** Vodic za vanjski uzgoj / outdoor **

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.05.2015
5
0
3
46
poz drustvo,imam fin sajt na kojem raste dvadesetak ljepotica,sve su fem.zenke.prilicno sam siguran da je sajt dobro skriven i pouzdan,ali opreza nikad dosta.zanima me period kada biljke pocinju cvjetati i pustati svoj karakteristican miris,koliko je taj miris zapravo jak i da li moze uticati na razotkrivanje,,neka mi neko kaze ako ima iskustva s ovim,,tx
 
28.01.2012
17
3
3
46
Poz svima ....grad mi izlomio sve Jack Hererererere napravio ih je u smesu,nema sanse da ih spasim .....da li moze novo proklijavanje ili da se ceka sledeca sezona.poz (power seed zakljucao mentorski kutak pa pitam vas)
 
15.05.2015
5
0
3
46
sredina 7-mog mjeseca pa nadalje ... i daaaaaa,osjeti se jako,pogotovo 20 komada :D
koja je vrsta i zašto 20 ?
toliko sam imao sjemenki,,sve su proklijale pA mi bilo zao baciti,sta da radim sada,,moram neku lesiinu baciti u blizini da smrdi,,hehe

i da, zaboravih reci da je sjeme easy sativa..made in holand


* * *
nemoj pisati post za postom, koristi opciju Urediti i nemoj zaboraviti procitati pravilnik
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: aezakmi
01.06.2015
1
0
1
E imam 2 sijemena skunk XL i nije automatik i samo su zenske sto je dobro za koji dan cu a je posadim ali me zanima koliko ce dugo trebati do berbe posto sam mislio u avgustu da je uberem ali sam cuo da treba da prodje duze vremena i cvijetanje. Sad nisam bas sihuran pa ako meze neki savjet? Hvala :D