Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Meni je najjače kad u članku pročitam nešto tipa: "... uz opremu za uzgoj pronađeno je lišče marihuane spremno za konzumaciju..." očito nema spasa dok ta sjebana gestapovska neinformirana generacija ne odapne, al mi se čini da če nam prije odapet država:icon_lol:
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
upravo to. način koji to oni prihvačaju mi je totalno nevjerovatan a znam i sam da je to nepromjevivo. kad čitam ujutro u novinama na kavi sa prijateljima, suze mi idu od muke i grlu me steže.
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
aost100 je napisao(la):
upravo to. Način koji to oni prihvačaju mi je totalno nevjerovatan a znam i sam da je to nepromjevivo. Kad čitam ujutro u novinama na kavi sa prijateljima, suze mi idu od muke i grlu me steže.


hahahah...kak si to izjavio ko Majka Tereza:eek:hno:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Policija je na prostoru za uzgoj veličine 20 kvadrata pronašla više transformatora, uređaje za proizvodnju vlage, razvodne kutije, sušilice, termostate, prskalice, grijalice, 26 sjenila, aluminijske filtere, digitalne uređaje za očitavanje temperature i razine vlage, 45 osram-lampi i svu ostalu opremu koja je potrebna za uzgoj marihuane u zatvorenom prostoru.

Jbg, to stvarno je lab... XD