Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.01.2011
17
0
0
32
zorg555 je napisao(la):
U Hrvatskoj 50.000 ljudi manipulira s drogama - tportal.hr /vijesti/

komentari :
torksprije 37 min.
i onda budale kažu da je marihuana bezopasna od predoziranja marihuanom godišnje umre 50 000 ljudi u SAD-u


torks prije 34 min.
bob marley i tupac su najpoznatiji ljudi koji su umrli od predoziranja marihuanom

torks prije 34 min.
Sumnja se i da je Michael Jackson umro od predoziranja takozvanom medicinskom marihuanom

torks prije 33 min.
marihuana je gora od heroina

torksprije 33 min.
tu biljku bi trebalo istrijebiti da više ne postoji



torksprije 29 min.
marihuanu treba izbrisati sa lica zemlje


torksprije 28 min.
Posjetitelj_9540 marš stoko narkomanska

torks prije 25 min.
sve vas narkomane koji zagovarate legalizaciju treba na dugotrahnu robiju koliko samo mladih života uništavate tom odvratnom marihuanom

torksprije 23 min.
Posjetitelj marš stoko sve as treba prebit

torksprije 21 min.
Posjetitelj ne ti si stoka ja uživam takvu stoku kao šta si ti prebiti kad vas uhvatim sa travom

torksprije 19 min.
Posjetitelj_9540 marš komunjaro

torksprije 19 min.
udbaška partizanska

torksprije 14 min.
Posjetitelj_9540 ti si jedan od onih idiota šta nose crvene majce sa onim četnikom chegevarom

torksprije 12 min.
kakva legalizacija treba vas sve na robiju

torksprije 12 min.
trovači hrvatskog katoličkog društva

torksprije 11 min.
Posjetitelj_9540 u nizozemskoj i pedofili imaju svoju stranku to je sotonska zemlja

torksprije 11 min.
i preko 70% ljudi tamo su narkomani

torksprije 9 min.
bog će kazniti nizozemsku kao šta je i sodomu i gomoru

torksprije 8 min.
nizozemska je zemlja puna p ede ra pedofila kurvi i narkomana

torksprije 7 min.
svi ovisnici o drogama i zaraženi sifilisom i sidom

vrhunac - ti si jedan od onih idiota šta nose crvene majce sa onim četnikom chegevarom

kakav coban moras biti da ovo napises ...
 
31.03.2011
9
0
0
55

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
nevjerojatno mi je kad god nekom nešto nadju obično u posjedu ima i nekakvu municiji ili popriličan arsenal oružja...ono čisto da upotpune sliku kriminalne djelatnosti ;-)
evo ja imam luk i par strijela...garant bi i to spomenuli...gamad
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
24sata:
"Zagrebačkoj su policiji u srijedu ujutro dojavili za provalu u stan. Nakon što je policijska ophodnja došla na navedenu adresu primijetili su da su vrata stana otvorena. Nakon toga su ušli u stan u namjeri da provjere je li provalnik još u stanu. Lupeža nije bilo. Vidjeli su isprevrtane stvari, a na ormaru šest teglica u kojima su bile stabljike u kojima je iskusno policijsko oko odmah prepoznalo marihuanu. Zatražili su sudske naloge, osigurali stan i stavili ga pod nadzor.*

Kada je ušao 24-godišnji mladić zaskočili su ga i priveli. Iznenadili su se shvativši da su priveli kolegu. On je priznao kako je povremeno konzumirao marihuanu. No kako mu je kupovina droge bila preskupa odlučio je sam proizvoditi "travu". Preko interneta je iz Nizozemske kupio sjemenje koje su mu isporučili na kućnu adresu. Stavio ih je u teglice i osigurao sustav navodnjavanja i odgovarajuću rasvjetu.

http://www.24sata.hr/crna-kronika-n...-koji-je-u-teglicama-uzgajao-marihuanu-235065