Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
http://www.vecernji.hr/hrvatska/mje...-kanabisa-stajat-ce-najvise-1500-kuna-1056480

Opet na štetu bolesnih po obićaju.I bogme dobro naše povjerenstvo izvjećalo 8 mj. najgori oblik dakako po bolesne, a puno bolji za državu kako bi napunila kasu.
Mi smo jednostavno nesposobni izabrati od inih modela drugih država oko nas i uvijek tjeramo po svom kao "najboli i najpametniji" a ispadnemo kao u filmu "glup i gluplji":cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Ja stvarno neznam jel tako teško novinarima provjeriti šta baljezgaju:
"Mjesečna doza smole ili ulja od kanabisa, prema nekim navodima, na crnom tržištu stoji između 15.000 i 20.000 kuna."
Za tu lovu dobiješ oko 50ml ulja, šta je skoro doza koju Rick preporuča uzeti u 90 dnevnoj kuri...
Ako će oni davati tolike količine visokokvalitetnog ulja za deset puta manju lovu, ja presretan :D

P.S. I ja bih da se može legalno sadit :)
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.640
1.058
Jugoistočno odavde
Hm...kaže "slovenskih" tablica. Znam da Slovenci imaju slovenačke tablice...a za ove slovenske nisam znao...može biti da je na snazi opet bratstvo i jedinstvo... i još da se se zapeva Hej Sloveni... uz toliko vutre, 'de bi nam bio kraj! :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vager

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
"Policija je pretresom privatne kuće osumnjičenog D.N. (1984) u potkrovlju pronašla laboratoriju u kojoj je nađeno 67 stabljika marihuane težine oko 22 kilograma, 11 kilograma obranog lišća kanabisa, devet kilograma samlevene marihane, više od 10 kilograma osušene, više od 13 kilograma stabljika i lišća kanabisa i jedna kesica od 20 grama marihane."

Joj mene, laboratoriju ??? Nisam znao da se mjesta gdje biljke rast zovu laboratorije?? Znači, ja sam znanstvenik :)
A ovo vaganje i brojanje, wtf ??????? Ako već love, šta se sramote sa ovakvim brojanjem, kaži samo pao sa xy kila trave i to je to, mislim 67 bilaka teških 22kg, kakve to veze ima....
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Stvar je u to me da oni to sve stavljaju na vagu, broji se i lisce i grane i sve zivo. A ti poslje dokazuj da bi od toga svega iskoristio desetak posto. :)