Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ovog iz cetingrada nikad neće pronaći!!! ne, nisam ja, ne sadim za komercijalu ali mi je smiješno to sve skupa, njihovi bijedni pokušaji da unište taj "narko kartel" protiv kojeg se bore a ne vide da ne mogu dobit bitku. jedini način da se riješe posla je legalizacija!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
metalmaniac je napisao(la):
s obzirom da se od izuzetog nasada moglo pripremiti i distribuirati na tržište od 8 do 12 kg droge canabis marihuane

Od 129 stabljika biljke kanabis proizvesti 10-12 kg droge canabis marihuane? pa šta je ovo kakav je ovo uzgajivač marihuane? taj svoj posal ne zna kad po stabljici dobije 10 grama? hahah...il pak ovi u mupu nemaju adekvatnu osobu ua odredivanje moguče kilaže...puj mater vam milu...ja bi iz toga dobija najmanje 30 kila...puj!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
grass je napisao(la):
Prijatelju malo si krivo zbroija. po biljci dobije blizu 100 grama a ne 10 grama. da je 10 g onda bi dobia kilo i 290 grama.

Ufff jesam se posra u p m...lol..istina...isprika gorweru kojem su našli plantažu i mupu zbog vriđanja bez ikakvih argumenata i dokaza! :D
 
02.07.2011
3
0
0
52
Travarica koju je vlasnik nazvao "Zeleni zmaj", je rakija s marihuanom, novitet na tržištu droga u Požeško-slavonskoj županiji, koja je javnosti pokazana u požeškoj policiji, piše zagrebačkli "Večernji list".

Tri boce od po litar rakije zaplenila je policija kada je pretražila kuću jednog 23-godišnjaka, ranije poznatog policiji, iz sela Biškupci.

Zlatnožuta tečnost u boci u kojoj je nekada bio sok jedne poznate marke i grančica s lišćem neupućenima stvarno liči na pravu domaću travaricu. Ipak, iskusne oči policijskih istražitelja uočile su da je u pitanju marihuana.

Koliko je boca "Zelenog zmaja" pripremljeno ne zna se tačno, ali s obzirom na to da je kod mladića pronadjeno još 260 grama grančica i lišća, a u kukuruzištu blizu kuće i dve razgranate stabljike marihuane, može se pretpostaviti da u "travarici" ne bi uživao samo njen vlasnik.

"Još ne znamo je li rakija prodavana. Pretpostavlja se da je pripremana poput višnjevače ili orahovče, tj. da grančica u rakiji mora jedno vreme stajati na suncu", rekao je policijski službenik.

Izvor: SrbijaNet
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
doci ce valjda dan,kad policija neče jurit nekog sto je zapalijo žižu nakon posla... dozvolite medicinsku,osobnu..upotrebu-pa terajte zloupotrebu
To, da mladez postaje: nestrpni,nepismeni "seljaci",mobitel auto i narodnjaci uz deranje jetre i uzor u kriminalcima i ratnim zločincima...ne piše, nikako u medijima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sekach

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
slo-era je napisao(la):
doci ce valjda dan,kad policija neče jurit nekog sto je zapalijo žižu nakon posla... Dozvolite medicinsku,osobnu..upotrebu-pa terajte zloupotrebu
to, da mladez postaje: Nestrpni,nepismeni "seljaci",mobitel auto i narodnjaci uz deranje jetre i uzor u kriminalcima i ratnim zločincima...ne piše, nikako u medijima


rijeČ...Život