Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Preko 60% Kanađana zeli dekriminiliziranu žižu, preko 50% Amerikanaca također

I to su ankete prije ovih buđenja medija. Red je bio odavno jer budimo realni... Trava je jos uvijek illegalna jer "bijelkinje nakon konzumacije zele opciti sa crnom
nizom rasom". To je vjerovali ili ne bilo opravdanje tog vremena i od tada do danas bolji razlog nisu nasli, a pokusali su vise puta dokazati bilo kakvo opravdanje.

Ako sam realan... mislim da su i predugo uspijevali i nepravedno zatvarali ljude samo da bi stvarali od njih moderne robove.

Kriticna masa je postignuta i vjerujem da ce i druge drzave uskoro pratiti (nazalost mi na balkanu cemo biti medu zadnjima ali sto je tu je)

Zanimljiva je i cinjenica kako su najveci govornici i lobisti protiv dekriminalizacije/legalizacije upravo imucni vlasnici pivovara i tvornica cigara....
al se brinu za nase dobro pa to je strasno
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Hehe,citam juce-saobracajna policija zaustavila kombi Subotickih registarskih oznaka,rutinska kotrola-i nadju 40kg marihuane.
Mora da je bilo
'aj zaustavimo ovog,bre smrzo' se..mozda nam da neke pare,pa popijemo nesto'
ali potpisujem.
i sad su 'heroji'.
a neki diler negde lupa glavom u zid.
ahaha
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
loop je napisao(la):
Hehe,citam juce-saobracajna policija zaustavila kombi Subotickih registarskih oznaka,rutinska kotrola-i nadju 40kg marihuane.
Mora da je bilo
'aj zaustavimo ovog,bre smrzo' se..mozda nam da neke pare,pa popijemo nesto'
ali potpisujem.
i sad su 'heroji'.
a neki diler negde lupa glavom u zid.
ahaha

Prije da je bilo: "cinkalo vas je brate a sad vadite tu ganđu drogaši jedni!"
 

maverick

Aktivan Član
03.01.2011
340
578
93
jao ovo smece od novina

"Skunk je derivat marihuane koji obično nastaje uzgojem u zatvorenim prostorijama uz umjetnu rasvjetu te brojne kemijske supstance kojima se šprica, a za razliku od "obične" marihuane sadrži preko 15 posto psihoaktivne tvari THC-a. "
"...
budući da oko 80 posto marihuane u Nizozemskoj sadrži više od 15, pa čak i oko 39 posto THC-a."

Novinar je derivat žutog tiska i zakazanog obrazovanja. Koje razbacivanje brojkama, s ove od 39% se trihomi ko gljive beru valjda.
Barem ovaj u drugom članku dobro veli da se rum nepije iz krigle za pivo...