Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
zorg555 je napisao(la):
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/36349/Hrvatska-priprema-kriminalizaciju-dopinga.html

pogledajte šta su stavili pod kanabinoide iznaenadnu smrt i infarkt.
:sick:

GetImage.aspx

ja sam se par puta iznenadno ubio od vutre:icon_lol:
 
11.09.2009
5
0
0
46
ja sam nesto probala al to nazalost nije bas islo po planu.....doslo je i seme postom sve ok jos mi firma poslala tri komada od druge vrste za probu. taman kad je sve pocelo da se odvija po planu odjedanput kas su bilje vec pocele bogato da se razvijaju od neceg kako da su bile bolesne sve su preminule u istom danu,,,,,neverovatno....al posto na srecu moju ovde kod nas(W,Ö)mogu da se kupe vec gotove biljke u razlicitim fazama ,male ,velike,zvetaju.... itd,resila sam da ipak neodustanem od mog plana.....i tko videce se sta ce biti,al jos jednom kazem hvala bogu da ovde mogu da se kupe i vec gotove za one koji nemaju puno srece u uzgoju!!!!!!!!!!
 

AFGHAN

Aktivan Član
08.04.2009
59
2
0
35
užasno puno trave, moga je s time opskrbiti mene i još 3 moja prijatelja za par dana pušenja


mislim da mu gine najmanje doživotna

XD
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Odlicno zvuci ali citam u jutarnbjem i net.hr komentare koje ljudi pisu ispod...to su takvi moroni.Ovaj pise kak se ne treba ljude gurati u zatvor zbog grama trave a ovaj ispod nadodaje kako su kazne premale...pa mislim koji idioti.
Znaci ja za primjera,koji sam apsolvent,i koji zdimim tu i tamo za relaksaciju,trebam dobiti 3 godine zatvora i sjediti u celiji zajedno sa nekim tko je polomio je zatukao susjeda sa lopatom i slicno.ma uzas...

ovaj zakoj je u potpunosti opravdan,i ja se slazem,nije isto heroin i trava, ali trebamo promjenu ....