Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Da, ali su samo to radili. Nije bilo ni zutog ni bijelog, ni sarenog...
Naravno da su radili zbog para, to im je posao. Takav su posao izabrali, pun rizika.
Nisu uradili nista lose, osim sto su isli protiv zakona. Ako pusis travu i slazes se da nije stetna znaci da nemas nista protiv fino uzgojene trave koju mozes da kupis. Totalno je druga stvar sto zakon to ne podrzava.
Tako i ovi likovi sa Balkana koji bi da uzgajaju zbog prodaje. Zasto da ne? Bilo bi mnogo vise dobre trave na ulici, vise se ne bi svercovalo toliko iz Albanije dok ostali koji uzgajaju/prodaju losu travu bez ikakvog znanja o uzgajanju bi izgubili musterije, pa bi i oni poceli da vode racuna o uzgoju.
Nema niceg lose u uzgoju za prodaju. Naravno, u pocetku se ta trava prodaje skupo i dobijes 2 bud-a za 10 evra, ali ce vremenom sve doci na svoje. Kako drugacije povecati standard trave, ne pusiti smece, ne kupovati smece itd. ako se ti ljudi koji nam prodaju smece ne edukuju? :)
Ko zeli da se bavi uzgojem i prodajom dok je ona ilegalna, snosi odredjeni rizik. Taj rizik se pakuje u cijenu. Ljudi koji to rade kod nas su obicno likovi bez po'mozga, a ovi ostali sto su dosli i pitali za pomoc dobili su shut kartu od vas. To je na neki nacin u redu, jer se sajt ne bavi komercijalnim uzgojem, ali opet... :)
Samo nemojte tripovati da je komercijalni uzgoj losa stvar, to sto ne smijemo pomagati takvim likovima je samo da nam murija ne bi sjebala sajt i organizaciju.

Znaci, njih treba zaliti jer su htjeli da uzgoje bolju travu nego i jednu drugu na trzistu i da je plasiraju. Radili su to zbog novca, ali kako treba. Zalim sto su ih sjebali.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Potpuno se slazem Chmaka..

Nije mi jasno kako se ljudi tu s jedne strane zalazu i bore za dekriminalizaciju/legalizaciju, a s druge ih svaka komercijalna i trgovinska akcija canabisom uzrujava i biva osudjena od strane istih.

Ako nam je krajnji cilj legalizacija zapamtite da nitko od nas ne gleda krivo ni mesara, stocara, ratara, svinjara ni pekara, a nitko od njih vam proizvod nece dati besplatno. Moramo skinuti stigmu sa cannagrowera prvo u svojim glavama da bi mogli u ostalima oko nas.
Svatko tko uzgaja/prodaje ISKLJUCIVO canabis, a ne sinteticke droge ima moje postovanje i nevidim nista lose u tome makar bilo radi profita.. posao kao i svaki drugi..
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
U Europi se manje 'puši', a više 'šmrče'

U Europi su postignuti dobri rezultati u borbi protiv kanabisa, čija se konzumacija smanjuje. No, sve je više onih koji se odaju kokainu, kao i smrtnih slučajeva povezanih s 'bijelim'.

:icon_arrow: ČLANAK
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Kako ljudi ne razmišljaju, kako su egoistični i pohlepni, iskrivljeni, izmanipulirani, ovo su oni:

6ycoc61.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=9KVTfcAyYGg
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
2 godine zatvora zbog 2 stabljike? wtf????? :thumbsdown:
ma ovo je zbilja previše, van svake pameti. jebeš ovo, treba izać na ulicu i borit se za svoja prava
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Koji smo mi kriminalci, jaoo, stid me je, evo idem se sad predati policiji, peče me savjest, nemogu više