Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Evo Baretovog komentara na premjerku jadranku. Vjerojatno ste vec to vidli, ali ko nije nek u ziva.
Bare genijalac.

[video=youtube;5Ue4ZRC9R2A]http://www.youtube.com/watch?v=5Ue4ZRC9R2A&feature=related[/video]
 
25.05.2011
18
2
0
31
http://danas.net.hr/hrvatska/vbulic/page/2011/05/26/0201006.html


Uzoran član društva s džointom


Krešo danas ima tridesetak godina i, kako se to voli reći, uzoran je član društva. Diplomirao je elektrotehniku, radi kao programer, ima suprugu, jednog klinca i dva kredita – jedan za auto, drugi za stan. I, naravno, pod ogromnim je stresom jer se firma bori s recesijom, s nelikvidnošću, jer mu se posao, kao i velikom broju ljudi njegovih godina, najblaže rečeno, ljulja. Onda zapali džoint. Vikendom, s frendovima. Ili navečer, kad mali ode na spavanje. "Radije to nego tablete za smirenje, one su čista kemija", kaže.

Pa bih ovdje postavio drugo nagradno pitanje – od čega mladom Kreši i njegovoj obitelji prijeti veća opasnost – od lake droge marihuane ili ingeniozne gospodarske politike HDZ-a? Ili da preformuliramo – od čega mladim ljudima i obitelji prijeti veća opasnost – od lake droge marihuane ili Jadranke Kosor?

Vidio sam da se Krešo spominje na ovom forumu pa eto ako ga netko zna neka mu prenese da je na danas.hr-u :)
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Greener je napisao(la):
http://danas.net.hr/hrvatska/vbulic/page/2011/05/26/0201006.html


Uzoran član društva s džointom


Krešo danas ima tridesetak godina i, kako se to voli reći, uzoran je član društva. Diplomirao je elektrotehniku, radi kao programer, ima suprugu, jednog klinca i dva kredita – jedan za auto, drugi za stan. I, naravno, pod ogromnim je stresom jer se firma bori s recesijom, s nelikvidnošću, jer mu se posao, kao i velikom broju ljudi njegovih godina, najblaže rečeno, ljulja. Onda zapali džoint. Vikendom, s frendovima. Ili navečer, kad mali ode na spavanje. "Radije to nego tablete za smirenje, one su čista kemija", kaže.

Pa bih ovdje postavio drugo nagradno pitanje – od čega mladom Kreši i njegovoj obitelji prijeti veća opasnost – od lake droge marihuane ili ingeniozne gospodarske politike HDZ-a? Ili da preformuliramo – od čega mladim ljudima i obitelji prijeti veća opasnost – od lake droge marihuane ili Jadranke Kosor?

Vidio sam da se Krešo spominje na ovom forumu pa eto ako ga netko zna neka mu prenese da je na danas.hr-u :)

Ovo je predobro napisano :icon_lol:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Steta sto je gospoda Gajski usamljena u iznosenju istine o toj temi...ostatak lijecnicke ekipe rado mijenja dobrobit ljudi zbog osobne zarade...
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Bas sam to procitao na jednoj drugoj stranici i htio postati ovdje...

Nije mi ni jasno kako je Geert uspio pobjediti na izborima i sto je tim Nizozemcima na pameti...lik javno govori kako treba protjerati sve strance iz zemlje, te da isto tako svaki musliman treba biti protjeran...ako to nije za zatvor, ne znam sto je...ccc...