Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Hahahaha!!!
Sta reci na clanak!? .. uvik neke drame po medijima..
lots of useless informations.. a sve radi neznanja..
kad bi ljudi samo malo bolje upoznali ovaj cvijet, ovo čudo.. nebi pričali gluposti..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L and CilI

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dugo je bila negativna propaganda. Nije, da ljudi neznanju.
Neće da znaju, jer kako ce onda obrazložiti svoje
negativno ponašanje naspram korisnika vutre./ drogeras, travar, smeće.../

Vise im pasu lazi. Prije interneta je bilo malo informacija,
a oni su imali u rukama tiskovine, radio, TV.

Sad neznaju kako bi spasili svoje lice, ponašanje, zatvaranje ljudi.

Lagace oni dok mogu, jer neznanju sta je sramota.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ali moram priznati jednu stvar. Bez obzira na medije, dobar glas o marihuani se prosirio i svakim danom me iznenadjuju ljudi za koje nikad ne bih rekao da imaju pozitivno razmisljanje o toj tabu temi. Prije nekih pola godine (ne uzimajte me za rijec) u obicnom prehrambenom ducanu nisi mogao naci ni jedan pripravak od kanabisa. Sad u svakom imas ulje za kupiti. Nije ono kaj nas zanima, ali je veliki korak naprijed...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma otjerat će naši i dance. Otjerali su i Japance koji su planirali Toyotu otvoriti i zaposliti 800 ljudi a kamoli da ne otjeraju dance. Nije čudo da strani investitori tvrde da je HR jedna od najlošijih zemalja EU za njihove investicije. Ako ova gamad lopovska na vlasti nema koristi za svoj džep ništa od toga :(
 

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
pa nema potrebe zarađivat pare, lakše je pokrast narod
kaj kad ionak evo čitam danas, gudeljica dobila rad za opće dobro, ostatak ekipe optužen za krađu 5M$ i pada optužba jel nema dovoljno dokaza WTF??????????
sanader pokro miljone izlazi za par godina.....
jbg, ak nejde njima u džep nema ulaganja!!!

https://www.youtube.com/watch?v=ahF2CcKHH70
 

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Najgore što kao kažu kad bi se legalizovala onda bi deca od 9god imala pristup kao vuvi i onda bi nam se društvo raspalo :eek:hno: najjače od svega što kao da ne bi bilo šanse da se deci zabrani pristup mislim ono mentoli.. Ne isplati im se bar da smo kao Urugvaj tamo 1$ 1gr, tamo lepo cveta privreda..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stara baba