Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Molim vas da ne linkate više na facebook. Vijesti iz medija je tema i zato link na vijest, a ne na stranicu onoga tko je prenio na face-u. Ne koristimo svi to :shit2:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Milan Bandić završetkom izrade svojih fontana, puštanjem u rad izrazio poštovanje cijenjenom Haile Selassie i Rastafari pokretu :banana_dred:

3xs9H.jpg



[YOUTUBE]1BzzUIJiNS0[/YOUTUBE]
 

travahr

Aktivan Član
07.03.2012
105
57
0
41
Ekipa sorry ali ne da mi se dizati slika na neki medij da bi je ovdje okačio. Tko hoće nek je okači meni se apsolutno ne da.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Sorry tebi, jer ja nemam pojma na šta je taj link. Zato sam napisao ono gore. Ako nije vijest, ne kačiti ovdje. Samo to sam htio reći.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Očito zlo i ja nemamo fejs iako ne spominjem(o) isključivo radi nas jer ionako po fejzbuku ima raznih *****rija koje iskaču ili se zakače na browser, reklame, glupi tolbari...ne treba nam to.
Znam da ima programa koji to sprječavaju ali ja sprječajem cijeli fejs, za mene je to jedan veliki virus.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
http://www.vecernji.hr/vijesti/foto-evo-zasto-ne-treba-ni-razmisljati-uzimanju-droga-clanak-497244

Zamjenik šerifa Bret King o drogi Meth: 'Faces of Meth' obišla su svijeta i kod ljudi su izazvala gađenje. Željeli smo djeci pokazati da i samo uzimanje marihuane može dovesti do ovoga jer nakon marihuane često se eksperimentira i s drugim drogama.'

Fckn nevjerojatno...izvlace je u svim mogucim kontekstima, Mary Jane je izgleda dezurni krivac za sve...a to sto svaki dan imaju masakr u nekoj skoli to apsolutno nikog ne zabrinjava.
Sto ne naprave Faces of Marijuana...bila bi to pozitivna metamorfoza ;-)
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
Dovoljno je otići na google pretragu slika i natipkati marijuana i rezultate usporediti s pretragom meth.
A ova "stepping stone to harder drugs" teza im je odavno raskrinkana, samo su ju već toliko puta ponovili da je postala "istina".
1PtTc.jpg
 
23.07.2012
36
10
0
40
danas bilo na tv-u spomenuto, nije mj al zanimljivo : Đavolji dah: Droga od koje ljudi postaju zombiji - Vijesti - zanimljivosti - Večernji list
ono sto slucajno ili namjerno nisu rekli je da se biljka iz koje se dobiva skopolamin (mislim da ga oni niti ne ekstrahiraju, samo osuse i samelju cvjetove) moze kupiti u svakom garden centru kod nas i svugdje u svijetu, i to rjedje ona a cesce njena jos otrovnija sestra datura. sasvim legalno. imam nekoliko ovih originalnih doma, kada cvjetaju moraju biti vani jer vec od mirisa pocne boliti glava (iako je miris predivan) i to ako su u odvojenom dijelu kuce.