** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.05.2015
5
1
3
38
Jasno mi je sve to. Ali kako tempirati unaprijed 10-14 dana? Koliko traju te faze/prijelazi? Recimo, primjera radi, da sam danas skužio da su mi trihomi prozirni - koliko će vremena proći dok ne budu većinom mutni/mliječni?
 
21.07.2015
3
1
1
40
Pozdrav svima :) Imam jedno pitanjce ,tek sam juce nabavila semenke i da li je kasno za sadnju ? Semenke su dosle iz ove firme****dinafem/og-kush ,savet sta da radim ,prvi put sadim . Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
jer ce je prebacit indoor,mozes tako ako oces ,dok ne pocne cvjetat cuvaj vani kad krene cvjetanje vracaj u box osim ako budes zadovoljna sa velicinom
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Katyyy 999 Ako imaš lampe i boks ne moraš čekati slijedeću godinu. Možeš na jesen sve odraditi.

Mirko Hrgović pratiš trihome džepnim mikroskopom. Ja ću svoje skidati kad budu imale 20-30% smeđih. Sve kako voliš, mutni dižu, smeđi kauč. Sam sebi nalaziš šta ti odgovara.;)

amnezijaHaze ne vidim onda svrhu zašto ih uopšte držati vani? Može ih onda odmah u boks pa produžiti vegetaciju koliko želi. Ne znam kakvi su mu uslovi jer se u ovo vrijeme diže žestoka temperatura u boksovima.
 
02.01.2015
33
11
8
30
Molim pomoć,
Znači 11.7 sam posadio sjemenke radi se o super skunk automatic,čudne su,slabo izgledaju i ne znam dal ih smijem na sunce stavit?!

pvaqs.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
showtek jesu li ti na dnu probušene te posude od pavlake? Uradi kako ti je Stipe rekao. Smiješ i na sunce, a ponekad smiješ i zaliti.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
16.07.2011
197
180
43
Ljudi POMAGAJTE, inače će srčka da me strefi!!!
Dakle, odradio sam flush da bih isprao biljku od neopitroida, naravno uz preporuku moderatora. Kad sam skinuo podmetač od saksije (zapremine 10L) video sam da je koren počeo da probija saksiju na sve četiri rupe gde je probušena. Da li da nastavim u toj saksiji ili da je selim u neku od 20ak litara? Pitam jer me je strah da ne doživi stres i da se pritom osuši ili pohermi. Ako treba recite mi da li da uzmem običnu zemlju ili bolje kupovnu.
Inače, curice su rođene sredinom marta i odavno su pustile bele brčiće. Kod jedne kao da je počelo cvetanje, odn naziru se hedići.
 
16.07.2011
197
180
43
Brate,hvala ti puno na brzom odgovoru,verovali ili ne htelo mi je srce puci.
Da li moze bilo koja kupovna zemlja,samo da je ph 6,5,ili preporucujes neku specijalnu? Sto se tice gnojenja,nastavljam kao i pre,jel tako?

nemoj citirati post ispod. st.
 
16.07.2011
197
180
43
Jesam duže ali aktivan sam od skoro. Kad drugome treba pomoć znam ali kad je za sebe, verovao ili ne, nemam pojma.

EDIT: Bre, nisam tolka budala da pitam nešto što znam i da vama trošim vreme. Početnik sam i želim da steknem iskustva baš zbog toga da vas ne zapitkujem i da bih mogao nekome drugom da pomognem dok se vi odmarate :)