Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
to je uvijek zanimljiva ideja i koncept ali treba skupit 10.000 ljudi koji ce zapalit pljugu na trgu, neki ce sigurno biti uhapseni i ne moze se sa sigurnoscu utvrdit uspjesnost te akcije, pa tako ni to hoce li ti koji su bili uhapseni bit pusteni kasnije jer mnogi ljudi koji konzumiraju imaju posao i ne znam koliko njih bi ulazilo u rizik da ga zbog toga izgube... zeznuta je situacija ali je u svakom slucaju jako zanimljiva ideja :pat:
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
A npr. da se skupi masa ljudi i svi motaju i dime đokseve ali od cistog duhana, pa onda neka provjeravaju jel itko od mase ima joint s vutrom :icon_lol:

Ali naravno sve se dogovori da nitko ne donosi niti gram na takav skup.
A to se moze i napraviti ako se organizira kakav prosvjed ili mars.

I ako te uhite ili privedu sa duhanom to je cini mi se cista diskriminacija na osnovu izgleda.
Sta nekog briga kako ja motam duhan, u obliku cigare ili kao trubu
:sun2:
 
17.05.2010
40
3
0
33
da, dobra ideja, treba to napravit kao neki 'fejk 4:20' , ono, svi se sastanu, i u 4:20 počnu palit smotane cigarete, policija zabije da su đokse, i na kraju ništa x)
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
i da svi po džepovima imaju paketice s naljepnicom na kojoj pise " Trava " i unutra pokosenu travu xD

al bi se to trebalo bolje razradit tako da nam se ne odbije u glavu i ispadne glupo nego da nosi neku poruku... da ne ispadne kao da se organizirala skupina stonera samo iz razloga da zajebu policiju ( iako bi i to bilo zanimljivo :sun2: )
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
" Protiv 19-godišnjaka će policija podnijeti kaznenu prijavu Općinskom državnom odvjetništvu za mladež u Čakovcu "
e ovo mi uopšte nije nista jasno, zasto kaznenu prijvu? zar kod nas nisu izmjenili zakon i po mojem miljenju bi trebala bit prekšajna prijava
sve otislo kvragu i nas zakon u RH, nisu normalni
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
He-Man je napisao(la):
I ako te uhite ili privedu sa duhanom to je cini mi se cista diskriminacija na osnovu izgleda.

:sun2:
I onda svi uhićeni podnesu tužbu protiv MUP-a :icon_mrgreen:
To bi onda diglo prašinu i prodrmalo neke debele guzice na vlasti.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Svetilist je napisao(la):
" Protiv 19-godišnjaka će policija podnijeti kaznenu prijavu Općinskom državnom odvjetništvu za mladež u Čakovcu "
e ovo mi uopšte nije nista jasno, zasto kaznenu prijvu? zar kod nas nisu izmjenili zakon i po mojem miljenju bi trebala bit prekšajna prijava
sve otislo kvragu i nas zakon u RH, nisu normalni
Ne, nego sada policija automatski podnosi samo kaznenu prijavu, onda ako je drzavno odvjetnistvo odbaci onda podnose prekrsajnu.
Jer po onom naputku iz EU nije dopusteno za istu stvar donjeti dvije presude, tako da sada ide prvo kaznena.
 
18.02.2008
29
0
0
36
Neki car ovih dana u Varšavskoj :smoke18:
varsavska18_274073S0.jpg
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
He-man hvala na odgovoru :)
malo me to sve zbunjuje i vise mi nije nista jasno s tim zakonom al jbga moracu otici u narodne novine i kompletno si kupiti sve o zakonu:)

a ovaj lik na slisi s kubom je car ebte, tako bi svi mi trebali malo drzavu uzdrmati pa makar da je dekriminilaziraju
hvala:)
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Majka autističnod dječaka:Marihuana je mom sinu spasila život

LOS ANGELES - Kao i svaka dobra mama, Amerikanka Mieko Hester Perez svaki drugi-treći dan ispeče svome sinu kolače. Čokoladni kolačići znani kao “brownies” na njezinog 11-godišnjeg Joeya djeluju poput čarolije. Par jaja, brašno, kakao, šećer, maslac i da čarolija bude potpuna - prstohvat marihuane! Da, Joey je jedan je od najmlađih uživatelja marihuane u Kaliforniji, a možda i u svijetu. On je sretan, mama oduševljena.

Više informacija na:http://www.jutarnji.hr/marihuana-je-mom-sinu-spasila-zivot/666375/
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
al pazi ti to - LABARATORIJ! tocno kao da ciljaju da bude sto negativnije moguce -.- ko da su imali industrijsku proizvodnju neke sinteticke droge -.-