Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
nesto dima ce da bude, al' skromna kolicina, to cemo jos da vidimo u zavisnosti od toga koliko ti se popune hedovi do kraja, samo napred i sto vise :sun2:
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
ima ima sunca,danas sam jos nesto pocistio tako da ce imat jos vise nego prije.btw da je gnojim jos necim ili ne treba nis,zadnji put sam pognojio pred nekih mjesec dana,i to s nekim gnojivom za cvijece od stare
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
SpongeBong je napisao(la):
ima ima sunca,danas sam jos nesto pocistio tako da ce imat jos vise nego prije.btw da je gnojim jos necim ili ne treba nis,zadnji put sam pognojio pred nekih mjesec dana,i to s nekim gnojivom za cvijece od stare

sad se ne secam tacno koliko je u cvetu, deluje jos mlada, tako da ako ima jos bar mesec dana (a ima verovatno i vise) mozes je jos umereno gnojiti
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
mozes pognojit jos jednom i od onda pa do kraja samo cista voda......
 
20.04.2011
35
8
0
43
imam 7 critical+ i trenutno su sve u boxu. režim 18/6. Planiram 3 komada za 10-tak dana presaditi u outdoor. Pa me zanima ako su bile 20 dana u boxu na 18 sati svijetla i sad ih prebacim vanka di je dan dug 14-tak sati pa se bojin da ne počmu cvijetati. još su male stare 20 dana. Što vi mslite oče li početi cvijetati ili če nastaviti vegetirati pošto im se dan skratio za 4 sata.
 
20.04.2011
35
8
0
43
thanks Power na odgovoru. Probaćemo ih za tjedan dana presaditi u outdoor pa ćemo vidit što će se dogoditi.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
grass je napisao(la):
thanks Power na odgovoru. Probaćemo ih za tjedan dana presaditi u outdoor pa ćemo vidit što će se dogoditi.

ako nista ne sjeb** prilikom presadjivanja sve sto moze da se dogodi je da nastave da rastu ;)
 
04.06.2012
5
0
0
31
imam jedno pitanje u fazi cvjetanja dali se biljka treba zalijevat??? I dali muskara izlazi nakon cvjetanja ili prije cvjetanja? i kako se ona objezuje???
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
SnoopDogg je napisao(la):
imam jedno pitanje u fazi cvjetanja dali se biljka treba zalijevat??? I dali muskara izlazi nakon cvjetanja ili prije cvjetanja? i kako se ona objezuje???

covece, da li si ti ista procitao na ovom forumu... biljka cveta bar dva meseca pa na vise, kako mislis da opstane ako je ne zalivas... a na ovo ostalo necu ni da pokusavam da odgovorim, sta ti uopste znace ta dva pitanj na kraju, gde bre muskara izlazi, sta se objezuje... batali se ti uzgoja za izvesno veme, dok ne razjasnis neke pojmove, al stvarno
 
04.06.2012
5
0
0
31
ja imam znaci 7 biljki 40-50 cm su i eo procitao sam sve i sve mi je jasno....al samo me zanima da mi ne bude muskara pa ako mozes da mi malo bolje to objasnis???
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
muski obicno prvi procvetaju, i kada procvetaju tada znas da li su muski ili zenski, ne kontam sta te buni ako znas kako izgleda muska/zenska biljka, kad izadje muska pocupaj da ti ne oprasi zenske, tada ce ti hedovi biti puni semenki... ova tvoja pitanja su mi potpuno nejasna:"I dali muskara izlazi nakon cvjetanja ili prije cvjetanja? i kako se ona objezuje??? "
 
04.06.2012
5
0
0
31
ma nisam bio cito nista a vamo su mi pricali neki ljudi gluposti pa zato pitam vas al sad je sve ok ;) hvala
 
18.04.2012
35
7
8
Imam ja jedno pitanjce? Ubiti vise me zanima misljenje kako god! E ovak imam 9 biljka 7 vani dvije u plasteniku 1 je neka falicna od onih 7 vani znaci imam 6 lijepih velikih biljaka 1 se je bacila u cvijetanje i to ono lijepo dvije do nje takodjer danas sam primjetio da bacaju cvijetove po granama ko lude ... znaci to je tri zenke e sad imam jos tri ( to su onih 7 velikuh lijepih -1 falicna 3 zenke u cvijetanju ) ove tri nemam blage sta su ako muski dolaze prije zenki onda bi trebale te tri vec pocet i to dosta cvijetat naravno muski cvijet ali nista ni muskoga cvijeta ni zenskoga .. Znam vrijeme ce pokazat al to mi se mota po glavi vec danima odkad sam skuzio da mi one pocele cvijetat a od ove tri nista "jos" ... I jos nesto bas gledam po forumu u vanjskom uzgoju pa nema slikica uzgajivaca od ove godine bas mislio malo pregleda da se usporedim al to sve nesto malo to jest u pocetnoj fazi sadnje i rasta .... Nisam bio na forumu imam mjesec dana ponado sam se pregledat malo slikica i komentara al ccc... Veliki pozdrav svima budite dobri i uspjesni ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
ne procvetaju sve vrste u isto vreme, ako imas razlicite vrste onda nista neobicno sto su neke procvetale a neke ne, malo strpljenja