Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
D.B(27) iz okoline Novog Sada odredjen je pritvor zbog sumnje da je trgovao drogom.prilikom pretresa njegovog stana
policija je pronasla labaratoriju sa kompletnom opremom namenjenoj proizvodnji marihuane,oko 45gr sasusene marihuane,1,5gr hasisa i novac.
(izvor dnevni list 'Kurir')

to se zove eksponencijalni rast-sve je vise growera,al' je i sve vise uhapsenih....
pazite se ljudi..
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
A otac nevidi dalje od svog nosa. Umjesto da bude sretan za cerku sto joj je bolje i sto je ona sretnija, on ide sudit mami
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
sad bas htedoh okaciti tu vest xD

nego,

za mene je ovo jako nezahvalna tema....dakle,potpuno razumem majku,ali negde razumem i oca...
pitanje je kakve ce posledice ostaviti na njen mozak,to je cinjenica,jos uvek nije ni blizu formirane licnosti....
a opet,KAKO se izboriti sa opakom bolescu...
sta ja znam....
to je ono-od 2 zla izabrati manje.....licno bih uradio isto sto i majka,ali bi me pekla savest.jbm li ga.
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
Zasto bi te pekla savjest ako bi ti se dijete osjecalo dobro?

Mislis da bi trava ostavila nekakav otisak na njenu licnost? Sta mislis kakve psihicke posljedice izaziva leukemija, kemoterapija, radijacija i konstantno provodenje vremena kod doktora?
Mala je sama rekla da se osjeca cudno, ali dobro. Da moze spavat i ima teka.

I sigurno ce joj uvijek bit drago sto joj je bilo tako nego da je bila bez trave, koja ocito pomaze
btw. sestra moje cure je imala leukemiju, gotova je sa time, al svejedno svakih par mjeseci mora ic na punkciju i to joj je najgore i nesto sto najvise mrzi.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
nox1cous je napisao(la):
Zasto bi te pekla savjest ako bi ti se dijete osjecalo dobro?

Mislis da bi trava ostavila nekakav otisak na njenu licnost? Sta mislis kakve psihicke posljedice izaziva leukemija, kemoterapija, radijacija i konstantno provodenje vremena kod doktora?
Mala je sama rekla da se osjeca cudno, ali dobro. Da moze spavat i ima teka.

I sigurno ce joj uvijek bit drago sto joj je bilo tako nego da je bila bez trave, koja ocito pomaze
btw. sestra moje cure je imala leukemiju, gotova je sa time, al svejedno svakih par mjeseci mora ic na punkciju i to joj je najgore i nesto sto najvise mrzi.
lumbalna punkcija? Nešto na što više nikad u životu neću ići:violent018:
Dao bi ulje odmah svom djetetu, ukoliko se, ne daj bože, takvo nešto javi....
Bez grižnje savjesti...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
zato i kazem,reagovao bih kao majka.a dal' ce trava ostaviti dubokog traga na njenu psihu,mislim da to niko sa sigurnoscu ne moze reci...svakako joj je bolje
nego da se aka sa kontrolama/zracenjem i ostalo,ali,kazem,grozno je da si stavljen pred takav izbor..nije trava toliko bezopasna-koliko je ta devojcica mala,
al neka,pusti-dok joj je dobro-dobro je