veliki problem ili ne,prvi grow auto skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2012
13
2
0
37
jbg trenutno nemam cime uslikati, nemam kabal haha :) a i nema se sta vidjeti 10 ak dana je tek mlada listovi su se probili, izleda jako sretno, pocima se izduzivati, sto svaki dan pomalo korigiram dok jos malo ne ojaca, a onda cu napraviti lst
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
bez fotki ovo ne mozemo tretirati kao dnevnik, snadji se nekako ili premestam u nezavrsene, pisati moze svako svasta, moras dokumentovati, to sto je 10ak dana ne znaci da je nema, clanovi fotkaju i meneke pre nego sto posade, i box, opremu... ajd doradi malo dnevnik, na drugoj strani smo a ni jedne jedine fotke
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
ne bih da protivurecim moderatorima ali kao clan foruma imam neko svoje misljenje.Meni licno uopste ne smeta ako dnevnik nema slike,ne moram ga ni citati,ko hoce da pomogne i prokomentarise uradice to sa i bez slika,u nekim situacijama je nemoguce dati savet bez a u nekim opet ti slika i ne treba znas u cemu je problem,mislim da je to neka vrsta diskriminacije u najblazem obliku,decko nema fotoaparat,telefon mu je sa losom kamerom,mora da pozajmi od nekog da bi slikao nesto sto je zabranjeno imati i ako te uhvate(a svi znamo da se sve moze naci i ako se izbrise fotografija,jos u tudjem aparatu) lako mozes i u zatvoru zavrsiti.Neki ljudi ovde preozbiljno(opet kazem po meni)shvataju dnevnike uzgoja,kao da pisu bestseler i ljute se zbog gluposti,kao nemoj da mi kvaris dnevnik,zasto niko ne komentarise a bas mi je super dnevnik,nemoj da spamujes moj dnevnik a najjace mi je bilo sto je lamperija napisao da se brisu iz njegovog dnevnika postovi tipa bravo,srecno,samo napred.......


Eto sad vec razmisljam da li da ovo objavim jer cu spamovati covekov dnevnik ali stvarno ne razumem u cemu je problem ako u jednoj temi vodi dinamiku svog uzgoja i zatrazi neki savet u istoj a nema puno slika nego pokoja.I siguran sam da ako se pojavi veci problem u cetvrtoj nedelji cvetanja(sto naravno nikome ne zelim)nabavice gari fotoaparat i to profi.Zar nije ovo bolja solucija za forum od gomile novih tema sa starim i milioniti put sazvakanim problemima i pitanjima kojih ima svaki dan bar po pet?Covek vodi dnevnik kako vodi i kako ima mogucnosti,ko hoce nek prati ko nece ne mora,licno volim svakom da pomognem ako mogu.
poz od ZlOg
 
06.12.2012
13
2
0
37
azra slazem se s tobom, u potpunosti. Za ovaj site nisam ni znao, rekao mi je kolega koji je vec dugo na njemu i koji iza sebe ima puno staza sto se tice uzgoja, no on je trenutno odsutan i rekao mi je da se ovdje obratim za "pomoc" ako nesto zasteka. I eto me jesam... neznam po mnogima ovdje ispadam totalni noob sto se tice uzgajanja, premda negledaju na to da sam poceo duvati prije nego sto su neki smijeli kupiti cigarete u kiosku. U moje vrijeme nije bilo online naruđbe sjemena, nitko nije cuo za grow box...dalje i da nepisem, nego je bilo daj 300 kn i evo 100 grama. Prijavio sam se ovdje jer sam mislio da cu uz vasu pomoc dovrsiti gorw bez obzira na kolicinu uroda. Naravno fanaticima to nije dosta i njima je zao svega. Također price da si napravim box --- uradio bih to da mogu, puno je faktora sto se tice boxa zbog kojih ga nemogu imati u NE svojoj kuci.Trazio sam podrsku i savjete kako da ga dovrsim, no na kraju sam se zadovoljio samo s tim kada netko kaze sretno, jer znam kakva je situacija, ali ljudi ipak, ovo je samo biljka a ne svemirski brod. Tako da uz dobru brigu, njegu i ostale stvari sve se moze uciniti s vama i bez vas. Vas kritičare bih zamolio da napustite ovaj dnevnik jer nisam vas zvao, ako vam se nesviđa preskoči, čitaj dalje, a na kraju krajeva sami svoje uzgajajte pa se pravite pametni. pozz svima
 

lamp3rija

Aktivan Član
10.07.2012
98
171
33
44
Pa tražio si podršku i savjete i ljudi su ti ih dali i ti opet po svome. Da si malo više objasnio situaciju nebi bilo ovakih postova, trebao si napisat da trebaš podršku a ne savjete. A u bit tražiš stvari koje pišu na nebrojeno mnogo mjesta na forumu i ne da samo pišu nego su i nacrtane.

Ajde sretno još jednom...
 
06.12.2012
13
2
0
37
lamp3rija je napisao(la):
Pa tražio si podršku i savjete i ljudi su ti ih dali i ti opet po svome. Da si malo više objasnio situaciju nebi bilo ovakih postova, trebao si napisat da trebaš podršku a ne savjete. A u bit tražiš stvari koje pišu na nebrojeno mnogo mjesta na forumu i ne da samo pišu nego su i nacrtane.

Ajde sretno još jednom...
lik, moram ti reci da sam impresioniran tobom, ti mora da si najpametniji ovdje???
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Pravila ovog foruma i više su nego jasna,predlažem vam da ih procitate i nekoliko puta,svako ima pravo na svoje mišljenje daleko od toga ali korištenje ovog foruma je privilegija a ne pravo i dok se logirani ovdje poštovat cete pravila.

Zli.Azra.... ako nema mogucnosti da se fotka,bar nešto onda ovo nije dnevnik uzgoja i nemožemo ga tako tretirati,što se kvaliteta fotki tice,mislim da imam najlošiji fotic na mobu na cjelom forumu..pa stavljam fotke,nije to toliko bitno....tek toliko.

Sbdoc.... podršku i savijete uvijek možeš dobiti i dobit ceš,ako ovo nece ostat dnevnik pretvorit cemo temu u nešto drugo,naci cemo nacin da pomognemo,ali bez fotki "dnevnik" nemože biti i end of discussion ! Zbog neprimjerenog rijecnika prema lamp3 dobio si karton...koji ce se automatski pobrisati nakon nekog vremena ako ne povrijediš pravila opet.

Lamp3...Zbog neprimjerenog rijecnika prema Sbdoc....i ti si popio karton

Eto to smo riješili idemo dalje ;-)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: proka

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
zamolio bih azru ili sbdoctor-a da mi daju ovde jedan link od dnevnika u kojem nema fotki... + tema nazvana veliki problem ili ne, i sad mi ovde treba da smo vidoviti i dajemo savete napamet ili sta... sa bilo kakvim fonom se moze napraviti fotka koja ce bolje docarati pravu situaciju nego sa gomilom teksta u 3~4 posta... uostalom, polovni digitalac se moze kupiti za ispod 10e i radice posao, niko ne trazi profi fotke za foto konkurs... a koliko vidim gore problem je nemam kabla, to je tek problem, jbt. neresiv... azra, ko je do sada zavrsio u zatvoru zbog fotki, ako imas neki info koji ja nemam ajd kazi ovde ili posalji na pp. ja mogu kao moderator da vidim ip preko svakog posta, ali ne mogu preko postavljenih fotki, ne znam cemu onda neka frka i paranoja oko toga, uostalom, niko nikog ne tera da otvara dnevnik, pitanja se mogu postaviti i u okviru drugih tema, samo i tamo ako je pitanje vezano za procenu stanja biljke i zahtev za pomoc, svi vec znaju da je fotka krucijalna... da ne tupim dalje, svi su ovde spremni da pomognu ali i onaj koji trazi pomoc treba da bude spreman da pruzi nesto konkretnije od reci na uvid, kad krenu fotke pobrisacu ovu raspravu i vratiti temu u dnevnike, za sada je neka ovde... i kakvo je to prozivanje pametnih i najpametnijih, ako ne znas komunicirati na forumu nemoj otvarati teme i zapocinjati diskusije nego uzmi i citaj pa ces mozda nesto i nauciti i sam naci odgovor na pitanje il pitanja koja imas

edit: sto se tice mene kao kriticara, ne moras da me zoves da bih usao u dnevnik, to mi je kao moderatoru izmedju ostalog "posao" mada "ulazim" prvenstveno sa namerom da pomognem, no ako ti to smeta zali se administratorima foruma, koliko sam video imamo odeljak za prituzbe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zli Azra

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sbdoctor3 je napisao(la):
Trazio sam podrsku i savjete kako da ga dovrsim, no na kraju sam se zadovoljio samo s tim kada netko kaze sretno, jer znam kakva je situacija, ali ljudi ipak, ovo je samo biljka a ne svemirski brod. Tako da uz dobru brigu, njegu i ostale stvari ..

fino sam ti napisala shto bi trebao napraviti da rijeshish problem koji si naveo tj. napisao si da te strah da joj mozhe biti hladno...
drugi savjet ti nitko niti ne mozhe dati kada si odmahnapisao da nemash uvjete tj. da joj ne mislish pruzhati ishta vishe od prozora..
shta da ti kazhem na to?? kakav savjet? odi u crkvu i moli se za shto sunchanije vrijeme i toplije dane???
naravno da je biljka u pitanju ( a ne nuklearna fizika ).ali.i biljkama treba neki minimum uvjeta..sa minimalnim uvjetima ta biljka mozhe zhivotariti..ali neche biti nekog uroda...shto se uvjeti priblizhavaju optimalnim.to je rezultat/urod bolji..

e sada..ako si ti posijao sjemenku cisto tako..da ti na prozoru raste kanabis...ok..odrzhavaju ju na zhivotu svojom dobrom brigom...ali ne ochekuj ne znam kakve rezultate.

jedino shto mi josh pada na pamet.kao savjet za tebe i tvoju biljku.je da ju seljakash sa prozora na prozor ili shto vech.kako bi maximalno iskoristio to sunca shto imash.
ili da iza biljke postavish nekakav panel-plochu koju chesh oblijepiti nekakvim refletirajuchim materijalom-pa molzhda tako da pokushash maximalno iskoristiti to sunce..ne znam dali bi to puno pomoglo...ali znam da bi privuklo pazhnju susjeda-odbljesak sa tvog prozora..

a ako ipak zhelish nekakav urod...uchini shto i svi mi chinimo-nabavi neke sijalice ili prichekaj josh malo i kreni u outdoor..
ajde de..sretno kompa..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed