Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Toliko o novinarstvu... Oni bi trebali da Istraze svaku vest i da je sto detaljnije i vernije prenesu javnosti... Ali ovakve reportaze ocigledno ne pisu novinari nego sekretarice koje kucaju sta im se kaze... A sto se tice komentara u tom clanku... toliko ljudi zna o cemu se radi i govore im, ali oni i dalje teraju svoje i j**e lud zbunjenog. Novinari zavrse skolu i nemaju posao a neci rodjak kuca ove gluposti i dobija platu umesto njih.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Muriz

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.251
10.203
358
Pred dva mjeseca u Delnicama podnesen je Optužni prijedlog zbog izražavanja javnog mišljenja o konoplji na FB. Optužuje se ime i prezime, iz te i te ulice, da je putem osobnog računala neizravno promicao drogu marihuanu, te njenu iziradu, posjedovanje i promet na način da je pod korisničkim imenom...
Faksimil O. P. se nalazi na FB od Hrvatske zelene zajednice, i nikako ih ne reklamiram, nego ono..pročitala sam na temi Stranka haššara

Jak0, jako zabrinjavajuće i neugodno i za sve nas...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dite_splita

SkyHighatrist

Aktivan Član
18.10.2012
101
147
43
54
Bgd
- Marihauna je bila namijenjena makarskom i dubrovačko-neretvanskom području i izalskom na crno tržište ona bi dosegla vrijednost dva puta više od svoje vrijednosti", rečeno je na tiskovnoj konferenciji.
ovog opojnog sredstva koje je toliko opilo novinare na tiskovnoj konferenciji da su mnogi rekli da udara kao sam đavao
Kakav bulls*it od teksta :lol: