Vesti iz medija, slobodno dopunjujte :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.07.2009
15
0
0
43
Ajooj, kad ce ovo stici kod nas... :sad2: :eek:hno:

Mozda za 100 god. ako se nastavi trenutno stanje u Srbiji, jer su pored vlade i MUP-a, protiv legalizacije najvise medicinari koji zagovaraju tvrdnju da nam pored dva zla (alkohola i duvana), ne treba i trece, po njima jednako stetno... bastards ... :ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Ajme kolko dobrih vijesti ovaj tjedan

Prvo Meksiko dekriminalizira (pre)male kolicine raznih droga za osobnu upotrebu, onda FDA dopusti MAPS-u istrazivanje medicinske primjene LSD-a na ljudima prvi put nakon 60-tih, i onda argentina legalizira male kolicine trave sto je izgledno da ce se pocet dogadjat i u drugim juznoamerickim zemljama.

"Država ne može uspostavljati moral", rekao je Lorenzetti

^Hvala
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
MR.S sočim si zamjenijo ovu vest s trenutnim pizdarijama...?!?

a šo se dot. gosp. tiče i dalje šeče,puši i roknroll igra i libo ga taki..
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
kak se uvijek proseru na kraju, ko da moraju. I kao da ne žele znati da je thc univerzalni lijek za tjelo, uključujući rak. Ko da se trude svim silama dokazati da nije tako.

...jer postoji mogućnost da će negativni učinci ipak nadići one pozitivne.
ma da, samo neznam koji su to negativni učinci marihuane, a znam bilijun pozitivnih

A ovo svakim danom sve manje postaje nevjerojatno: https://forums.vutra.org/vutra-filmovi-linkovi/3922-run-cure-rick-simpson-story.html
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
mali.medo je napisao(la):
MR.S sočim si zamjenijo ovu vest s trenutnim pizdarijama...?!?

a šo se dot. gosp. tiče i dalje šeče,puši i roknroll igra i libo ga taki..

ovo jest nova vjest medo....

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crn...Type/ArticleView/articleId/67735/Default.aspx

A sto se tice teki... sigurno je jako otporan na bol ... covjeka su u zadnjih par godina vise puta uhitili nego bilo kojeg kriminalca na balkanu ako nista valjda ce uskoro osobno poznavat sve drotove i sudce i ostale u sistemu pa ga onda vise nece gnjavit...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
^ a zamisli samo ako današnja djeca neznaju kontrolirati speed kako će
biti kad krek,meth i slične pošasti modernog svijeta širom
pokucaju na balkanska vrata? ustvari crknut ćemo svi od dopa prije
nego kaj se to desi :thumb:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Panawa_King_Bong je napisao(la):
bas sam cuo na tv da ne znam tocno gdje zaboravio sam ali uglavnom da se legalizirala sva droga cak i heroin pa eto provjerite tu informaciju

to je u meksiku ono sto sam linkao u prijasnjem postu, nisam siguran dal legalizirala ili vjerojatnije dekriminalizirala ali da, vecina droga, pa i teskih, vise nije kaznjivo djelo u meksiku ako je ispod propisane granice za osobnu upotrebu (granica koja je, u slucaju nekih droga, smijesna, kao da kazes da je 1/10 jointa kolicina trave koja se tolerira). Mislim dugo im je i trebalo, zemlja u kojoj u obracunu narko mafije sa sobom i sa policijom umiru TISUCE ljudi godisnje (ne serem, pogledaj po netu) sigurno ima boljeg posla nego maltretirat ne-nasilne korisnike.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
ROX je napisao(la):
to je u meksiku ono sto sam linkao u prijasnjem postu, nisam siguran dal legalizirala ili vjerojatnije dekriminalizirala ali da, vecina droga, pa i teskih, vise nije kaznjivo djelo u meksiku ako je ispod propisane granice za osobnu upotrebu (granica koja je, u slucaju nekih droga, smijesna, kao da kazes da je 1/10 jointa kolicina trave koja se tolerira). Mislim dugo im je i trebalo, zemlja u kojoj u obracunu narko mafije sa sobom i sa policijom umiru TISUCE ljudi godisnje (ne serem, pogledaj po netu) sigurno ima boljeg posla nego maltretirat ne-nasilne korisnike.


13500 ljudi prosle godine u narko mafijaskim obracunima ubijeno...:rofl: