Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Glas javnosti pre 3 sata


BERLIN Halucinogena čokolada Policija je zatvorila prodavnicu slatkiša u Berlinu pošto je otkrila da vlasnik prodaje čokolade i lilihipe „filovane“ halucinogenim pečurkama i marihuanom. Vlasnik radnje u otmenom delu grada, Prenclauer Berg, poznatom po dinamičnom noćnom životu, priveden je pod sumnjom da prodaje drogu.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Jebiga.. u danasnjem zakonodavstvu kolicina pravednosti se mjeri kolicinom novaca koju mozes izdvojiti za odvjetnike, i kolicinom poznanstava u vrhu drzave.

Dakle siromah = zlocinac bez izlaza

Gadi mi se citav licemjerni sistem stvoren da uzdrzava i odgaja daljnje licemjerje, a zalosno je da velik broj ljudi uziva u nesreci koju sistem izaziva drugome i jedva cekaju da u novinama procitaju nesto "prljavstine". Jadne mizerne duse aktivno sudjeluju u sistemu sve dok sistem ne sjebe i njih same negdje, a onda su najvece placipicke i borci za ljudske slobode i prava.

Nekad nam treba biti stalo i za slobodu onih sa kojima nemamo nista zajednicko, jer ukidanje njihove slobode danas, znaci vecu vjerojanost manipulacije i nama samima u buducnosti.
Zato sam ja protiv zabrane pusenja npr. iako nisam popusio komercijalnu cigaretu u zivotu. Mislim da vlasnik lokala treba imati pravo da kaze.. ovo je moj privatni objekt i tu se smije uzivati duhanske proizvode, a ne da mu drzava kaze tko tu smije biti, a tko ne i tretira pusace na rasisticki nacin unatoc tome sto vlasnik privatnog objekta i sam pusi i 99% njegovih klijenata.

Danas pusenje, a sutra _ _ _ _ _ ?


LIVE AND LET LIVE
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Hahahaha..radi kontrole ga kao zaustavili i odjednom se stvori blokada na cesti :D
Kad bi tako stvari funkcionirale nebi
više bilo ničega po ulicama :p

Koje bajke prodaju :punch2:

:maryjane:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Povezanost kanabisa i psihoze

Španjolski znanstvenici utvrdili su postojanje snažne veze između konzumacije kanabisa i pojave psihoze u mlađoj životnoj dobi. Istraživači napominju kako uočenu vezu nije moguće objasniti čimbenicima kao što su slučajnost, spol ispitanika ili eventualna konzumacija drugih droga. Prema njihovim riječima, rizik za psihozu se povećavao proporcionalno s povećavanjem konzumirane količine kanabisa. Rezultati sugeriraju kako je 10% slučajeva psihoze u Španjolskoj moguće pripisati posljedicama uzimanja kanabisa. U istraživanju je sudjelovao 131 ispitanik u dobi između 15 i 65 godina.

(današnje novine)

p.s. izgleda da španjolci ipak imaju dobru genetiku... ola chicas:respect: