Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Činjenica je da sam poznavao nekoliko ljudi koji su umrli od alkohola,
ali za maruhuanu to još nisam čuo? (jel neko umro od vutre?)
 
27.10.2010
17
0
0
31
Ja ne znam ni za jednog ko je umro od vutre. Ali ljudi obično to sve strpaju u jednu kategoriju (dekadencija, nema šta, drugačiji je od ostalih, nije normalan itd.) tako da i ako umre od heroina, rećiće "Pa svejedno, to je droga." ili "Pa verovatno je počeo sa vutrom." -.-
A alkoholizam je još gori, jer ga predstavljaju kao nešto sasvim uobičajeno (ne pričam o Rusima i votki pred doručak, ručak itd.), pogledajte samo koliko klinci već od... Lupam kraj osnovne škole... Već misle da je to nešto mnogo kul da se ubiješ od alkohola. Meni se jednom desilo da se "predoziram" vodkom, imala sam pravi osećaj da ću da umrem, onako, ništa ne boli, a ne možeš da se pomeriš. Baš i nije mnogo zanimljivo.
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Moglo se i ocekivati, vecina growera koji prodaju travu MM "apotekama" je protiv legalizacije jer im rusi posao.
A naravno tu su i obicni dileri i mafija i politika i sve ostalo. Ali i 47% je veoma dobar rezultat
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Barem se razmislja i djelomicno su aktualne takve teme sad po novinama ( bile, nadajmo se da ce biti i dalje ), pa ce i vise ljudi pocet razmisljat i "ako bog da" se obrazovat o predmetu rasprave.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
katastrofa! Nadam se da ju nace strpat u zatvor nego da ce proc kao ona PTSP-ovac. Pa neka ona bude druga kojoj ce ovaj lijek biti dostupan iz vrta!!
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
SiD je napisao(la):
čitao sam ovo u novinama, nisam mogo vjerovat, da mogu tlačit tako stariju ekipu koja zbilja nema nikakve koristi od marihuane osim da si olakšaju bolove i svakodnevni stres!

a moj komentar na susjedovo drukanje : KAJ TE BOLI ***** KAJ ŽENA IMA U VRTU... JEL TVOJ VRT, malograđanski debili... ja sam frustriran.. bolje da uopće ne čitam novine !

E vidiš, to me jebeno zanima.

Kaj mora čovjeku biti u glavi da ide žensku tak sjebat!?
Nema logičnog razloga!

Jedino da su godinama u nekoj svađi onda kužim, ali ovo je strašno!
 
21.06.2010
17
0
0
39
ma već mi idu na k... ti političari. nemaju blage veze o čem trkeljaju tamo i samo hebu narod. da nisam nikad bio vidio na internetu o marihuani vjerojatno bi mu i ja vjerovao. a za ovog susjeda koji prijavljuje staricu nemam komentara.