Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
kakav lol. Jebote, pa čovjek je uzgajao za osobnu upotrebu! jebote sve ima, literaturu za uzgoj, pvc vrećice, mlin za kavu, ma što ti srce poželi!!
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=8&ID_VIJESTI=87661

e da mi je znati koji nick je to
a uvijek porucujemo ljudima preko foruma
NEMOJTE PRETJERIVATI!!!!

jedna lampa vam je dosta da ne morate kupovati
od jebenih komercijalista koji su nabili cijenu 100 kuna ili 12 eura ko
u amsterdamu s tim da u damu kupis najbolji hibrid ,najbolje uzgojen
oni ti ovdje prodaju ******* iz improviziranog boksa sa litrom gnojiva
po biljci.
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Ne znam tačno da li su neke novine ili sajt napisale (trudim se da saznam ko je napisao), ali veću izmišljotinu skorije nisam pročitao:

Ajs i Vikler zapali u krizu bez marihuane
Utorak - 04.03.2008

Obezbeđenje i policijska patrola oterali nepoznatu osobu koja se šunjala ispred kuće Velikog brata

Prošla su tek dva dana otkako su u kući Velikog Brata, a Ajs Nigrutin i Skaj Vikler već su počeli da zapadaju u krizu. Već prve večeri, a posebno u nedelju uveče, mogli ste čuti komentare „ziza, ziza“ i „zakri“ što su šatrovački izrazi za krizu koja nastaje usled nedostatka marihuane, to jest trave. Isto tako, gužvaju sve čega se dohvate, i ne mogu da se skrase na jednom mestu, konstantno ispoljavajući nervozu. Vikler je nekoliko puta čak otvoreno govorio i pisao o konzumiranju marihuane.
U autobiografiji koju je napisao za magazin „Fame“ kaže sledeće: „To je bilo doba hevi metala, a renesansa je počela kada sam otkrio marihuanu, normalno, u srednjoj školi...
Sada sam mogao da pijem do mile volje i pušim po dve kutije dnevno. Od marihuane i pića fasovao sam napade panike koji me svakodnevno dovode do granice ludila, ali kad nisam dosad prs’o, sumnjam da ću ikad. I to me čudi.“

Po svemu sudeći, sada je i njemu i njegovom kolegi i prijatelju Ajsu teško bez tog zadovoljstva u kući. U nedelju uveče, policijska patrola oterala je nepoznatu osobu koja se vrzmala oko kuće Velikog Brata u Košutnjaku. Zli jezici su odmah prokomentarisali da je to najverovatnije Timbe, treći član benda „Bed kopi“ („Bad Copy“) i Viklerov i Nigrutinov prijatelj koji je, navodno, pošao da im pomogne u nevolji, pokušavajući da preko visokog zida ubaci kesicu u dvorište kuće Velikog Brata. Nažalost, obezbeđenje je dobro, a zid suviše visok i opasan zašti
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Meni zvuči kao kokainska kriza, ali moguće da su se napušavali svaki dan pa im fali zbog čiste navike da duvaju.
 
27.02.2008
19
0
0
35
Od cigarete se nije tesko odviknuti zbog fizicke ovisnosti nego zbog psihicke, 70 % ljudi nakon prestanka pusenja se nakon nekog vremena se vracaju pusenja cigareta...
Vjeruj mi kad ti kazem psihicka ovisnost je u vecini slucajeva jaca od fizicke, govorim opcenito za sve stvari...
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
a ono, tipični novinski članak... takvi su maltene svi. al riječ "pizz" :mrtva_banana:

umro sam od smijeha :bananabang:
 

Ledo

Aktivan Član
12.11.2006
219
3
0
36
Neznam di ovo da napisem, al reko moram da vam kazem...
Danas je bila saborska rasprava u HR, gospodin Andrija Hebrang je odbijo neke amandmane... Pa je reko kaka su dosli o zabrani pusenja rekao da treba zabraniti jer cegarete vode prema jointu, a joint prema teskim drogama. Zatim je Damir Kain rekao kako prvo treba zabraniti pusenje u saborskoj gostioni koju je nazvao "krematorijem"
Onda se usto Sime Lucin i repliciro Hebrangu, ako cigareta vodi do jointa, onda u saboru 70% ljudi pusi travu...

PS to sam ovako ja iz glave sto sam uspio zapamtit....