Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
biljke mi izgledaju prazno fali pravih hedova:) ali ipak svaka čast što se uopće usudio to napraviti. ali je murja napunila džepove negdje!? istraživaju kome bi on to mogao prodati (hahahahaha) neka prebroji članove foruma i taj broj pomnoži sa 3...
frajer je Dexter i samo je radio svoj posao.,..
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
euforija je napisao(la):
http://dnevnik.hr/vijesti/crna-kron...atoriju-pronadzeno-486-sadnica-marihuane.html

Zagrebačka policija otkrila je ilegalni laboratorij marihuane u kojem je pronašla 486 sadnica konoplje i vreću s četiri kilograma sirovog lišća konoplje.

Ok ovo je stvarno previše!
Ajde da iz ljubavi posadi biljčicu 2-3, ali 486 baš nije blizu! On krade pare na tome, i to masne!

Ali čekalo ga je to ovak i onak,
znate kak su ga pronašli ?

Vidjeli su da netko doma ima 5000kn (700€) mjesečno SAMO STRUJE! Ali gdje to odlazi?
svi se pitaju, čovjek ima koliko sam pročitao kuću u zg., znači prepostavljam da nema pilanu koja troši toliko struje!
Sumnjiv je bio, i eto ga na!
A to ne radiš iz ljubavi, (kratko rečeno) JEBI SE!!!

(sve te komercijaliste treba naučiti pameti)
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Zeleni je napisao(la):
biljke mi izgledaju prazno fali pravih hedova:) ali ipak svaka čast što se uopće usudio to napraviti. ali je murja napunila džepove negdje!? istraživaju kome bi on to mogao prodati (hahahahaha) neka prebroji članove foruma i taj broj pomnoži sa 3...
frajer je Dexter i samo je radio svoj posao.,..

Ne sviđa mi se previše tvoj način razmišljanja
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
čovjek je pretjero pa mi je smiješno. samo sam sarkastičan. glupo mi je to što oni nazivaju laboratorijem-to su dvije špajze sa puno HPS-ica. budimo realni-pa nije nikoga pokrao. ne kažem da je to dobro što je napravio ali šta sad, bolje to nego da je uletio u banku i upuco zaštitara. peace;)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
JoeDoe je napisao(la):
četri male posudice sa tek posijanim sjemenom vu, to vam je pravi rasadnik, odma u zatvor s njim prije nego uništi mlade živote
JoeDoe je napisao(la):
nemoš vjerovat, onak slikica, 4 male biljkice postorjene u vrstu sa brojem svaka ko u nekom američkom filmu kad ulove kriminalce. Treba to bilje odma na smaknuće bez suđenja heh, na električnu stolicu, tj. treba spojit žice na njih i pustit struju, zaslužuju smrtnu kaznu samim time što su se usudile rasti.
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
JoeDoe je napisao(la):

Ne bih volio biti u kozi tog covjeka treba to psihicki izdrzati :(
Ono imam 4 teglice u kojima jos nema nista, travice za skoro jedan joint a ono dosla policija po njega pa na sud, pogledi susjeda, obitelji kao da je ubio nekoga...... MA uzas kolko su ljudi odvratni.....
A di su tek oni koji ni nedospiju do novina ......
Sramota za hrvatski narod........

A kad zbrojite 2 i 2 citajuci tekstove na portalima, novinama
Clanci vezani uz marihuanu, jedina losa stvar koja se ustvari dogadja vezano uz marihuanu su hapsenja vecinom ljudi koji uzgajaju tu biljku i to je to ???
A onda imamo clanke vezane uz alkohol: pijan pregazio dijete, skrivio prometnu, ubio zenu, zaklao susjeda , prpucao djevojku pa sebe .... sa xx promila alkohola u krvi

Bas bih volio vidjet kako bi alkoholicari odrzavali ovakav prekrasan forum, sa obiljem strucnih savjeta, prekrasnih slika.....

I sta rec..... jednostavno nemam rijeci
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Iako je ova tema za postanje vjesti,moram komentirati...Droga?Kaznena prijava?Ja to zaista ne razumijem...Dokle više ovako...Iskreno se nadam da mene neće netko prokužit,jer imam trenutno jednu biljku i bio bih je_beno bijesan da me za to hapse...J_ebo bi im sve po spisku,od murjaka do sudca,pun mi je qrac tih sr_anja.Nema ono,žao mi je neću nikad više,kajem se i te gluposti!!! F U ALL!!!Opet ću zasadit,ne možete mi ništa!!!Kome su ovi ljudi nešto loše napravili?Kladim se da ni dosje nemaju.Sigurno su čisti ko suza,jer inače odmah navedu:"policiji je od prije poznat po tome i tome,bla,bla,bla..."
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Teroriziraju skupine ljudi koji se bave tom djelatnoscu, tim hobijem, iz razloga jer ne razumiju, nisu kvalitetno osvjesteni o biljci i cak imaju negativan stav prema osvjestavanju i obrazovanju o utjecaju i osobinama biljke...i to je stav drzavnog vodstva i njenih organa vlasti.
Kad se sve zbroji i oduzme, nismo nista drugo no manjina pod nacistickim vodstvom ( slikovito receno )