3. bi trebalo da ima 6 pari listova (zajedno sa onim okruglim s pocetka) ali sam poslednji par secnuo (kao da ne raste previse u visinu- primenio znanje :) i okrugle isto- bejahu mali i skroz suvonjavi pa mi se to ucinilo ok za uraditi...
da se razumemo, nemam neke preterane ambicije i probao bih da isteram do kraja pa makar bila i DECAK-cisto da vidim kako sve to funkcionise makar je i ukucani iscupali (za sad niko nista ne sumnja :p
vreme je bilo uzasno kisovito ovde i vetrovito al s obzirom da je u zavetrini, deluje mi kao da joj se moja terasa dopada- od npr 1 do 7 dobija direktne sunceve svetlosti...
i jos par info- saksija je r=25 cm, sa svakog para preostalih listova- izbila su po 2 para listica...
eto, toliko...sad bih samo malo tips-a, kako bih mogao da izvucem maximum iz ne bas najsjajnije situacije tipa-hrana, voda, itd s obzirom da nije ni skroz outdoor ni indoor..pozz i thx
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
01.08.2009
11
1
0
47
imam 3 biljke i htio bih vam ih opisati i da mi kažete što da činim s njima.
Jedna mi je da tako kažem zakržljala jer se ona ne miće već mjesec dana visoka je oko 10 cm i tako vegetira.
Pokušao sam sa svim gnjojivima ali neće da se makne s mjesta.
Druga je visine oko 25 cm i lijepo izgleda onako moćno ali ni ona nema ni jednu grančicu ni namjeru da se grana. Što da radim s njom. Uredno je zaljevam i dobila je sva potrebna gnjojva. jutos sam je presadio u veću saksiju.
A pak treća me muči sto su joj prvi listovi odozdo počeli da se suše a ona sama je počela da lagano cvijeta ali tek u začetku je cvijetanje, visoka je oko pola metra. Ženska je i uredno zaljevana kao i ostale ali me strah da će uvenuti. Inače je posađena na jugu dalmacije gdje sunce piči li ga piči pa nije baš izložena direktnom udaru sunca, ali ga ima dovoljno.
Ko mi može dati savijet kako da ih sretno dovedem do cilja.:sun2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ne gnjoji se prvih 30 dana,to piše po cijelom forumu!
Nečeš gnjojivom trzniti biljku da raste,još kažeš da si pokuša sa svim gnjojivima,LOL.
Trebaš joj dati samo osnovnih kvalitetnih uvjeta,bez hrane,a na zemlji ne štedi,i kvalitetna je več dovoljno nahranjena.
Slike bi bile poželjne,a ako ništa ne preživi znat češ za drugi put da se hrana prvih 30-ak dana ne koristi.Vjerovatno si ih UBIO!