Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
Isusa ti, sad vlada neka Gegomanija, trava se odsad predaje na murju, *****u, gdje sam ja kad se vutra dijeli, ovako jedva za mič saberem pare!!!
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
"Jedan od glavnih razloga nagle popularizacije marihuane su međunarodne debate o tome treba li dekriminalizirati lake droge (Češka će to učiniti od 1. siječnja), ali i sve češće korištenje marihuane u medicinske svrhe."
LOOOL koje glupo objašnjenje boli mlade ona stvar za međunarodne debate.
 
02.06.2009
32
0
0
32
cudna mi je bila prohibicija alkohola u sad-u proslog stoljeca, no i ona je prosla. vlada je vidjela da gangsteri postaju premocni. ja brijem da danas tolko te korupcije ima da vlada sve zna i samo zeli dio pite.^^
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.188
188
Brooklyn NY
I kako dalje i kako i kako i kako????

***** joj sve glupača jedna maloumna, pa kako ona može bit netko važan u državi, po razvijenosti mozga je ravna babi sa place što zelje prodaje pa na prste zbraja 20 kuna..... kuja jedna.... da bar kad uđemo u EU da nam EU naloži da moramo dekriminalizirat (jer polako po europi ta groznica ide) e onda ni ona neće znat što je napravila..... Ali, do onda, SDP će bit na vlasti jer ako narod opet izabere ove idiote onda smo stvarno glupi, pa vidimo sve svojim očima što nam rade, krizni porezi, božičnice, otkazi, prodaja naših firmi, korumpiranost u samom vrhu vlade, sanader...... Jednostavno je vrijeme da se HDZ pokopa i da dođe novo doba Milanovića i legende Lučina...

Kuja glupa