Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.12.2012
2
0
1
29
[h=1]Nizozemski coffee shoppovi bi mogli izbaciti skunk iz ponude!!![/h]http://www.24sata.hr/zdravlje/nizozemski-coffee-shoppovi-bi-mogli-izbaciti-skunk-iz-ponude-290539
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
eeeee,Cas.....
cuo sam ja i za pricu da su svojevremeno u '57ici'(ako se neko seca tih cigara) nasli neki procenat THC,naravno cisto sumnjam,
ali mi super sto je '57' u pitanju-najomiljenija 'zidarska' pljuga,ako se secate,meko pakovanje,jedna cigara okrenuta 'naglavacke' da ne hvatas prljavim,radnickim rukama za filter kad izvlacis lol....
aj,sva sreca pa ne pusim pljuge....u '57' se covek mogao i zaljubiti xD
 

dinosaur

Aktivan Član
14.02.2011
422
66
28
44
loop je napisao(la):
eeeee,Cas.....
cuo sam ja i za pricu da su svojevremeno u '57ici'(ako se neko seca tih cigara) nasli neki procenat THC,naravno cisto sumnjam,
ali mi super sto je '57' u pitanju-najomiljenija 'zidarska' pljuga,ako se secate,meko pakovanje,jedna cigara okrenuta 'naglavacke' da ne hvatas prljavim,radnickim rukama za filter kad izvlacis lol....
aj,sva sreca pa ne pusim pljuge....u '57' se covek mogao i zaljubiti xD

Ja sam ih pušio do pre dva mjeseca, dok političari nisu odrešili kaiš, pa sam prešao na domaći i motaj. Ušteda 70% mjesečno.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
He-Man je napisao(la):

MULTIPLA SKLEROZA
U medijima se povremeno javljaju ispovijesti ljudi koji tvrde da im je uživanje marihuane pomoglo kod ove teške neurodegenerativne - autoimune bolesti. Kod MS-a, laički rečeno, prenošenje impulsa kroz neurone je poremećeno, pa naredbe iz mozga dolaze sa zakašnjenjem ili uopće ne dolaze do mišića, pa se javljaju ukočenost, teško hodanje, oduzetost... Nekoliko studija je pokazalo da pojedini sastojci marihuane mogu ublažiti grčeve i drhtanje, ali druge studije opovrgavaju te nalaze. Zanimljivo, pojedini bolesnici tvrde da im je marihuana promijenila život nabolje i ne bi je se odrekli jer je spriječila mišićne grčeve, drhtanje...


u potpunosti ih podržavam:dada
pogotovo savjetujem Jack Herer
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Najjače su navedena neželjena dejstva... neka svako otvori kutiju bilo kog leka i naići će na mnogo duži spisak neželjenih dejstava i kontraindikacija...a joj kako su ljudi slepi!