Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nitko nista ne govori, ali kaze mi kolega maloprije da je danas u Jutarnjem listu bio prilog "Kako uzgojiti marihuanu"...

Pocinje s tekstom: "ovo nisu sluzbeni stavovi redakcije Nedeljnog i mi to ne poticemo, a sada kako smo to maknuli s puta - evo ..."

I poslao mi sliku...

Nije u mogucnosti slikati malo bolju kvalitetu, pa ako netko ima pri ruci novine da baci ovdje sliku da se malo nasmijemo izazivanju vladajucih... :icon_lol:
 
07.05.2011
13
0
0
34
Zanimljivo^^

Usput, na 3. Dnevniku na HRT-u danas je bila vijest o "medicinskom kanabisu", gdje je Sprajc rekao da je HDZ pokleknuo pred pritiskom i pristao na to da posjedovanje jointa vise nije kazneno djelo nego prekrsajno, te da se sada "ide dalje" (u smislu emancipacije ljekovitih svojstava kanabisa), pa je uslijedila reportaza o medicinskom kanabisu, govorila je i ona cura iz Osjecke udruge, poneki znanstvenik. Nisam previse cuo, tako da se nadam da je netko ipak upuceniji.

Mislim da je negdje oko 20.-25. min. cijelog dnevnika
http://www.hrt.hr/?id=enz&tx_ttnews[cat]=377
no meni jos uvjek upload danasnjeg dnevnika tece sporo...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Vidio sam taj debilizam i prije. Vrhunac mi je da ni sami ne znaju koja je koja droga. Ajde, još je za očekivati da šire dezinformacije o posljedicama droge, ali da misle da je DMT i speed isto, e to je već urnebes.
 

RastaBird

Aktivan Član
19.03.2011
88
1
0
44
Sad čitam tu njegove experimente i frajer se urokava s heroinom, speedom, kokom itd....:S koji *****??!! i frajer još veli da je koka, speed, extasy i lsd, daleko manje štetni nego trava....pun mi ga je *****...
Jel se kom uspio učitat onaj video od dnevnika 3?? da napise malo detaljnije kaj je receno tamo...
 
10.05.2011
31
2
0
42
Pa mene bi bilo sram ovo iti objavljivat u javnost, više se neide u zatvor zbog jednog jointa..pa dode mi da udrem glavom oba zid.
Sljedeci korak : medicinska marihuana?
Šta ja / mi (ne_pacijenti) imamo od toga?
:icon_idea:Da idemo kod psihijatra izmisljamo svakakva sranja da bi nam on dao neku dijagnozu na racun koje mozemo pusit travu bez straha da nas zakon jebe, jer smo bolesni? Koje ruganje sa narodom. Sry za offtopic(?)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ganjalix Dopustanje koristenja kanabisa u medicinske svrhe je najrealniji i najbrzi nacin kojim mozemo skinuti losu reputaciju s te biljke...nakon toga bi bilo puno lakse ostvariti i potpunu legalizaciju za rekreativnu uporabu...
 
10.05.2011
31
2
0
42
Ma shvacam ja to sve , al cijelokupno stanje u svijetu i iznosenje istog (mediji/politicari) je toliko glupo i banalno da ti dode da ... :)
 
08.06.2009
48
9
0
35
koja bezveze reportaža...mogli su to bolje napravit... ispremješali legalizaciju i medicinski...joooj

jesu se ovi zbunili da je hdz popustio ili? molim vas ako netko nađe pouzdanu info da proslijedi.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
evo malo bolja slika, dosta mi je nevjerovatno da je ovak nešt objavljeno u jutarnjem, odlično, još da šalabahter sadrži vrstu lampa i preciznije vrijeme branja, moglo bi se po njemu čak nešto i izgrowati

fotografija0195.jpg
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Oke, koji je trenutni status?
El zakon izmijenjen, ili ce tek mozda biti izmijenjen?
Ja u narodnim novinama ne vidim nikakve novosti..

http://www.jutarnji.hr/novi-kazneni-zakon-sa-6-grama-marihuane-i-3-ecstasyja-postaje-se-diler/945571/ je napisao(la):
Nakon konzultiranja s najširim krugom stručnjaka i praktičara iz policije, sudstva i medicine, prihvatili su taj prijedlog te je u novom Kaznenom zakonu kazneno djelo posjedovanja droge izbrisano.

Ili u jutarnjem i ostalim newsima su malo krivo informirani, ili sam ja malo ćorav pa ne vidim link na update zakona..

Oke, tnx He-Man!

Dakle ljudi ukratko ako netko cita, to je netocna informacija, jos nije zakon promijenjen..