Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
....Grennpower1...jbg ne znan sto ti nije jasno ali eto....
Ma ništa,glupost,zanemari,mislio da pitaš za cvijetanje kad si spomenija,pa nisan poveza.Sve 5.
poželjno da staviš slike,kad več pitaš u vezi biljaka,puno lakše,prije dobiješ koji odgovor,možda i neki koristan koji ne tražiš.
 
26.05.2010
38
1
8
43
....ma sve 5....nego SuperAngel.... kazes Preflowering ?? Nisan upoznat ali pretpostavljan da je to nekakvo preuranjeno cvitanje...Inace-17 kom je izbacilo pistile,niti jedna nije muska...malo mi je to cudno-sjeme Domesticus Vulgaris..(nije da se bunin)....Meni je isto malo bilo pre rano za cvitanje...znan da staje rast kada pocnu cvitati a tija bi da jos izrastu....eto valjda san sada jasniji....
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Jebate, koda ste svi pali s Marsa...Bacalula,ko ti je reka da prestaju rasti kad počmu cvitat, narastu još baren toliko u cvatnji...nisi jedini kojemu se to dogodilo, ja mislin da je to radi ovega vrimena, kad je bilo oblačno i kiša 5-6 dana za redom...
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Polako vidjeces, ne moguce od 17kom da nema :balls: pogledaj dole malo, mislim nize, na vrhu mudonje znaju da prevare oooopasno !!! Na vrhu, listice male one kad pocne da izbacuje, svi su oni bijeli pa dosta raje pobrkaju (na pocetku) kasnije se naravno vidi... pogledaj malo ispod, predzadnja i ispod nje internoda, ima li tu bijelih dlacica? Ne znam ali ja osjetim kod mudonja neki specificni miris (bar kod ovih sad koje sam izbacio (4 kom.) pogotovo kad malo ga "cackas", bas ima onaj fuuuj miris... dok "mlade dame" nemaju takav miris
 
S

silikolor banda

Guest
moje cvetaju sve u 16est. primetio sam da im je malo usporila vegetacija, ne rastu kao lude. a ima par koje se jos neckaju da li su bate ili seke :)) pravo da vam kazem ja bih i voleo da budu bate, i ovako cu imati previse ako da bog da grow opstane do kraja. sajt je bezbedan samo tako, samo da ne bude nekog nevremena ili velike suse sad u julu i avgustu
 
14.04.2010
16
0
0
32
pozz ekipo iz foruma,nisam novi ovdje,procitao sam skoro cijeli forum u vezi vegetacije i cvetanja,pa imam pitanje koje nisam vidio na ovom forumu a siguran sam da ga netko zna koji nije amater u sadjenju..ovak-zanima me detaljno obrezivanja biljaka i njena reakcija na to..biljke mi nisu vece od 50 cm,znam da nije nuzno obrezivanje ali koliko sam cuo da je biljka puno jaca,i nema toliko sjemenki,a u vezi sjemenka jos nisam otkrio koja je biljka muska a koja zenska,slike sam vidio pa cu valjda znat razlikovat,a ako cu imat musku-e biljke maknut cu ih,a sad ja bi ih ipak ostavio da rastu (mislim na muske biljke)..pa koliko bi trebao udaljit muske biljke od zenskih ?? pa ako neka nesto zna neka napise,bit ce lakse meni i drugima a evo i neka slika biljcice :)))
%22C:%5CDocuments%20and%20Settings%5CJosip%5CLocal%20Settings%5CTemp%5CMExplorer%5CDSC00630.JPG%22
jbg..neznam kak staviti slike..
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Drug, ako si procitao kao sto kazes komplet forum, sigurno znas SVE ovo sto si napisao, bukvalno SVE i to ne na jednom nego na par mjesta, jer se toliko ponavljalo....

@ silikolor banda - Ne kontam sto bi vise volio :balls: sadis vani jel tako? ovo je tema outdoor, znaci da su pozeljne SAMO i SAMO zenke, ne trebaju ti muzjaci, njih ces kasnije kad pokazu spol, liferovati, tj. iscupati iz zemlje...Sto se tice biljaka, nisi posadio jednu pored druge odmah, ipak su vani i rast ce mozda i do 1,5m ko zna, (doduse kakvo je vrijeme, ne znam, gornja Bosna i istocna je katastrofa, samo poplave, to je sve unistilo ne samo nase biljke nego ihhh... jefino oni koji su sadili u planini negdje na nekoj blagoj padini, ili u brdu...) ipak bilo kako bilo, ne znam sto prizeljkujes vise muzjaka????.
 
14.04.2010
16
0
0
32
to ovak i onak ostaje na meni dali cu ja uklonit muske biljke ili ne..ali siguran sam da hocu,imam pet biljaka,valjda budu dvije-tri od tih pet zenskih..a sta se tice obrezivanja kolko sam skuzio niko nema pojma,ja cu vjerojatno po svom obrezat pa sta bude,bude..zar nije tak??
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.687
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nitko nema pojma jer nitko ne obrezuje na naćin koji si ti zamislija!Nediraj ništa ako želiš zdrave biljke, a ako sadiš 1 put obrezivanje ti nebi trebalo ni pasti napamet!!!
Al ti kako misliš da je najbolje napravi,samo nemoj kasnije cviliti da su uginule...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Kojo god link da ti preporucim neces fuliti... nemoj brkati potragu i "komplet citanje" kad prije samo procita sve ovo? Reg se prije 2-3 mjeseca? I sve ti procitao, komplet forum? sve stranice svake teme?
Zato kazem, koji god link da ti preporucim necu fuliti, pa najbolje ti kreni od vrha prema dole...
Na isto pitanje ces naici na odgovor po 50-100x (zato ti i govori da se ne da nikome vise pisati po 101-102x)

:sun2: :icon_cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZmijugaLoma
11.05.2010
1
0
0
78
Treba mi pomoć.:(
Posadio sam 11 biljaka za svaki slučaj nadao sam se da će bar par njih bit ženskih. Nažalost nekakve gusjenice, bube, lisne uši (bar mislim) prorjedile su totalno moj mali nasad. Nakon toga dolazi snijeg koji je pao sredinom petog mjeseca i ubio skoro sve ostale biljke:( Stvarno sam mislio da ću poludit. Živim na dosta velikoj nadmorskoj visini od 1200m. Noći nekad stvarno znaju bit hladne. Jedna jedina biljka koja je ostala dosta se dobro drži i narasla je na nekih 60-70cm. Mislim da je prerano da se zna spol, ali svejedno molim pomoć ako neko može vidjeti šta ja nemogu:)

Također me zanima da li je stvarno mala za svoj borovak u prirodi jer sam je posadio vani početkom 5 mjeseca?

http://img813.imageshack.us/g/p1150105.jpg/

Hvala unaprijed
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Ovako, frende...biljka ti nije mala, s obzirom da je cijelo ovo vrijeme vani i da je izdržala sve ove vremenske (ne)prilike u zadnja dva mjeseca...moje mišljenje je da imaš Sativu koja bi trebala pokazat spol krajem ovoga mjeseca a do tada bi trebala biti visoka preko metra...druga stvar, slike na kojima bi mogli vidit spol su mutne i slikao si prenisko. Spol će se najprije vidjeti na drugom-trećem paru listova ODOZGORA, tj. pri vrhu biljke...probaj uslikat taj dio i što čistiju sliku...neki dan sam negdje na forumu vidio savršene slike muške i ženske biljke, ako ih nađem, stavit ću ti ih u ovaj post...
Z Sl.2 M
 
02.07.2010
9
1
0
42
društvo treba mi mala pomoć!Pošto sam ove godine odlučlio posadit svoju điđu,nabavio sam 5 različitih sjemenki sve 100posto ženke i posadio ih 1.04 u cvjetnjake,biljke su skoro 1,5m nikad ih nisam prihranjivao samo ih zaljevam..s čime da ih prihranim i di da to nabavim??vidim da spominjete neka gnoiva ja sad trenutno imam samo 15-15-15 jel bi to pomoglo?dlačice su izbile,stavit ču slike da vidite...kad da očekujem berbu??
 
02.07.2010
9
1
0
42
društvo treba mi mala pomoć!Pošto sam ove godine odlučlio posadit svoju điđu,nabavio sam 5 različitih sjemenki sve 100posto ženke i posadio ih 1.04 u cvjetnjake,biljke su skoro 1,5m nikad ih nisam prihranjivao samo ih zaljevam..s čime da ih prihranim i di da to nabavim??vidim da spominjete neka gnoiva ja sad trenutno imam samo 15-15-15 jel bi to pomoglo?dlačice su izbile,stavit ču slike da vidite...kad da očekujem berbu??
 
11.05.2010
1
0
0
78
Ovako biljka je eksplodirala u zadnja 3 dana... Nisam mogo vjerovat, narasla je bar 10cm, pa se više ne brinem za visinu...
Prihranjujem je zadnjih 30 dana svakih 10 sa dozom djubriva NPK 8-4-4, to sam pročitao tu i čini mi se da joj paše...
Takodjer je suša pa sam zalijevanje povećao s vodom iz bunara na svakih 2-3 dana zavisi od toga koliko je zemlja suha.
Poslušao sam tvoj savjet i uslikao par slika vrha biljke. Sad kako nemam nikakvog iskustva (Sve što znam naučio sam iz ovog prekrasnog foruma), neke dodatne dlačice su se pojavile uz izbojak lista ali nemogu reć da li je to to.
http://img189.imageshack.us/g/p1180104.jpg/

Ako iko može cjenio bi svaku pomoć:)
Mislim toliko sam problema imao sa svim već da se ne mogu čak ni nadat da je ženka:(
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Mislim,ali samo mislim, da je cura...kao što rekoh,još je rano, za nekih tjedan dana ćeš znati za sigurno...
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Ono belo liči na dlačice. Ali može biti i da je reflektivno osvetljenje od sunca. To ti najbolje znaš. Znači, ako nije sunce, onda je ženka bez dileme.
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Ja ne bih komentarisao ovo, mislim jel :balls: ili nije... pusti još malo pa će se znati,... :balls: obično (pogotovo na vrhu, gdje izbacuje nove listiće) javljaju se upravo tako male kao bijele dlačice... koje nakon par dana više naravno nisu bijele... aaa iz iskustva znam da svaka biljka koja extra dobro napreduju u odnosu na druge (isti uslovi, ma sve isto....), uvijek bude muško... :( bar se meni tako dešavalo... iii xxx puta me prevari na početku, ali kao što sam rekao, pusti još 7-10 dana, tad ćeš znati... i onda će u par dana napraviti kamaru bobica, ... hoću reći da mužjak se prije "javi" nego ženka... tj. počne prije da cvjeta?
 
26.05.2010
38
1
8
43
....ZmijugaLoma vec san pisa o svojima biljkama koje su pocele cvitati 21.06..tj izbacile su pistile...to je trajalo svega 10-ak dana...nakon toga su posmedjili..i kao da su se povukli u sebe...sad su se biljke vratile opet u vegetativnu fazu i napreduju 3-4 cm dnevno...Strah me da se nebi prominija spol prilikom pocetka pravog cvitanja...nadam se da to nije moguce i da nece minjati spol.....???