** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
16.04.2014
94
220
33
Hoce da sprzi, pogotovo ako je biljka po prvi put izbacena na jako sunce. Radim pre-out i uvek mi ih sunac pecne loma prvih dana..

28.05.2020
28
82
18
Evo opet mene smiley9934 Dakle ove dvije biljke su junački krenule u visinu i danas navečer ću ih probat stavit u pseći box :D Dovoljno je velik, a iznad biljk iko da je mreža, pa i je, metalna od krova boxasmiley9934. Pa nek se cure šire po boxu (nadam e da su cure,bar neke) a i sunca će imati kao i do sad. Javit ću kak je i dal je uspjelo :lol::lol:

Prilozi

• Sviđa mi se
Reactions: Infinity
19.04.2020
30
47
18
115
Power je odgovorio na pitanje u vezi plastenika. A vanka na sunce, ako je biljoza u zemlji, ko je kad gledo temperaturu:)

Govorim o vec stasalim biljkama za out. Naravno da ce se seedling sprzit..
Aaa jedna je direkt u zemlji, dvije u kantama jupola. Aaa to dakle objasnjava zasto mie biljcica izvirila i oni 1. Obli listovi su bili suhi. Ali evo stabljicica raste, duga je 1cm, i pozelenila je i stvorila novi listic, cak joj je i 1. Pravi listic se sasusija s onim oblim. Ja san mislio kad je to direkt na suncu da je to bolje... Da li da je bacim malo u hlad?

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.276
7.298
258
out of space & time
Ne znam jbg sad jel od sunca ili sto drugo.. iskreno ne znam kakva ti je biljka, mozda sam i nedje lajko, al ne mogu se sjetit..:)

Uglavnom uvijek je pozeljno zastitit biljku prvih 2-3 nedelje prije izbacivanja na sajt..

• Sviđa mi se
Reactions: CovjekCvit
27.10.2019
15
97
13
23
Moje je pecnulo sunce jer su isto na direktnom suncu non stop. I jučer sam ih navečer folijarno zalio sam čajem od koprive koji je stajalo u cca 5l vode sa 500g svježih kopriva 24h na suncu i onda je prebačen u špricaljku. I rezultati su vidljivi odmah sve biljke su duplo zelenije i življe nego jučer. Danas sam ponovio postupak pa ćemo sutra vidjeti situaciju

01.06.2018
87
244
33
Za 24 sata je eventualno moglo kao ineskticid da se koristi(mada je za to optimalno od 12-18h). Za djubrivo mora da prodje barem 15 dana.