Veliki problem! Brzo odgovorite

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
koliko god bi pusio nebi me toliko drzalo, neznam meni to sumnjivo ili je stvarno neki psihicki problem ili haliras da si napusen, mozda ti neko ubacio drogu u cugu
 
22.02.2010
28
1
3
49
Pojma nemam sta je sa mnom bilo, mozda mi je neko i ubacio nesto u pice al' evo sad sam se probudio nakon nekih 14 sati spavanja i skoro skroz sam ok. Jos imam onaj trip sa pamcenjem ali sve ostalo je cool. :)
 
05.04.2010
1
0
0
37
jbt sve što si opisao i način na koji pišeš vuče k tome da si bio na Meskalinu... Jesi gledao film ''Fear and Loathing in Las Vegas'' sa Jonny Deppom ? Ko je zna o čemu pričam.
... a po svemu što sam pročitao zvučiš kao vrlo nesigurna osoba...

Koji je tvoj razlog pušenja vutre općenito ?

Osobno koristim za povremenu depresiju i bolji sex :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
To se zove povećanje tolerancije.
Ja sam roko podosta vutre dnevno i uopće nisam izgledo napljugan a i nisam se baš ni tako osjećao.. onda te pukne down jer droga ne radi na tebe.. a to nije dobro.
Jedini način da ti se vrati to stanje svijesti koje želiš natrag a da duvaš manju količinu je da neko vrijeme ne duvaš.. nema druge, moraju pauze biti.
I ak nastaviš tako nije dobro, nije dobro... znači ne duvat stalno i to je to..
I što kaže čovjek gore naći neki smisao za duvanje a ne čoporativno urokavanje za bezveze.
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Schk je napisao(la):
jbt sve što si opisao i način na koji pišeš vuče k tome da si bio na Meskalinu... Jesi gledao film ''Fear and Loathing in Las Vegas'' sa Jonny Deppom ? Ko je zna o čemu pričam.

ma kakav meskalin, ne znas o cemu pricas -.-

Vidim da si se tek registrirao, a po tome sto si napisao vidim
da si vjetojatno poceo s pubertetom i jedino sto ti zelim reci
je da ne dijelis savjete ako ne znas o cemu pricas!
 
22.02.2010
28
1
3
49
Schk je napisao(la):
jbt sve što si opisao i način na koji pišeš vuče k tome da si bio na Meskalinu... Jesi gledao film ''Fear and Loathing in Las Vegas'' sa Jonny Deppom ? Ko je zna o čemu pričam.
... a po svemu što sam pročitao zvučiš kao vrlo nesigurna osoba...

Koji je tvoj razlog pušenja vutre općenito ?

Osobno koristim za povremenu depresiju i bolji sex :)

Inace nisam nesiguran, mada zadnjih par dana sam bio u haosu kao sto vidite. Meskalin, je l' to kristal? Nikad nisam uzimao bilo kakvu hemiju ali sad sto vise citam o efektima kristala sve mi se vise cini da je trava bila prskana sa tim ili da mi je neko turio u pice.

Razlog pusenja vutre? Volim da se opustim i pre svega volim onaj osecaj kad se sklonim od drustva i udubim se u razmisljanje. Inace zivim u jednoj selendri, u kojoj mi je uzasno dosadno pa je i to jedan od razloga, jer naduvan mi sve deluje mnogo zanimljivije. Inace sam veliki protivnik bilo kakve hemije, znaci kokain, heroin i ostala sranja ne planiram ni da probam. Jedina "droga" koja me pored vutre jos privlaci, jesu gljive i za to je kriv ovaj forum. :))) Ali dok ne budem imao svoj stan, i ne budem stariji i zreliji ne planiram da probam doticne... :)
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
U tebi je uvik postoja luđak samo tek si ga sad pustija da ispliva...proci ce.Samo si nemoj stvarati probleme od straha.
 
06.02.2008
18
0
0
36
ma mali sere da se prepusija. jeaaaa super tripili trip drzi 50 sati u komadu tripili tripi sve oko mene tripili tripi. hrpa govana

ispricavan se moderatorima na iskrenosti
 
06.02.2008
18
0
0
36
ma mali sere da se prepusija. jeaaaa super tripili trip drzi 50 sati u komadu tripili tripi sve oko mene tripili tripi. hrpa govana

ispricavan se moderatorima na iskrenosti
 
22.02.2010
28
1
3
49
@GreemKamikaze: Aj' keve ti malo razmisli, zbog cega bih dosao ovde, nasrao se netacnih gluposti i folirao se da mi treba pomoc?

Inace, nema veze sa tim sto sam se prepusio. Proslo je od tad 2,3 nedelje, u medjuvremenu(subota) sam o5 uzeo ali mnogo manje, cisto da vidim hoce li me ponovo isto sranje zadesiti, i o5 isto sranje sa tim sto nisam onoliko jebeno pogubljen, nego samo poremecaj percepcije i sitni napadi paranoje u narednih par dana. I pricao sam sa ortakom, u pitanju je skunk prksan je spidom i to izgleda na mene ne utice bas tako dobro. Ranije, pre nego sto sam pusio to sranje sa spidom, vutra me je radila normalno ko i svakog drugog i nije bilo nikakvih problema. ***** ti i dilere i hemiju.

EDIT: I jos nesto, sad drugi put kad o5 imam taj neki after trip se ne tripujem toliko, jer sam prosli put jako isparanoisao(videli ste postove xD ) jer mi se nikad ranije tako nesto nije desilo. Da ne pominjem da sam i prosli put uzeo mnogo vecu kolicinu. I jos jednom se zahvaljujem ostalima koji su me smirili prosli put.
 
16.04.2010
42
5
0
35
I ja mislim da ti imaš ozbiljnih psihičkih problema, točnije paranoju. Samo što to izlazi na vidjelo kad si naduvan, a uzroci mogu biti mnogi. Ozbiljno ti preporučam, osima ako nisi malo presrao ovo što si ovdje pisao, posjeti stručnu osobu. Objasni mu svoje stanje, ako ne želiš reći da si konzumirao reci da si bio sa drugovima u zadimljenom prostoru, tj pasivno si se napušio. Nikad nisam čuo za takav trip na vutri, a ako se slično ne događa tvojim prijateljima koji su pušili s tobom znači da je u tebi problem. Ponavljam, moj savjet ti je ako ti se sve ovo događalo što si napisao posjeti stručnu osobu, što prije.
 
22.02.2010
28
1
3
49
...GoGo, procitah tvoj post i resim malo da guglam o simptomima paranoje. Definitivno nije to, ali sam naleteo na ovaj sajt: http://www.anksioznost.net/ I citajuci o simptomima, naleteo sam na neke koji su savrseno opisali moje stanje i onda i sad nakon ponovnog pusenja. :

Pojacana osetljivost na svetlo, zvuk, dodir i miris - ovo je ta "promenjena percepcija vremena i prostora" o kojoj sam pisao, na sajtu je jako lepo opisano stanje. Sve je cudno i neobicno. :)
Peckanje oci
Nocne more
Bledilo
Suva usta
Strah od ludila i gubitka kontrole - prosli put, ovaj put sam normalan :)

Prosli put me je proslo, kada sam prestao da razmisljam o tome i iskulirao sve(Mnogo hvala DirtyD-u koji me je mnogo smirio putem PM). :) A nakon sto sam uzeo vutru u subotu ponovo, o5 imam taj neki "after trip" sto je kontam upravo ta anksioznost o kojoj ovaj site govori s tim da sam smiren ovaj put jer znam o cemu se radi. :) Da potrazim strucnu pomoc, tesko. Em smo slabi u kuci sa kintom, em zaista STRUCNA pomoc ne postoji u mom mestu. Nego da vas ne gnjavim, ocigledno vecini ovo deluje kao proseravanje nekog napaljenog klinca, palim da spavam. :)

Peace!
 
18.04.2010
15
0
0
32
Uglavnom, jednu stvar sam shvatio. Trava definitivno nije za mene, barem dok ne budem malo stariji.[/QUOTE]





Zavisi kako gledas na to, mislim ja sam imao razne tripove na travi, cak i da me drzi po dan i po, ali za slican trip kao tvoj, nisam cuo,
Ali to je ok, samo lagano, razmisli o svemu, pij nesto hladno, sok, vodu i qliraj, ako se to opet vrati, (mada ne verujem) onda stvarn potrazi pomoc :D
 
16.04.2010
42
5
0
35
Gunslinger, to što se tebi događalo sumnjam da ima veze s vutrom. Nikada nitko nije imao takav trip, znači do tebe je, zato ti kažem iz predstrožnosti obavi neki pregled, ili bar razgovor sa stručnom osobom. A ti si upravo dokazao da si anksiozan. Ja se malo razumijem u ovo jer sam jedno vrijeme imao napade panike, ali zamisli ja sam to izlječio vutrom tebe puca obratno. :banana_rasta:
 

Hypersor

Aktivan Član
31.05.2008
92
8
0
36
haha,sad sam se sjetio kad sa ja prvi put popusio vutru, pao sam u komu i bio dva sata u komi,probudio sam se u bolnioci i sve sam znao sta se zbivalo,i zasto sam u bolnici:ljecnici nisu znali zasto, ja sam reko da sam dobio suncanicu i da sam dehidriro :p
 
22.02.2010
28
1
3
49
Nikada nitko nije imao takav trip, znači do tebe je
Pa ne bas: http://www.steadyhealth.com/Marijuana___permanent_anxiety_-t82453-0-asc-40.html
Ovde se dosta ljudi zali na slican problem. Anskiznost koja se pojavila nakon pusenja marihuane, a i ti kazes da si lecio napade panike vutrom. Znaci neka veza ipak postoji. Ja sam sada relativno ok, napade panike nemam ali imam neke druge tripove. Pojavio mi se osip, tesko se koncentrisem na jednu stvar duze vremena i po ceo dan sam dizzy. A cim krenem da se gubim sa pitanjima "sta je sa mnom, da li sam poludeo?" i slicnim, setim se o cemu se radi i uzimam da igram neku igricu, citam knjigu ili nesto 5-o samo da se ne zamaram filozofiranjem. Cak mi bude i malo smesno kad se tako uplasim da sam poludeo, pa se setim sta mi je. :)
 
22.04.2009
34
3
0
35
thc se zadrzava u organizmu dva meseca, mene bi ranije ponekad isto radilo dan posle, odjednom krene, desava se ako retko pusis. mentalna nestabilnost + trava nije dobro. zato mogu mnogo bolje da analiziram sebe i sve sto me muci kad sam naduvan i kad razmisljam, citam svoj mozak kao knjigu.