Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
kolko god me ovakve vijesti frustriraju jednako tolko me i usrećuje
jer su mi omogućile ogroman duhovni napredak...
vidjevši ova vrhunska dostignuća čiste gluposti spoznao sam beskonačnost.
vječito vas napuštam dragi vutraši.
sad kad znam smisao života on ga više nema i na meni je oduzeti si ga kako bih očuvao kozmičku ravnotežu "monoističnih dualnosti".

gluposti do istine!:181:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
kAko me irirtiraju ovakvi članci ...zasto se konstantno spominju rječi ovisnici , predoziranje u istim rečenicama s marihuanom i lakim drogama .
Nemora se nista mjenjat osim sitnica ... neka prouče španjolski zakon o marihuani .... e to bi vec bilo nesto!
 

BlekFog

Aktivan Član
27.03.2009
142
0
0
39
Posrana zastupnice Jadranka Kusur od tih 113 koji su umrli od predoziranja koliko je njih TOCNO umrlo od marihuane?????
 

zorg555

Aktivan Član
20.08.2008
69
1
8
43
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/26572/50-000-ljudi-svakodnevno-manipulira-drogama.html

komentari :
torksprije 37 min.
i onda budale kažu da je marihuana bezopasna od predoziranja marihuanom godišnje umre 50 000 ljudi u SAD-u


torks prije 34 min.
bob marley i tupac su najpoznatiji ljudi koji su umrli od predoziranja marihuanom

torks prije 34 min.
Sumnja se i da je Michael Jackson umro od predoziranja takozvanom medicinskom marihuanom

torks prije 33 min.
marihuana je gora od heroina

torksprije 33 min.
tu biljku bi trebalo istrijebiti da više ne postoji



torksprije 29 min.
marihuanu treba izbrisati sa lica zemlje


torksprije 28 min.
Posjetitelj_9540 marš stoko narkomanska

torks prije 25 min.
sve vas narkomane koji zagovarate legalizaciju treba na dugotrahnu robiju koliko samo mladih života uništavate tom odvratnom marihuanom

torksprije 23 min.
Posjetitelj marš stoko sve as treba prebit

torksprije 21 min.
Posjetitelj ne ti si stoka ja uživam takvu stoku kao šta si ti prebiti kad vas uhvatim sa travom

torksprije 19 min.
Posjetitelj_9540 marš komunjaro

torksprije 19 min.
udbaška partizanska

torksprije 14 min.
Posjetitelj_9540 ti si jedan od onih idiota šta nose crvene majce sa onim četnikom chegevarom

torksprije 12 min.
kakva legalizacija treba vas sve na robiju

torksprije 12 min.
trovači hrvatskog katoličkog društva

torksprije 11 min.
Posjetitelj_9540 u nizozemskoj i pedofili imaju svoju stranku to je sotonska zemlja

torksprije 11 min.
i preko 70% ljudi tamo su narkomani

torksprije 9 min.
bog će kazniti nizozemsku kao šta je i sodomu i gomoru

torksprije 8 min.
nizozemska je zemlja puna p ede ra pedofila kurvi i narkomana

torksprije 7 min.
svi ovisnici o drogama i zaraženi sifilisom i sidom
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Šta se ložite... kasnimo za europom 10-20god.
Nisam nostrodamus ali znam da cemo doživit bolje vrijeme.
Sve zemlje oko nas koje su daleko razvijenije pa cak i šupci poput janeza su shvatili ili su na dobrom putu.
kAda rikne generacija priglupih , neinformiranih i zatucanih ljudi(glasača i političara) nesto ce se pocet mjenjat i na ovim prostorima ...Samo treba vremena , kasnimo sa svime za zapadom pa i sa opcim shvacanjem marihuane . Kod nas se sve baca u isti koš ,a mene osobno samo to smeta .
Kosorici i ekipi je isto nosio ja 3 g Žužija ili 3 g vutre ...isto me čeka .. a to je jedino sto bi ja mjenjo !!!
KLASIFIKCIJA droga !
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ne kasnimo mi za nikim, trava nije smila bit ilegalna na prvom mjestu.

ovo ej obični efekt majmuna koji sluzi darwinovoj teoriji evolucije.

stavite 3 majmuna u kavez i objesite hranu i stavite nekoliko kutiju na koju se treba popet da bi uzeli hranu.
cim jedan majmun krene da ce se popet druga dva majmuna bivaju polivena vrucom vodom.
tako kad svi majmuni se pokusaju popet nakon par pokusaja ova dva majmuna nedaju trecem da se popne.
sada, izvadite jednog majmuna i stavite novog u kavez.
taj novi nezna nista i ide po hranu, taman krene prema kutijama i ova dva ga uhvate i istucu i nedaju da se popne na prvu kutiju jer znaju da ce ih polit vrucom vodom.
sada izvadite drugog majmuna starog i dodate novog.
ista stvar se dogadja. ova dva druga (stari i noviji) ce istuci najnovijeg kad se pokusa popet.
izvadite zadnjog najstarijeg i dodate novog.
i opet majmuni nece dopustit jedan drugome da se popnu, bez da uopce znaju da vruca voda postoji i da ce ih politi.
mozete raditi sa koliko god generacija ovo i nitko se nece popeti do hrane.

isti primjer sa i sa nasom politikom.
 
30.10.2008
8
9
0
35
istina..a kushonja, ne daj bože da budemo u europskoj uniji i da nastavimo slijepo pratit ''napredni'' zapad..neka se nama janez i ostali smiju..SMIJE SE HRČAK HRČKU.
a draga zastupnice kosor, ne morate se brinit, neće sve droge zajedno 'adezeu oduzet prvenstvo u broju žrtava.
we all live in RŽHDZ-republika žrtava hadezea.
 
22.04.2009
34
3
0
35
zorg555 je napisao(la):
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/26572/50-000-ljudi-svakodnevno-manipulira-drogama.html

komentari :
torksprije 37 min.
i onda budale kažu da je marihuana bezopasna od predoziranja marihuanom godišnje umre 50 000 ljudi u SAD-u


torks prije 34 min.
bob marley i tupac su najpoznatiji ljudi koji su umrli od predoziranja marihuanom

torks prije 34 min.
Sumnja se i da je Michael Jackson umro od predoziranja takozvanom medicinskom marihuanom

torks prije 33 min.
marihuana je gora od heroina

torksprije 33 min.
tu biljku bi trebalo istrijebiti da više ne postoji



torksprije 29 min.
marihuanu treba izbrisati sa lica zemlje


torksprije 28 min.
Posjetitelj_9540 marš stoko narkomanska

torks prije 25 min.
sve vas narkomane koji zagovarate legalizaciju treba na dugotrahnu robiju koliko samo mladih života uništavate tom odvratnom marihuanom

torksprije 23 min.
Posjetitelj marš stoko sve as treba prebit

torksprije 21 min.
Posjetitelj ne ti si stoka ja uživam takvu stoku kao šta si ti prebiti kad vas uhvatim sa travom

torksprije 19 min.
Posjetitelj_9540 marš komunjaro

torksprije 19 min.
udbaška partizanska

torksprije 14 min.
Posjetitelj_9540 ti si jedan od onih idiota šta nose crvene majce sa onim četnikom chegevarom

torksprije 12 min.
kakva legalizacija treba vas sve na robiju

torksprije 12 min.
trovači hrvatskog katoličkog društva

torksprije 11 min.
Posjetitelj_9540 u nizozemskoj i pedofili imaju svoju stranku to je sotonska zemlja

torksprije 11 min.
i preko 70% ljudi tamo su narkomani

torksprije 9 min.
bog će kazniti nizozemsku kao šta je i sodomu i gomoru

torksprije 8 min.
nizozemska je zemlja puna p ede ra pedofila kurvi i narkomana

torksprije 7 min.
svi ovisnici o drogama i zaraženi sifilisom i sidom

haha ovo je presmesno, mislim da je to neki bot il nes
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
svi mi znamo kakvi su to degenerici
a najgore je to sto su neobrazovani
a i zbog takvih ljudi je bilo sranja u celoj jugi a i sire kreteni eto sta al sam besan lol.
 
22.06.2009
2
0
0
33
mogli bi ovi u saboru malo promislit dal da legalizuju marihuanu il ne.....po mom bi se to legaliziralo, jer isto ti je imas li laku ili tesku drogu, svakoko ces u zator ako te ulove, a onda ovi narkomani radje uzmu teske droge zbog toga sto imaju bolje efekte, ako kuzite sta mislim rec... legalizacijom marihuane bi se smanjila ovisnost o teskim drogama, manje bi se koristile teske droge,.... po mome misljenju svatko bi valjda(sigurno) radje uzeo joint negoli neko sinteticko sranje, a pogotovo kad bi znao da nemoze najebat,...
 
26.06.2009
6
0
0
41
sto se nase vlade tice bolje je da idemo u oruzane pljacke, silujemo djevojke, nanosimo teske fizicke ozljede nego da zapalimo joint tako da......


Ma ukratko nek si cijeli HDZ na celu sa lopovima puca u glavu kolko mi se gade i povraca od njih, a ona vjestica jadranka kosor nju bi zapalio na lomaci.