Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.06.2009
2
0
0
33
..jbt. , Cakovec, Dragoslavec,..nedaleko od mene, a ja nisam znao za to...p.m., mogo sam to ja ljepo pobrat sve i miran bi bio iducih godinu dana...a ok, lik iz sela je takodje prije nekih godinu dana sa frendovima unajmio stan u Cakovcu, isto su nabavili svu opremu, vec im je izraslo i onda su pali...jebes takav zivot..
 
27.07.2009
15
0
0
43
Kad pomislim da treba da posetim drugare u Osijeku, nije mi bas svejedno, s obzirom na ta pojacana ovlascenja hrvatske policije odnedavno... :eek:hno:

Bio sam tako pre par godina u Iloku, sedeo na klupi na Tvrdjavi, odmarao se, pa mi pridje pajkan tek tako, kao da sam izuzetno sumnjiva osoba i trazi mi iskaznicu, a ja mu dadoh pasos, pa me je jos dodatno propitivao...

A kad sumiram iskustva iz Srbije, nasa policija je, cini mi se tolerantnija, nijednom me dosad za mojih 25 i kusur god. nisu legitimisali... A bio sam svuda po gradu i selu, u razna doba dana i noci, a oni te samo te pogledaju i prodju... :facesjump:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
kako se panduri i novinari vole
igrat brojkama tj. cenom i kilažom...!!
ovde 2kg 70.000.00kn aneki dan u "labosu"
u VŽ 2kg tek ubrane mokre punu liščobe
200.000.00kn !!!!????!!!
PA KO JE TU LUD MATOREEEE!?!?
se v semu nabijem na karu drukere i plave gice
jel ta igra bez ovih prvih nejde...
...slučajnost je ovde vrlo mala
 
30.10.2008
8
9
0
35
a dobro nije cili text u naslov nabio/la.. :)

bar je lijepog suvozača imao.. još je suvozač bio i vezan, šta bi oni. :costumed-smiley-027
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Pa pametni ljudi,samo opet mi nije jasno,ako neko nije agresivan dok pusi.A sta cemo mi svi jadnici na ovoj planeti sa alkoholom na kojem masa ljudi ubija masu ljudi?A Rimokatolickoj crkvi je bolje da zabije nos u svoje blato i pobrine se da svjet sazna koga je inkvizicija pobila sve u ime "Boga"naopako.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
djunga je napisao(la):
A Rimokatolickoj crkvi je bolje da zabije nos u svoje blato i pobrine se da svjet sazna koga je inkvizicija pobila sve u ime "Boga"naopako.

A tebi bi bilo bolje da zabiješ nos u znanstvenu literaturu pa da naučiš što inkvizicija, koliko je različitih vrsta inkvizicije postojalo i da vidiš da je sa inkvizicijom Rimokatolička Crkva imala najmanje veze i da je od svih mogućih inkvizicija najviše ljudi pobila ona koja je bila vođena od strane državne vlasti, a ne od strane RKC.

Mani se bedastih izjava. :eek:hno:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
djunga je napisao(la):
A Rimokatolickoj crkvi je bolje da zabije nos u svoje blato i pobrine se da svjet sazna koga je inkvizicija pobila sve u ime "Boga"naopako.

A tebi bi bilo bolje da zabiješ nos u znanstvenu literaturu pa da naučiš što je inkvizicija, koliko je različitih vrsta inkvizicije postojalo i da vidiš da je sa inkvizicijom Rimokatolička Crkva imala najmanje veze i da je od svih mogućih inkvizicija najviše ljudi pobila ona koja je bila vođena od strane državne vlasti, a ne od strane RKC.

Mani se bedastih izjava. :eek:hno:
 

djunga

Aktivan Član
23.07.2008
66
5
0
48
Nebi da se prepucavam ni sa tobom nisakim,ali raspitaj se tako kad si nacitan i pametan sta su radili u pocetku,sto ih se Martin Luter odrekao,rekao je da su ravni prostitutkama,ako ja lazem pa sta onda laze on i citav svijet o tome.Kao drugo pogledaj blagoslove pape prije ovog sadasnjeg sto su sve blagoslovili.Sto se inkvizicije tice i Spanci i Nizozemci su pobili masu ljudi uz blagoslove Rima.Citaj Citaj ima puno toga.Evo jedan primjer iz pravoslavne crkve di je pop blagoslovio kamen temeljac tvornice duvana.Jel to Hriscanski.O rimokatolickoj crkvi a uopste o religijama ne vrijedi raspravljati jer ko je Engleze blagoslovio kad su napadali izrael.Uz blagoslove Vatikana Englezi su pravili najvece pokolje i pljacke na balkanu.I ono sto je izneseno svijetu nije za skrivanje a kamoli da mi se prijeti banovanjem,ma i mozes mozda si isti ko oni,


Samo citanje ljude spasava pa se onda javi.