Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
he takve vijesti kad čitam me ispunjavaju nadom, ako krene u sad-u moar i u ostatku svijeta ali ajd ovo je californija a oni mi se čini kao da su uvijek drugačiji politički od ostatka sad-a
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
:D imam ja ideju... ajmo se svi sa sajta zaposlit u muriji.
obuć zelene tajice grudnjak i štikle i kao transeksualni robin hood
mijenjat gume s hašom. a ovaj pravi dijelit narodu :)
kako murjaci još misle da se trave fura vjerojatno neće ni skužit razliku između haša i neke gume :D a osim što ćemo učinit kvalitetniju robu dostpunom uništit ćemo i narko mafiju :D i očistit okoliš od viška guma.
s odjećom, pa pravo da vam kažen neznam što će nam ona... mogo bi reć radi promicanja tolerancije ali zapravo se samo volim oblačit ko žena i trčat okolo po gradu takav.
ugl spasit ćemo thc :)
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
43
jupi jeah blago amerima a kod nas represije hvataju nas kao kriminalce a i sto je najgore onaj general zbog 5 milijona dolara vrijednih draguja dobije kaznu koliku i sitni diler...ccc...
Dole Vlada ... Dole Drzava ... Dole Sud ... Dole Policija ... Zivila zelena Trava. !!!
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
pa da upravo tako nitko nezeli shvatiti da trava modje okreniti svijet naopačke... ili znaju pa ne žele... a to je vec druga prica.... :=)
 

poljoprivrednik*

Aktivan Član
24.12.2008
99
2
0
35
Eeeee, slusam ja sad drugi dnevnik na RTS-u i kazu uhapseni neki likovi koji svercuju opojnu drogu SKANK, a po njima skank je specijalna vrsta marihuane koja se gaji od stanova pa do staklenika, i umesto 1 berbe godisnje imaju cak do 5 (to sam stigo da zapamtim :p)
 
02.11.2008
7
0
0
37
Ma brijem ja da su iza njega još neki ljudi,a klinac nek nahebe,kako pise; odmah je jamcevina placena.Da ziher je klinac od 13 god napravio sustav za navodnavanje, ma sve... ti novinari pisu price...
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
da da da mosh mislit
Plavci" su u njegovu kuću došli sasvim drugim poslom, no nakon što su osjetili sumnjivi miris, počeli su pretraživati kuću
da ima i sustav za navodnjavanje i sve te pizdari*je a da nema filter...
de ovo se vidi da je lazz na kvadrat

neko je odrukan mali ispasta da neko "veliki" ne bi moro, neki novci su promjenili vlasnika i to jeto svi sretni.
pfffffffffff cigani