Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Vidi koliko hvale odma za Zokija i uskokodakanu ekipu :nana:
Kad vas opletu po džepu neće vam biti do djeljenja repova i rogova :assshaking:
Ne priznam ništa manje od potpune legalizacije! Ovo je sve prodavanje mooda pod bubrege ilitiga bacanje kajmaka u oči :icon_lol: Al ajd, bolje išta nego ništa...valjda...i nemojte odma sad sa napadima da je ovo put ka legalizaciji i šta ja tu sad se*em. Hebali su vas, hebu vas i sad i hebaće vas uvijek, ćim prije to shvatite, to bolje za vas :icon_razz:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Znam da su uvijek ****** svi i da ce svi uvijek ***** kad se prica o politici, ali, zašto ne pohvaliti Zokija i ekipu.
Svi su nas đeparili i uvijek ce nas đeparit ko god da dođe na vlast.

:)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobra je stvar kod tih novcanih kazni situacija u kojoj nemas da platis i odlucis se za zamjenu za zatvor. 307,62 kn je kod nas dan sluzenja kazne, s tim da ne mozes ici ispod 31 dan ako se ne varam. :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Big L je napisao(la):
Znam da su uvijek ****** svi i da ce svi uvijek ***** kad se prica o politici, ali, zašto ne pohvaliti Zokija i ekipu
A šta ih hvaliti? Došao im naputak iz brisela kako da im zarade lovu.
Bizzarius je napisao(la):
s tim da ne mozes ici ispod 31 dan ako se ne varam. :D
Ne možeš ispod 3 dana.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ja u ovu dekriminalizaciju ne vjerujem dok se ne dogodi... dotad su to za mene pusta naklapanja i hrpa gluposti...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Čuo sam najavu onako u prolazu, pa to zvuci predobro, mislim da je rijec o 10 grama trave, a za ostale droge nisam baš čuo dobro, ali će i one bit na tom spisku, neznam 1-2 grama kokain, speed, nemam pojma.....

:clap:
 

boli me ufo

Aktivan Član
03.01.2012
57
25
18
54
ahahaha ministar je priznao da je koznumirao :)

sve u svemu zanimljiv razgovor i da sam se kojim slučajem uključio na polovicu razgovora - mislio bi da pričaju o legalizaciji: "način života pojedinca koji ne ugrožava druge ne smije biti stigmatiziran niti kazneno gonjen"
jbg..i ovo je napredak nekakav.
fala he-man na obavijesti o dnevniku
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Isto poslušao mišljenje ministra i svaka mu čast sve što je rekao je na svom mjestu samo neka se ide naprijed pa makar i puževim korakom, prića se o tzv "drogama" i sankcioniranju pa još nisam čuo da je neko nekoga ubio korištenjem iste za razliku od "alkohola" kao droge gdje se na mjesečnoj bazi događaju ubojstva na cesti i nikome ništa 2-5god zatvora uz dobro vladanje i brzo je vani, a čovjeka nema i tu nema logičnosti ali....

@ Big L ubi tu muhu da je ja neubijem:icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Evo quote sa dnevnika, ono što sam načuo na TV danas

"Blizak mu je austrijski model po kojemu se za osobne potrebe smatra od pet do deset grama marihuane, 0,5 grama heroina, od 0,5 do grama kokaina te jedna do dvije doze ecstasyja."

:)

P.S. ubi ju ti ako mozes :nana: