Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Ubi me taj slovenski covjece, koda sam na tripu, koda citam hrvatski ali nisam sav svoj pa je sve nekako cudno.... :D

Jel kaze sta pametno? Osim da ima 1000 biljaka kolko sam skuzio....

I one poluge zlata hahahah i oni silver americki novcici, to ima na ebayu, nekoc sam trgovao time... hahaha
 

Sherman

Aktivan Član
12.08.2011
120
113
43
79
Znači sljedeći su na redu oni koji su naručivali od tamo. Nije mi baš jasan taj slovenski zakon, sjeme smiju prodavat ali dalje je legala :/
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Obstaja velik rizik, da idu kod onih, koji su naručili sjeme i opremu.
Kod nas je pisao lik, koji ima MS i potom telefona je propitao malo o uzgoju.
Bio je jedan od tih 46 sto so pali. Imao 3 biljke za lečenje MS.
Ja srećom nisam uzimao kod njih.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
stisle im se guzice u SDP-u, Holy počela dobivati na popularnosti pa oni odjednom razmatraju mogućnosti, sve da zadrže dupe u fotelji...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dr. ganja

unicum

Aktivan Član
01.03.2014
176
194
0
Mislim da bi naši i na to uveli porez, od cca 50%, čisto sumnjam da bu nekaj tak zaživjelo na našim prostorima!!
pa evo ista stvar s duhanom, kad oni PRESSice odrađuju slikanjem sa 50kg duhana!!!
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
772
138
/dev/null
vutra.org
Pravda za travu!

Srbija je plodna zemlja sa povoljnom klimom, kojoj nije potreban šverc sa crnog tržišta Kosova i Albanije, ali nadležni organi nikako da shvate da bar u nečemu treba da budemo progresivni. Ako prepoznamo i iskoristimo dar prirode, i od marihuane napravimo domaći proizvod – novi zaštitni znak Srbije, nećemo morati da idemo u amsterdamski coffie-shop jer bi na našim plantažama bujala kvalitetna organic “domaćica” koja ne ubija neurone, već ih stimuliše
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
metalmaniac je napisao(la):
stisle im se guzice u SDP-u, Holy počela dobivati na popularnosti pa oni odjednom razmatraju mogućnosti, sve da zadrže dupe u fotelji...

Holy je i dalje SDP-ova igračica,ali sad pritajena i pod krinkom te svoje stranke...a prvom prilikom će koalirati sa SDP-om,tako da se ne treba previše uzbuđivati oko nje...jeftini trikovi da dobije glasove koje će dalje proslijediti vladajućoj garnituri....

p.s. sorry,znam da smo ovdje cijepljeni od politike i da se ne spominje,ali ova euforija oko Mirelice je neopravdana,hvata jeftine poene,a prvom prilikom će okrenut leđa raji,baš kao i svi do sad.